Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 13:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Hmmm..." data-cid="72427254" data-time="1557175753"><div><p>O nesusimastėt kodėl būtent prie Jūsų brudas kimba? Gal čia Jums kažko reikia išmokti? Gal čia jie Jums reikalingi?

Man į kiemą niekas nešika (plačiaja prasme)... Ir priešų neturiu aš. Ir žmonių, kuriems blogo linkėčiau ar blogu prisiminčiau. Nežinau kodėl.</p></div></blockquote><p>tai jus gi priezasciu buvimu netikit, vadinasi siaip sau neturit , pasiseke ir tiek  biggrin.gif </p>


Ta prasme netikiu? Aš pilnai tikiu (nes nėra čia kuo tikėti, čia faktas), kad kiekvienas mūsų veiksmas šiame gyvenime turi tam tikras pasekmes. Nebūtinai tas, kurių tikimės, tiesiog kažkokias. Aš tik netikiu karminiu pasekmių perkėlimu. Bomžams tėvams gimsta vaikai skurde, nei jų tėvai yra bomžai. O ne todėl, kad praėjusiame gyvenime katei uodegą numynei.

Iš kitos pusės, mano klausimas buvo ne apie mano tikėjimą, o apie kitą žmogų, kuris tiki, kad jis yra pamoka kitam. Bet negali/nenori pripažinti, kad galbūt būtent kitas žmogus galbūt yra pamoka jam. Jei jau tiki pamokomis ir karmomis, reikėtų turėti įvairiapusį požiūrį. IMHO.

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 14:54)
belieka tik vyro knarkimo klausytis ir dziaugtis, kad bent vienoje lovoje?   biggrin.gif 


Dabar va pagalvojau, kad jei mano vyras neknarkia - čia karmiškai gerai ar blogai tai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 16:07)
As su gimine sutariu, tik su broliene nebendrauju, nes ana zagsi del kiekvieno pirkinio, kelioniu, auto, namo . Grynai kaip tu, tokia nesveika pavyduole. Bet broliene nera mano gimine. Giminaiciai yra tie, kuriais teka kraujas. Nes snd ji mano broliene, rytoj kita broliene gali but.
O tu su savo  vyru tai labai daznai pyksties. Pabegs jis viena dien pas normalia ir sukurs seima ten, su kuria gandru sulauks.

Nebenuskalbek tu su savo energijom. Eik vaistuku nuo haliucinacijos isgert. Po velyku biski buvai aprimus su savo sizofrenija, dabar vek ziyriu paumejimas.
Papildyta:

Taviskis net per Naujus nuo taves pabego. Sedejai pries pat naujus sm.
Papildyta:

Pavydi Simonytei jos proto, karjeros.

Tai brolienė ir reguliuoja tavo broliui ir jis tave vaiko.
Aha, su tėvu dar labai "sutarei". Ką taip prisidirbai, kad tokia karma, a? biggrin.gif

Tu kaip besidedanti psichoAloge, turėtum žinoti, kad yra vyrų, kuriuos veža karštos, temperamentingos moterys, o visokios po 3 dienas nekalbanmčios amebos kaip tu, atstūmia 4u.gif

Tai, kad tu buvai aprimus, nusodinta sėdėjai, parom neužeidavai. Aš tik tavo atspindys 4u.gif Vėl prašaisi išeit? mirksiukas.gif

Pati ir sėdėjai, kad tokia tikra biggrin.gif

Eik tu su ta savo šimonyte tik nuo manęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 16:55)
Ne,  moterims patikti gali tik vyrai  biggrin.gif


Neissisukinek, gerai. biggrin.gif
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 17:20)
Tai, kad tu buvai aprimus, nusodinta sėdėjai, parom neužeidavai. Aš tik tavo atspindys 4u.gif Vėl prašaisi išeit?

Sitaaa, as dabar truputi dingsiu, nes laiko nebus, tai gali sakyt, kad tu nusodinai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 15:20)


Tu kaip besidedanti psichoAloge, turėtum žinoti, kad yra vyrų, kuriuos veža karštos, temperamentingos moterys,



Pati ir sėdėjai, kad tokia tikra biggrin.gif

Eik tu su ta savo šimonyte tik nuo manęs biggrin.gif

Tu guiskis guoskis, bet vyrai nuo isterikiu pabega. Atsibosta jiems, norisi ir jiems ramybes. Ir pilnavertes seimos. O tu to negali duot. Tai tik ir lieka iseina tau ji sekt visur, telefona, pasta.

Tai kad sedetojo laikas matosi. Sedejai viena pries pat naujus. Ir mamkose nusikalbejai.

Prie taves niejs neeina, bet kad tu pavydi jai sveiko proto, karheros, cia faktas. Ji irgi is hiroskopu juokiasi, teiskia ir is tavo glusumu pazvengtu biggrin.gif .

