Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 08, 11:20)

taip pat daug žmonių nesupranta vieno dalyko apie energijas: vieni minta iš konfliktų ir pan. dalykų, jie nuo to stiprėja ir kitaip nebus. Kitus - tas sekina.

Jus su cambala tipinis pvz
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 08, 11:49)
Jus su cambala tipinis pvz

Ne. Ji buvo daug stipresnė prieš pradėdama konfliktus. Dabar ji nusekusi ir tik kaip skęstantis šūkalioja ir bando graibstytis, užsitverti už ko nors. Jai atrodo, ka dji kovoja už teisybę, prieš melą ar intrigas, bet ji kovoja pati prieš save, nes apie save daug meluoja, ginasi, kad to nesakė ir t.t.
Aš tik atsakau kiekvienam jo metodais. Nu kodėl pvz. aš prie Kristinos nesikabinu? Prie Lisitėjos, Hmm, given444 ar kitų? nepagalvojai?
Atsakyti
Tai vis buriat?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 08, 11:03)
Ne. Ji buvo daug stipresnė prieš pradėdama konfliktus.


As ir dabar stipresne uz tave, nors nesilyginu. Ir tu visai nepanasi i stipria asmenybe, daugiau nesi i tokia kvailute ir pasimetusia( ta rodo tavo pikto linkejimas, gasdinimai, burtai biggrin.gif )
. Matai, kai zmogus yra normalus, tai su juo ir pakonfliktavus galima toliau bendraut. O tau jei kas ant papo uzmyne - gi lakstysi kaip suva. Paziurek, beveik visi forumo nariai turi taves atsiprasyt biggrin.gif biggrin.gif ( tu gi inkstei kad moonte, sazininga, is plepalu temos visos biggrin.gif ).
Tau Hmmm labai gera posta ana diena parase. Pamastyk apie tai.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 08, 10:49)
Jus su cambala tipinis pvz

Nea. As zaidziu kaip kate su pele. Kate pries suedant pele ja tampo, taisioja. Taip ir as burtinyke erzinu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 08 gegužės 2019 - 11:43
Jei viena kuri butu stipresne, gincai seniai butu pasibaige. O dabar gi esat abi vienam energiniam lygmeny. Ir ne paciam geriausiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 08, 12:46)
As ir dabar stipresne uz tave, nors nesilyginu.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tu atsargiai, vos nepaspringau iš juoko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 08, 12:51)
Jei viena kuri butu stipresne, gincai seniai butu pasibaige. O dabar gi esat abi vienam energiniam lygmeny. Ir ne paciam geriausiam biggrin.gif

greit žudyti neįdomu smile.gif
įdomiausia va taip va, stebint Santa Barbaras popc1.gif
Atsakyti

Vis tiek pas jus panos tam tikri nukrypimai.Nesuvokiu aš to.Kam dar ginčytis,teršti savo mintis ir eterį?Išsiuntei tam tikra kryptimi ir pamiršai.Garantuoju,kad jau nepamenate nuo ko viskas prasidėjo.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 08, 13:08)
<p>Vis tiek pas jus panos tam tikri nukrypimai.Nesuvokiu aš to.Kam dar ginčytis,teršti savo mintis ir eterį?Išsiuntei tam tikra kryptimi ir pamiršai.Garantuoju,kad jau nepamenate nuo ko viskas prasidėjo.
</p>

Aš pamenu. Ji dargi baisiai įžeidinėjo mano Dievus, tai tokie dalykai tikrai niekam nesibaigia gerai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 08, 12:11)
Aš pamenu. Ji dargi baisiai įžeidinėjo mano Dievus, tai tokie dalykai tikrai niekam nesibaigia gerai.

Taip, as parasiau, kad nera tavo dievu. Nera. Nes siaip nei vienassveiko proto ir nepamises zmogus neskrajoja kaip tu visatoj ir nemato dievu milzinu.
Tu esi ligonis.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 08, 11:51)
Jei viena kuri butu stipresne, gincai seniai butu pasibaige. O dabar gi esat abi vienam energiniam lygmeny. Ir ne paciam geriausiam biggrin.gif

Irgi pradejai nupusineti su energijos lygmenimis? biggrin.gif
Atsakyti

Aš pamenu. Ji dargi baisiai įžeidinėjo mano Dievus, tai tokie dalykai tikrai niekam nesibaigia gerai.

Dievo įžeisti neįmanoma,Dievas yra aukščiau visko.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 08, 14:06)
Dievo įžeisti neįmanoma,Dievas yra aukščiau visko.



Koks zmogus toks/tokie ir jo Dievas/-ievai.

*****************

Paskaiciau paskutinius puslapius. GAila zmoniu, kurie savo vidu pavercia siuklyne, kur renka negatyva, surenka gyvenmo kelyje pasitaikiusi mesla ir manosi, kad ji kaupdami neva stipresni, svaresni tampa...

Kita vertus, man sypsena kelia svarstymai apie ligas, mirti ir t.t. Itariu, reta kuri is ju patikes, kad ir sergant, zinant kad mirsi gali buti, pilnaja to zodzio prasme, laimingu.

Is esmes Given444 teisi, tasant kito neva problemas, ligu priezastis ir t.t. kabinant savo suoprati, fobijas, bandant neva "teisingai" gyvenant isvengti, "nusipirkti" nemirtinguma, isvengti problemu, kanciu... Tai taip zmogiska, todel ir ganetinai banalu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 08, 13:46)
Taip, as parasiau, kad nera tavo dievu. Nera. Nes siaip nei vienassveiko proto ir nepamises zmogus neskrajoja kaip tu visatoj ir nemato dievu milzinu.
Tu esi ligonis.
Papildyta:

Irgi pradejai nupusineti su energijos lygmenimis? biggrin.gif

tu nerašei, kad nėra, tu visaip išvadinai juos, idiote
tu esi visiška debilka ir baigsi baisiai, aš tau tą pažadu 4u.gif
Atsakyti