Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 12:17)
O kokia gali buti rimta tema su burba? Moteriske cua gyresi vyru anglu, kitoj temoj dziugauja jad vyras gavo leidima gyventi uk. Paisto, kad sunus univere studijuoja, nors tas sunus paskutinius metus mokykloj tik mokosi...
O kiek tau metu? Kokia cia paslaptus, jei visos daug maz parasiusios?

kad nei vieno komentaro po alfa neikad rašiusi nesu biggrin.gif
jei tu tokia durna ir visur pėdsaką palieki, tai nereiškia, kad kiti tokie biggrin.gif
Atsakyti

Nusišauti tik belieka biggrin.gif

Sena jau. Nebeapsimoka. :D

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 12:49)
Ir net labai. biggrin.gif

iš ko sprendi? būreisi gal pas mane, bendravom? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 07, 13:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427609" data-time="1557226669"><div><p>Nusišauti tik belieka vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sena jau. Nebeapsimoka. biggrin.gif
</p>

Kaip tik sako, kad senus arklius nušauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 13:52)
Oi oi. Atejo paklodziu rasytoja. Taip ramu buvo.

bet žinok ramiau ir kai tavęs nėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 07, 13:52)
Del mano karmos, tai zinoma yra kazkokia priezastis, kad as negyvenu tevyneje, zinoma yra kazkokie prisidirbimai, butu labai keista tiketis, kad as kazkokia sventoji, bet gimiau paprastoje seimoje, kur tevai, net padeti nelabai daug galejo gyvenimo pradzioje, tik kiti sako atviksciai skolos gali buti kaip tik tai saliai, kurioje ir gyveni, visaip gali buti.

o kodėl tu taip manai? juk gyveni dabar nuostabioje šalyje, švaresnėje pagal statistikas, sakai, kad žmonės draugiški. Tai kaip tik apdovanota gal esi. O kad toliau nuo giminių, tai nežinai kaip būtų, jei būtum arčiau, gal kaip tik įsipyktumėt ar pan. Gal dabar yra geriau, kai rečiau matotės pvz.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 12:58)
kad nei vieno komentaro po alfa neikad rašiusi nesu biggrin.gif
jei tu tokia durna ir visur pėdsaką palieki, tai nereiškia, kad kiti tokie biggrin.gif

Dar priminsiu kada rasei:
Kai i sm ikelei nuoroda apie karksinti jaunuoli prie Gedimino pilues( ta, kuriam su galva negerai, kuri greitoji isveze). Tai 1:1 tavo saipymasis buvo cia ir alfoj, agnyte.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 13:07)
bet žinok ramiau ir kai tavęs nėra biggrin.gif


Ir vel tik parodai situ savo postu, kad bijai Aimejos, kuri tave paerzina biggrin.gif .
Atsakyti

O nesusimastėt kodėl būtent prie Jūsų brudas kimba? Gal čia Jums kažko reikia išmokti? Gal čia jie Jums reikalingi?

Man į kiemą niekas nešika (plačiaja prasme)... Ir priešų neturiu aš. Ir žmonių, kuriems blogo linkėčiau ar blogu prisiminčiau. Nežinau kodėl.

tai jus gi priezasciu buvimu netikit, vadinasi siaip sau neturit , pasiseke ir tiek  :D 

Atsakyti

Visokių žmonių yra. Yra tokių, kurie vaiko žudikams atleidžia, jei anie gavo kokius 8 metus kalėjimo. Yra tokių, kurie kad ir kas nutiktų vis rėkia 'stay positive' arba praeina pro gulintį žmogų, 'nemato'. Arba dar yra tokių, kad jiems draugai šika ant galvų plačiaja prasme, o tie vistiek draugus labai vertina, atleidžia viską.
Normaliu atveju, aplink žmogų visada sukasi abejos energijos, tiek geros, tiek blogos. Vakuumo nėra tarp mūsų mirksiukas.gif

geras pastebejimas, jei tikrai zmogus pakyla i kita lygi, manau, jis ir negyvena siame pasaulyje arba ne tarp mus bent... :D 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 14:11)
Dar priminsiu kada rasei:
Kai  i sm  ikelei nuoroda apie karksinti jaunuoli  prie Gedimino pilues( ta, kuriam su galva negerai, kuri greitoji isveze). Tai 1:1 tavo saipymasis buvo cia ir alfoj, agnyte.
Papildyta:

Ir vel tik parodai situ  savo postu, kad bijai Aimejos, kuri tave paerzina biggrin.gif .

tu tikrai debilė. Bijai, kad pati būsi atpažinta, nes visur pėdsaką palieki, tai manai, kad ir aš tokia. Ne, aš ne tokia biggrin.gif O jei ten kas nors panašiai pakomentavo, tai tik rodo, kad pas mane ir tą žmogų panašus jumoro jausmas. Bet kai tu žmones pagal telefonus ir dviračius matuoji, kad būtinai jau TA, tai ir čia pamatavai. Dėl tavęs galiu būti kad ir super Agnytė kvadratu. Man gi dar geriau, kvailiuke. Visi su laiku gali imt galvot, kad aš iš tiesų Agnytė ir taip niekada manęs realiai neišriš. Tu galvoji, kad man kenki, bet realiai man tik padedi. Ačiū bigsmile.gif 4u.gif

Bijau ir juokiuosi? Aš tik su ja linksminuosi, bendrauju forume kaip priklauso, supranti? Čia tik tu viena gyveni realų gyvenimą, nes geresnio neturi. Tu į viską žiūri per gryną pinigą, jau net realius žmones pripaišai prie anoniminių forumiečių. Viskas jau, paskutinė stadija 4u.gif
Atsakyti

As esu jauna. Esu. Ir jauciuosi 100 kartu geriau nei pries 10 metu.

Mano mama irgi taip sako, jai 70  :D zinokit tas su amzium nepraeina, bet tai nereiskia, kad esam jaunos :lol: 

Atsakyti

O nuo kiek metų skaitomasi sena?Ir iki kiek jauna?

bun pvz parama jaunom seimom (iki 35 m) :lol: 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 13:17)
O jei ten kas nors panašiai pakomentavo, tai tik rodo, kad pas mane ir tą žmogų panašus jumoro jausmas.

Ten , po ta alfa str buvo tik vienas vienintwlis komentaras. Ir jis buvo tavo, agnyte.
Atsakyti