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 16:25)
Neissisukinek, gerai.  biggrin.gif

Sitaaa, as dabar truputi dingsiu, nes laiko nebus, tai gali sakyt, kad tu nusodinai.  4u.gif

tai, kad tavęs nesodinau, pagailėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 15:25)


Sitaaa, as dabar truputi dingsiu, nes laiko nebus, tai gali sakyt, kad tu nusodinai.  4u.gif

Nea, ji galvos kad bure bure ir pribure ir tau atsitiko kazkas negero biggrin.gif , todel dingai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 16:27)
Tu guiskis guoskis, bet vyrai nuo isterikiu pabega. Atsibosta jiems, norisi ir jiems ramybes. Ir pilnavertes seimos. O tu to negali duot. Tai tik ir lieka  iseina tau ji sekt visur, telefona, pasta.

Tai kad sedetojo laikas matosi. Sedejai viena pries pat naujus. Ir mamkose nusikalbejai.

Prie taves niejs neeina, bet kad tu pavydi jai sveiko proto, karheros, cia faktas. Ji irgi is hiroskopu juokiasi, teiskia ir is tavo glusumu pazvengtu biggrin.gif .

tai, kad mes ir taip ramybėje gyvename, aplink gamtoje biggrin.gif taigi ne kokie dedukai visai, kad jau nepakunkulint kraujo. Ne visi gi kaip tu amebiniai, tik forume tipo krūti biggrin.gif

o gal gulėjau lovoje su šampanu?

tu ant tiek ja domiesi, kad žinai? vyras paliko? dabar paskui Šimonytę lakstai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 16:25)
Neissisukinek, gerai.  biggrin.gif

As tau rimtai sakau!
Moterys be vyrų, kaip kelnės be kišenių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 15:27)
tai, kad tavęs nesodinau, pagailėjau 4u.gif

Va va, laikas tau atsiprasyti Aimejos, sunku gi tau biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 15:30)

o gal gulėjau lovoje su šampanu?

tu ant tiek ja domiesi, kad žinai? vyras paliko? dabar paskui Šimonytę lakstai? biggrin.gif

Aha aha biggrin.gif . Viena buvai ories naujus. Garantuotai issidraskei su diedu. Bet gi tu neprisipazinsi biggrin.gif .

Domiuosi kaip favorite. O ka?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 17:27)
tai, kad tavęs nesodinau, pagailėjau 4u.gif

Oi, kokia tu miela. biggrin.gif Sakiau, kad negali be manes. Apsidirbsiu darbus ir atbegsiu pas tave. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 17:30)
As tau rimtai sakau!
Moterys be vyrų,  kaip kelnės be kišenių  biggrin.gif

Tu nelupk man akiu! Jei pasakiau, kad tau patinku, tai taskas. Turiu galiu, zinau. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 16:47)
Tu nelupk man akiu! Jei pasakiau, kad tau patinku, tai taskas. Turiu galiu, zinau.  biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif eikit jus naker (su tom savo galiom) nejuokinę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 gegužės 2019 - 15:59

Ta prasme netikiu? Aš pilnai tikiu (nes nėra čia kuo tikėti, čia faktas), kad kiekvienas mūsų veiksmas šiame gyvenime turi tam tikras pasekmes. Nebūtinai tas, kurių tikimės, tiesiog kažkokias. Aš tik netikiu karminiu pasekmių perkėlimu. Bomžams tėvams gimsta vaikai skurde, nei jų tėvai yra bomžai. O ne todėl, kad praėjusiame gyvenime katei uodegą numynei.

Iš kitos pusės, mano klausimas buvo ne apie mano tikėjimą, o apie kitą žmogų, kuris tiki, kad jis yra pamoka kitam. Bet negali/nenori pripažinti, kad galbūt būtent kitas žmogus galbūt yra pamoka jam. Jei jau tiki pamokomis ir karmomis, reikėtų turėti įvairiapusį požiūrį. IMHO.


Dabar va pagalvojau, kad jei mano vyras neknarkia - čia karmiškai gerai ar blogai tai? biggrin.gif

Tai jus nelabai ir tikit kitais gyvenimais, kaip supratau ir gyvenimu po mirties ar ne? taigi galima apsistoti siuo gyevnimu, tai siame gyvenime karma tikit? t.y. kad kiekvienas veiksmas turi tam tikras pasekmes, arba kitaip, ka patys darom, ta ir susikurem :)

Tai, jei tiketumet pomirtiniu musu egzistavimu, tai manau logiska butu tiketi,kad ka uzsidirbom per gyvenima ta ir gaunam ar ne? kad, jei gimsti pas bomzus, tai nes taip susikurei...ar tai nebutu teisingiausia, jei prileisti galimybe ne vieno gyvenimo? ar visi turetu gimti kaip loterijoje, kas pas gerus tevus,kas pas smurtautojus? pvz tie berniuko zudikai mama su pateviu, jei jus sprestumet, kokioje seimoje jie gimtu kita karta? 

 

Tai gal ji netiki, o zino, kaip yra konkreciai tuo atveju?

 

taip reiskia jus to nusipelnet karmiskai  :D net imant karma tik siame gyvenime, arba kitaip sakant issirinkot gi pati toki vyra ar ne?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 gegužės 2019 - 16:59