Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 07, 14:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427535" data-time="1557222718"><div><p>Tu irgi dziaugiesi, kad atrodai s zadi lycej, s peredi muzei? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Visokių muziejų būna,pvz šiuolaikinio meno.Jei visas vadini senėmis,tai aš galiu visas vadinti mažvaikėmis</p><p>Ir kam nuo bus geriau?Kai man buvo 30 metų,į 50 + moteris žiūrėdavau su pasidygėjimu,galvodavau neduok dieve tokio amžiaus sulaukti,baisu.Sulaikiau,gyvenu,žiūriu į 30 metų moteris ir galvoji,mailius koks,palaukit,jums dar visi gyvenimo dygliai prieš akis</p><p></p>

Kai man buvo 16, senos atrode 30metes. Bet dabar apskritai visai kitaip ziuriu i amziu ir zmones. Labai gerai, kai yra pavyzdziu graziu, koks galetum ir noretum buti, kai busi X amziaus. Baisiausia yra pasidaryti piktam bambekliui senatvej, na dar sveikatos reikia, o visa kita smulkmenos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 14:08)
Aš atseminu kaip tu nuskriausta Indijoje virkavai 4u.gif
Būk žmogus, nes vėl verksi mirksiukas.gif


😂😂
Indijoj rasiau, kad smarve, siuksles, zmoniu knibzdalyne mumbaj.... Bet goa papludimys ir viesbucio bungalai ant kranto, siluma, vaisiai tai mmm wub.gif
Cia tai forumas, pazvengi is taves, gyvenimo nuskriaustos, kazkur pagaili vidui... 4u.gif Bet jau ka tavo namiskiams rwikia isgyvent, kai edies kozna diena su vyru del savo virsaus... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 14:08)
Kuri ėmė asmeniškai kabinėtis pirma, kai nuomonė nepatiko? Tu. O tai kiekvienam bent kiek praprususiam aišku, kad kabinėjasi silpnesnis, kuriam energijos trūkumai, jis bando vampyriauti iš kitų ir t.t.

Kvailiuke, gi visi forume zino, kad kimbi visiems i atlapus, kurie tave nusodino.
As labai gerai atsimenu, kai Moonte tave ikiso i kampa, tai tu taip pradejai cia purtytis ir isterikuot " as taves daugiau " jus" nevadinsiuuuu", tu " sena, nupirdusi boba"...
Tokia tavo isteriha ir zodziai tik parodo, kad tau labai skauda, tu nesitvardai..pamastyk apie tai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 15:01)
. Ir burbanciai as labai patinku.  friends.gif biggrin.gif

Kas jums darosi? Ar jus neturit aplinkui jokiu vyru, kuriems patiktumet, kad forumo personazus jamat i apyvartą?
Atsakyti

Burbanti,aš ir turėjau mintyje,kad visi sunkumai jaunystėje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 07 gegužės 2019 - 14:29
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 07, 15:28)
<p>Burbanti,aš ir turėjau mintyje,kad visi sunkumai jaunystėje.</p>

"...žiūriu į 30 metų moteris ir galvoji,mailius koks,palaukit,jums dar visi gyvenimo dygliai prieš akis."

Ka tik rasei visai ka kita.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 16:26)
Kas jums darosi?  Ar jus neturit aplinkui jokiu vyru,  kuriems patiktumet,  kad forumo personazus jamat i apyvartą?

Turim turim. Bet matosi, kad as tau vistiek patinku. biggrin.gif
Atsakyti

Uztenka jums cia burti, geriau papasakokit kaip ruošiatės bikinių sezonui biggrin.gif
Papildyta:
Viskas aisku. Reiskiasi niekas nepasikeite - vyras, grizes savaitgaliui, miega atskirai. Neatsibodo apgaudineti vaiku ir rodyti jiems kaip NEGALIMA gyventi šeimoje?

 aisku vadinasi taves niekas nepavarto, todel vis bandai nukreipti demesi i kitus zmones :lol: tai senai jau taip? belieka tik vyro knarkimo klausytis ir dziaugtis, kad bent vienoje lovoje?   :D 

ir del mano vaiku tu nepergyvenk, del savo pergyvenk, dar viena cioce ilganose, tau nelabia patiko,kai apie tavo vaika kazkas rase ar ne?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 15:24)
😂😂
Indijoj rasiau, kad smarve, siuksles, zmoniu knibzdalyne mumbaj.... Bet goa  papludimys ir viesbucio bungalai ant kranto, siluma, vaisiai tai mmm wub.gif
Cia tai forumas, pazvengi is  taves, gyvenimo nuskriaustos, kazkur pagaili vidui... 4u.gif  Bet jau ka  tavo namiskiams rwikia isgyvent, kai edies kozna diena su vyru del savo virsaus...  biggrin.gif
Papildyta:

