Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Jus abi vienodos, visiskai.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 06, 22:24)

Gali rasyti ka nori,  o Europa yra biedna ir pasenusi,  technologiju atzvilgiu.


Sutinku kad su technologijomis Europoje blogai, bet tik ne pas kazkokius arabus tu technologiju ieskoti.

Bomzai prisipirke video audio aparaturos, visokiu elektroniniu niekuciu irgi atrodo labai turtingi ir technologiski.

Europa bedna, nes cia nugalejo socializmas. Nevykeliu rojus tas socializmas...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 06, 23:23)
Sutinku kad su technologijomis Europoje blogai, bet tik ne pas kazkokius  arabus tu technologiju ieskoti.

Bomzai prisipirke video audio aparaturos, visokiu elektroniniu niekuciu irgi atrodo labai turtingi ir technologiski.

Europa bedna, nes cia nugalejo socializmas. Nevykeliu rojus tas socializmas...

As neuzsiimsiu politika. Esu apolitiška. Visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 11:21)
tame ir esmė, kad aš nebėgu. Jei prie manęs kimba brudas, kad ir forume, vadinasi aš jam gal reikalinga? Gal aš esu skirta to brudo išvalymui mirksiukas.gif Man tai tas pats, kas ignoruoti problemą realiame gyvenime. Pvz. man kažkas į kiemą šika, o aš nekreipiu dėmesio arba nuleidusi galvą tik valau ir valau. Nu argi normalu tai būtų?


O nesusimastėt kodėl būtent prie Jūsų brudas kimba? Gal čia Jums kažko reikia išmokti? Gal čia jie Jums reikalingi?

Man į kiemą niekas nešika (plačiaja prasme)... Ir priešų neturiu aš. Ir žmonių, kuriems blogo linkėčiau ar blogu prisiminčiau. Nežinau kodėl.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 23:12)
Ka tu matei " tam tikroje erdveje"? biggrin.gif
Psichiatrinej interneta pajunge?

B8ze bize... Te 4u.gif , sveik 4u.gif

Mačiau erdvėje, kad tu ir vėl kapitaliai nusišnekėjai ir atminties nebeturi, sugedo jinai paskui mane lakstant biggrin.gif Anksčiau būtum atsiminus, kad tik aš apie given rašiau, ne ji apie mane biggrin.gif
Bilobil akcijų mačiau mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2019 05 06, 23:49)
O nesusimastėt kodėl būtent prie Jūsų brudas kimba? Gal čia Jums kažko reikia išmokti? Gal čia jie Jums reikalingi?

Man į kiemą niekas nešika (plačiaja prasme)... Ir priešų neturiu aš. Ir žmonių, kuriems blogo linkėčiau ar blogu prisiminčiau. Nežinau kodėl.

Visokių žmonių yra. Yra tokių, kurie vaiko žudikams atleidžia, jei anie gavo kokius 8 metus kalėjimo. Yra tokių, kurie kad ir kas nutiktų vis rėkia 'stay positive' arba praeina pro gulintį žmogų, 'nemato'. Arba dar yra tokių, kad jiems draugai šika ant galvų plačiaja prasme, o tie vistiek draugus labai vertina, atleidžia viską.
Normaliu atveju, aplink žmogų visada sukasi abejos energijos, tiek geros, tiek blogos. Vakuumo nėra tarp mūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 07, 07:15)
Mačiau erdvėje



Normaliu atveju, aplink žmogų visada sukasi abejos energijos, tiek geros, tiek blogos. Vakuumo nėra tarp mūsų mirksiukas.gif

Matei, agnyte, matei... 4u.gif

Aplink tave tikrai sukasi tik blogos energijos, nes tu apart blogo linkejimo ir gasdinimu buuuu nieko nesugebi. As tau jau rasiau kad taip elgisi labai pasimete gyvenime ir silpni nuskriausti zmones.

Atsakyti

O tai kas cia blogo pasakyti, kad jus jau ne uogelės daugiau? biggrin.gif
Ot supyko krasnavicos. Jazau jazau kaip cia mumwis dabar

Na as zinau kuo esu ir kuo nesu, todel negali izeisti pasakius, kad as sena, pavytus ar dar ten kazka. Tiesiog neidomu diskutuoti, kai vietoj argumentu puolama i asmeniskumus.  :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 07, 08:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427195" data-time="1557170691"><div><p>O tai kas cia blogo pasakyti, kad jus jau ne uogelės daugiau? vartotojo įkelta nuotrauka
Ot supyko krasnavicos. Jazau jazau kaip cia mumwis dabar
</p></div></blockquote><p>Na as zinau kuo esu ir kuo nesu, todel negali izeisti pasakius, kad as sena, pavytus ar dar ten kazka. Tiesiog neidomu diskutuoti, kai vietoj argumentu puolama i asmeniskumus.  smile.gif </p>

Argi as kada rasiau, kad esi sena?
Tu gi visada save pristatinejai bais jauną. Kaip dabar atsimenu, rasei 'as cia is jusu pati jauniausia, o pasirodo, kad jau ne pirmos jaunystes esi biggrin.gif
Tai tik is sito juokiuosi, ne is tavo metu.
Atsakyti

Argi as kada rasiau, kad esi sena?
Tu gi visada save pristatinejai bais jauną. Kaip dabar atsimenu, rasei 'as cia is jusu pati jauniausia, o pasirodo, kad jau ne pirmos jaunystes esi biggrin.gif
Tai tik is sito juokiuosi, ne is tavo metu.

jezusmarija, gi ne apie tai kalba. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 07, 09:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72427328" data-time="1557209403"><div><p>Argi as kada rasiau, kad esi sena?
Tu gi visada save pristatinejai bais jauną. Kaip dabar atsimenu, rasei 'as cia is jusu pati jauniausia, o pasirodo, kad jau ne pirmos jaunystes esi vartotojo įkelta nuotrauka
Tai tik is sito juokiuosi, ne is tavo metu.</p></div></blockquote><p>jezusmarija, gi ne apie tai kalba. </p>

Nezinau, prisigalvojat cia visko lygioj vietoj. Suprask jus kad nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 07, 09:32)
jezusmarija,

tai sakai netikinti esi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 07, 08:24)
Matei, agnyte, matei... 4u.gif

Aplink tave tikrai sukasi  tik blogos energijos, nes  tu apart blogo linkejimo ir gasdinimu buuuu nieko nesugebi. As tau  jau rasiau kad taip elgisi labai pasimete gyvenime ir silpni nuskriausti zmones.

tai visgi po lova mano guli ir tapkes niuchini, kad taip apie mane viską žinai? biggrin.gif
Atsakyti
Is Sviesos tikrai cia man rodos jauniausia smile.gif o kas blogo dziaugtis jaunyste, kol ji yra, ar reiktu patylet, nes pavytusioms labai pavydu biggrin.gif
Atsakyti