Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Nu..tikiuisi savaitgalį vyras pavarte tave pataluose ar ir vel skirtinguose kambariuose miegojot?

Matai, jie jus tik miegat su vyru, kad ir kartu, tai gal tokia ir bambekle pasidarei?  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 13:17)


Bijau ir juokiuosi? Aš tik su ja linksminuosi

Aisku bijai. Nes gasdini. Tuo parodydama, kad esi issigandusi ir silpna.
Tau Hmmm labai gera klausima uzdave - kodel saipomasi ir i vieta statoma tik tu viena? Kazkaip normalus nariai, nors ir nesutampa nuomones neerzinami biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 14:21)
Ten , po ta alfa str buvo tik vienas vienintwlis komentaras. Ir jis buvo tavo, agnyte.

tai jei tiki, kad mano, tai įkelk biggrin.gif
manai, kad aš bijau ar ką? biggrin.gif
Atsakyti

bet žinok ramiau ir kai tavęs nėra biggrin.gif
Papildyta:
o kodėl tu taip manai? juk gyveni dabar nuostabioje šalyje, švaresnėje pagal statistikas, sakai, kad žmonės draugiški. Tai kaip tik apdovanota gal esi. O kad toliau nuo giminių, tai nežinai kaip būtų, jei būtum arčiau, gal kaip tik įsipyktumėt ar pan. Gal dabar yra geriau, kai rečiau matotės pvz.

Gal, nezinau, netikrinau priezasies, bet vis tiek tai musu sprendimu grandine, kuri atvede ten kur esam, as tikiu, kad kaip yra yra geriausia, toks net vedimas atrodo, norejau visada gyventi Lietuvoje, del to daug stengiausi, daug dirbom su vyru, taupem, ir bandem, ir skaudziai  gavom per galva, atvaziuoji i Lietva tai kaip i dziungles (mums), atvaziuoji i Airija, viskas kaip per sviesta einasi... sunku pasakyti, kodel taip, bet matyt, taip jau lemta... bet neatimetu visu galimybiu, man nera taip, kad, o ka as, o man tai jau taip nebus, as taigi jau tokia gera... ir t.t. aisku, prisidirbusi kazka, jau vien siame gyevnime :lol: , tai jauciu ir aname nebuvau sventa :lol:

Del giminiu tai nemazai cia, niekur nuo ju nepabegsi :lol: 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 14:24)
Aisku bijai. Nes gasdini. Tuo parodydama, kad esi issigandusi ir silpna.
Tau Hmmm labai gera klausima uzdave - kodel saipomasi ir i vieta statoma tik tu viena? Kazkaip normalus nariai, nors ir nesutampa nuomones neerzinami biggrin.gif .

tu gal apsidairyk aplink save? kas čia tave normalia laiko? biggrin.gif
Atsakyti

Man nieko nera idiotiskiau siame formume, kaip cambalos vaidinimas psichologe :lol: siaip neskaitau, ka ji ten kliedi, bet kartais kokia pacituota zinute uzkliuva uz akiu....vargeli vargeli.... :D​ 

Atsakyti
Uztenka jums cia burti, geriau papasakokit kaip ruošiatės bikinių sezonui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 14:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427589" data-time="1557225474"><div><p>Nu..tikiuisi savaitgalį vyras pavarte tave pataluose ar ir vel skirtinguose kambariuose miegojot?</p></div></blockquote><p>Matai, jie jus tik miegat su vyru, kad ir kartu, tai gal tokia ir bambekle pasidarei?  rolleyes.gif </p>

Viskas aisku. Reiskiasi niekas nepasikeite - vyras, grizes savaitgaliui, miega atskirai. Neatsibodo apgaudineti vaiku ir rodyti jiems kaip NEGALIMA gyventi šeimoje?
Atsakyti

Tu irgi dziaugiesi, kad atrodai s zadi lycej, s peredi muzei? biggrin.gif

Visokių muziejų būna,pvz šiuolaikinio meno.Jei visas vadini senėmis,tai aš galiu visas vadinti mažvaikėmis