Kvailiuke, gi visi forume zino, kad kimbi visiems i atlapus, kurie tave nusodino.
As labai gerai atsimenu, kai Moonte tave ikiso i kampa, tai tu taip pradejai cia purtytis ir isterikuot " as taves daugiau " jus" nevadinsiuuuu", tu " sena, nupirdusi boba"...
Tokia tavo isteriha ir zodziai tik parodo, kad tau labai skauda, tu nesitvardai..pamastyk apie tai 4u.gif .

nu tai va, žiurkė esi, su žiurkėmis ir knibždėjai, toks tokį 4u.gif mirksiukas.gif
tavęs anau, kad jau nebegaili, nu kiek galima? ir motina savo nebeprisidengsi. Visi žmonės bėdų turi, bet susiima ir taip nenudūra kaip tu. Net su giminėm išsipykusi, fu, kokia gėda 4u.gif

tai va va, Moonte... ji irgi kabinasi dėl energijos į kiekvieną forumietį, į vienus vienaip, į kitus kitaip. Nevisada galima tokius toleruoti, o tai ant galvos užlips smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 15:54)
Turim turim. Bet matosi, kad as tau vistiek patinku.  biggrin.gif

Ne, moterims patikti gali tik vyrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 15:26)
Kas jums darosi?  Ar jus neturit aplinkui jokiu vyru,  kuriems patiktumet,  kad forumo personazus jamat i apyvartą?

kas su tokiom gyventų? bėga vyrukai prie kiekvienos progos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 15:55)
Ne,  moterims patikti gali tik vyrai  biggrin.gif

baik tu. Daugumai bobų dabar Šimonytė ledinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 14:54)
Net su giminėm išsipykusi, fu, kokia gėda 4u.gif

tai va va, Moonte... ji irgi kabinasi dėl energijos į kiekvieną forumietį, į vienus vienaip, į kitus kitaip. Nevisada galima tokius toleruoti, o tai ant galvos užlips smile.gif

As su gimine sutariu, tik su broliene nebendrauju, nes ana zagsi del kiekvieno pirkinio, kelioniu, auto, namo . Grynai kaip tu, tokia nesveika pavyduole. Bet broliene nera mano gimine. Giminaiciai yra tie, kuriais teka kraujas. Nes snd ji mano broliene, rytoj kita broliene gali but.
O tu su savo vyru tai labai daznai pyksties. Pabegs jis viena dien pas normalia ir sukurs seima ten, su kuria gandru sulauks.

Nebenuskalbek tu su savo energijom. Eik vaistuku nuo haliucinacijos isgert. Po velyku biski buvai aprimus su savo sizofrenija, dabar vek ziyriu paumejimas.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 14:57)
kas su tokiom gyventų? bėga vyrukai prie kiekvienos progos biggrin.gif


Taviskis net per Naujus nuo taves pabego. Sedejai pries pat naujus sm.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 14:57)


baik tu. Daugumai bobų dabar Šimonytė ledinė biggrin.gif

Pavydi Simonytei jos proto, karjeros.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 15:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427650" data-time="1557228961"><div><p>Uztenka jums cia burti, geriau papasakokit kaip ruošiatės bikinių sezonui vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Viskas aisku. Reiskiasi niekas nepasikeite - vyras, grizes savaitgaliui, miega atskirai. Neatsibodo apgaudineti vaiku ir rodyti jiems kaip NEGALIMA gyventi šeimoje?</p></div></blockquote><p> aisku vadinasi taves niekas nepavarto, todel vis bandai nukreipti demesi i kitus zmones lotuliukas.gif tai senai jau taip? belieka tik vyro knarkimo klausytis ir dziaugtis, kad bent vienoje lovoje?   biggrin.gif </p><p></p><p>ir del mano vaiku tu nepergyvenk, del savo pergyvenk, dar viena cioce ilganose, tau nelabia patiko,kai apie tavo vaika kazkas rase ar ne?</p>

As turejau jus abu su vyru omenyje, ne jusu vaikus. Norejau pasakyti koki pavyzdi vaikams duodat vaidindami šeimą. Ir dar kokia seima...kur tevai retai mato vienas kita ir net tuo trumpu laikotarpiu miega skirtingose lovose. Nenormalu seimos modeli programuojat.
Atsakyti