Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 07, 11:21)
Is Sviesos tikrai cia man rodos jauniausia smile.gif o kas blogo dziaugtis jaunyste, kol ji yra, ar reiktu patylet, nes pavytusioms labai pavydu  biggrin.gif

O man atrodo, kad Monteverte. Ji visada kokiu 16 m. Pagal prota. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 10:26)
O man atrodo, kad Monteverte. Ji visada kokiu 16 m. Pagal prota.  biggrin.gif

Bet kaip tu pavydi jaunatviškumo, jau tai ne pirmas kartas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 07, 10:21)
Is Sviesos tikrai cia man rodos jauniausia smile.gif o kas blogo dziaugtis jaunyste, kol ji yra, ar reiktu patylet, nes pavytusioms labai pavydu  biggrin.gif

Jus abi jau ketvirtoj desimtyje, bet ziauriai bijot to skaiciaus. Gi matosi is jusu atsakymu i mano kabliukus.

Tu nesi jauna jau daugiau. Susitaikyk su tuo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 11:31)
Bet kaip tu pavydi jaunatviškumo, jau tai ne pirmas kartas biggrin.gif

Oi ne. Tai tu bijai savo beganciu metu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 10:17)
tai sakai netikinti esi? biggrin.gif
Papildyta:

tai visgi po lova mano guli ir tapkes niuchini, kad taip apie mane viską žinai? biggrin.gif

Ji cia tavo tikrą vardą paviešino? O bleeeeet koks desperatiskumas pas alkoholikę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 09:17)


tai visgi po lova mano guli ir tapkes niuchini, kad taip apie mane viską žinai? biggrin.gif

Oi ne, tik agnyt, tavo vyro meiluze su kotlietais pasislepus viska persako. O ir forumi gi atsiskleidi.
O tapkes tai issiskalbk, jei jos dvokia pas tave. Fui...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 10:58)
Jus abi jau ketvirtoj desimtyje,  bet ziauriai bijot to skaiciaus. Gi matosi is jusu atsakymu i mano kabliukus.

Tu nesi jauna jau daugiau. Susitaikyk su tuo.

As esu jauna. Esu. Ir jauciuosi 100 kartu geriau nei pries 10 metu. O tu sena tarka, nes vienintele kiekvienam poste kudakuoji apie kitu senatve, bandai sumenkint, nes pati bijai nekenti rauksliu biggrin.gif
Papildyta:
Burbanti
Paziurek ta laida su Laurinaiciu, ten grynai apie tave - viskas, ka zmones nuolat baksnoja i kitus, reiskia jie sneka apie savo "opas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 07, 11:02)
Ji cia tavo tikrą vardą paviešino? O bleeeeet koks desperatiskumas pas alkoholikę.  biggrin.gif

jai eilinė haliucinacija, vėl pas draugutę alkašnikę vienkiemyje užbaliavojo. Apie draugutę tai pati rašė, rimtas bajeris.
O dėl mano vardo, tai žie, parašiau kažkur prie išėjusios temos, kad turiu truputuką lenkiško kraujo, tai mūsų proto bokštas nusprendė, kad aš jau tikra lenkė biggrin.gif Kai ji pati, tikiu, kad pasinagrinėjusi genealogiją rastų gal ir čigono kokio kraujo. Ant tiek smegenėlės pašvinkę pas žmogų, kad mano, jog mane prigavo, dar tipo kažkokios Agnieszkos facebooką rado, mano neva, bet niekam nerodo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 10:59)
Oi ne. Tai tu bijai savo beganciu metu... 4u.gif

Aiškiaregė dar viena? biggrin.gif
Atsakyti

Jus abi jau ketvirtoj desimtyje, bet ziauriai bijot to skaiciaus. Gi matosi is jusu atsakymu i mano kabliukus.

Tu nesi jauna jau daugiau. Susitaikyk su tuo.

As dar karta paaiskinsiu. Man nepatinka tavo ad hominem komentarai, kai kalbant rimta tema, tu pasakai kitai narei, jog ji nieko neismano ir tegul tyli, nes yra sena, gyvena ten kazkur, ar neturi vyro.

O del amziaus baimes, tai tu nepataikei. As vis dar jauna pagal skaicius ir isvaizda. As zinau, kas esu, todel tavo nuomone negroja. Savo amziumi dziaugiuosi, nes ir gyvenu, ir jauciuosi vis geriau. Kai gravitacija nutemps atitinkamas kuno dalis zemyn, gal tada kitaip kalbesiu.

Atsakyti
[quote=Monteverte,2019 05 07, 10:56]

Agniezka 4u.gif .
Ko cia taip nervinies, gi neviesinu taves. Lyg Agniu mazai biggrin.gif .
Jei ka, As tave jau senai isryskinau po alfa komentarais biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 07, 10:57)
As dar karta paaiskinsiu. Man nepatinka tavo ad hominem komentarai, kai kalbant rimta tema, tu pasakai kitai narei, jog ji nieko neismano ir tegul tyli, nes yra sena, gyvena ten kazkur, ar neturi vyro.
</p><p></p><p>O del amziaus baimes, tai tu nepataikei. As vis dar jauna pagal skaicius ir isvaizda. As zinau, kas esu, todel tavo nuomone negroja. Savo amziumi dziaugiuosi, nes ir gyvenu, ir jauciuosi vis geriau. Kai gravitacija nutemps atitinkamas kuno dalis zemyn, gal tada kitaip kalbesiu.
</p>

O kokia gali buti rimta tema su burba? Moteriske cua gyresi vyru anglu, kitoj temoj dziugauja jad vyras gavo leidima gyventi uk. Paisto, kad sunus univere studijuoja, nors tas sunus paskutinius metus mokykloj tik mokosi...


O kiek tau metu? Kokia cia paslaptus, jei visos daug maz parasiusios?
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 07, 10:26)
O man atrodo, kad Monteverte. Ji visada kokiu 16 m. Pagal prota.  biggrin.gif

Ji jaunatviska, "lengva" tokia atrodo (ne del proto) , bet as jai neduociau labai mazai metu, nesijaucia taip. Speciau, kad 30-35 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 07, 11:52)
As esu jauna. Esu. Ir jauciuosi 100 kartu geriau nei pries 10 metu. O tu sena tarka, nes vienintele kiekvienam poste kudakuoji apie kitu senatve, bandai sumenkint, nes pati bijai nekenti rauksliu biggrin.gif
Papildyta:
Burbanti
Paziurek ta laida su Laurinaiciu, ten grynai apie tave - viskas, ka zmones nuolat baksnoja i kitus, reiskia jie sneka apie savo "opas" smile.gif

Jauna ji biggrin.gif dzieve dzieve biggrin.gif
Atsakyti