Ir kam nuo bus geriau?Kai man buvo 30 metų,į 50 + moteris žiūrėdavau su pasidygėjimu,galvodavau neduok dieve tokio amžiaus sulaukti,baisu.Sulaikiau,gyvenu,žiūriu į 30 metų moteris ir galvoji,mailius koks,palaukit,jums dar visi gyvenimo dygliai prieš akis

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 13:28)
tu gal apsidairyk aplink save? kas čia tave normalia laiko? biggrin.gif

Gi tuuu biggrin.gif . Atsimeni, kaip 0rasei taves neskriaust, nes kazkada mane palaikei?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 13:31)
<p>Man nieko nera idiotiskiau siame formume, kaip cambalos vaidinimas psichologe lotuliukas.gif siaip neskaitau, ka ji ten kliedi, bet kartais kokia pacituota zinute uzkliuva uz akiu....vargeli vargeli.... biggrin.gif​ </p>

O man tai nieko nera juokingiau, kai atrasinejai i mano , aimejos, moontes postus, nes esi mus " uzblokavus" biggrin.gif .
Lygiai tas pats ir burba liecia biggrin.gif . As zinau, kad tu mane skaitai, nes iskeliau tavo pulinius i pavirsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 07, 14:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427535" data-time="1557222718"><div><p>Tu irgi dziaugiesi, kad atrodai s zadi lycej, s peredi muzei? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Visokių muziejų būna,pvz šiuolaikinio meno.Jei visas vadini senėmis,tai aš galiu visas vadinti mažvaikėmis</p><p>Ir kam nuo bus geriau?Kai man buvo 30 metų,į 50 + moteris žiūrėdavau su pasidygėjimu,galvodavau neduok dieve tokio amžiaus sulaukti,baisu.Sulaikiau,gyvenu,žiūriu į 30 metų moteris ir galvoji,mailius koks,palaukit,jums dar visi gyvenimo dygliai prieš akis</p><p></p>

Oi megejos esat suprasti teksta taip, kaip pacioms norisi biggrin.gif

Bet tavo paskutinis sakinys priverte suklusti. As, vadovaujantis asmenine patirtimi, nesutikciau, kad sunkiausi gyvenimo dygiai buna sulaukus brandaus amziaus. Sakyciau kaip tik daugiausiai klaidu daroma jaunysteje, o paskui lieka tik pasekmes, kurias arba taisome i gera, arba paliekame kaip buvo.
Gal kai nieko nekeiciama, tada baisiausi dygiai buna veliau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 07 gegužės 2019 - 14:01
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 15:01)
iš ko sprendi? būreisi gal pas mane, bendravom? biggrin.gif

O tu buri? Gi sakei, kad sita veikla neuzsiimi. Melage. biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 15:07)
bet žinok ramiau ir kai tavęs nėra biggrin.gif

Nepasakok pasaku. irnesakyk.gif Negali tu be manes. Ir burbanciai as labai patinku. friends.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 07 gegužės 2019 - 14:02
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 14:49)
Gi tuuu biggrin.gif . Atsimeni, kaip 0rasei taves neskriaust, nes kazkada mane palaikei?
Papildyta:

O man tai nieko nera juokingiau, kai atrasinejai i mano ,  aimejos, moontes postus, nes esi mus " uzblokavus" biggrin.gif .
Lygiai tas pats ir burba liecia biggrin.gif . As zinau, kad tu mane skaitai, nes iskeliau tavo pulinius  i pavirsiu. mirksiukas.gif

Aš atseminu kaip tu nuskriausta Indijoje virkavai 4u.gif
Būk žmogus, nes vėl verksi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 15:01)
O tu buri? Gi sakei, kad sita veikla neuzsiimi. Melage.  biggrin.gif  4u.gif
Nepasakok pasaku.  irnesakyk.gif Negali tu be manes. Ir burbanciai as labai patinku.  friends.gif biggrin.gif

Tai tame ir esmė, kad aš nebūriu, o tu užsiiminėji, pati prisipažinai biggrin.gif
Pasakorė tai tu. Prisimink pradžią. Kuri ėmė asmeniškai kabinėtis pirma, kai nuomonė nepatiko? Tu. O tai kiekvienam bent kiek praprususiam aišku, kad kabinėjasi silpnesnis, kuriam energijos trūkumai, jis bando vampyriauti iš kitų ir t.t.
Atsakyti