Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 15:19)
Bet tai kazkur gi pas savo elfus dievus klausinejai apie sm nariu vyru grozi biggrin.gif
As tau dabar rimtau rasau - nei vienas stiprus zmogus  nesnekes apie  tai, iad jis stiprus, nereks, kad " jis turi galiu" ir negasdins visokiais buuu.
Tu tokiu savo elgesiu tik parodai, kad esi suvaryta i kampa ir labai silpna bei nelaiminga.

ot tau ne dzin? Juk nuėjusi į beprotnamį neaiškinsi su jėzumi besikalbančiam žmogeliui, kad jis durnas. atlaidžiai nusišypsok, palinksėk, ir eik savu keliu.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 06, 14:44)
ot tau ne dzin? Juk nuėjusi į beprotnamį neaiškinsi su jėzumi besikalbančiam žmogeliui, kad jis durnas. atlaidžiai nusišypsok, palinksėk, ir eik savu keliu.

Beprotnamy tie vargsai l8goniai yra po gydytoju prieziura - jie visuomenei nepavojingi ( na nepadegs ar nesugadins ko), nesusizalos saves.
Su forumo burtinyke kitaip - " turi galiu", bet nesigydo.
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 05 06, 15:17)
<p>o jus abi nebandet susitikt ,pasiglebesciuot ,pasibuciuot ,tarp jusu fizinio artumo trukumas. </p>

Mielai, lai ateina už kampo, žino gi kurio, laukiu su kirvuku bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 15:19)
Bet tai kazkur gi pas savo elfus dievus klausinejai apie sm nariu vyru grozi biggrin.gif
As tau dabar rimtau rasau - nei vienas stiprus zmogus  nesnekes apie  tai, iad jis stiprus, nereks, kad " jis turi galiu" ir negasdins visokiais buuu.
Tu tokiu savo elgesiu tik parodai, kad esi suvaryta i kampa ir labai silpna bei nelaiminga.

o ką tu man padarysi, kad tau pasakiau. Nu bandyk, užsiundyk savo Laurą, kuri jau vos gyva biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 15:49)
Beprotnamy tie vargsai l8goniai yra po gydytoju prieziura - jie  visuomenei nepavojingi ( na nepadegs ar nesugadins ko), nesusizalos saves.
Su forumo burtinyke kitaip - " turi galiu", bet nesigydo.

bet tai žinovė kokia, seniai jau gydais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 15:07)

o ką tu man padarysi, kad tau pasakiau. Nu bandyk, užsiundyk savo Laurą, kuri jau vos gyva biggrin.gif


Ka tau padaryt? Pazvengt tik is tavo ku ku😂
As nezinau kas tavo Laura. Vienintele Laura grupioke pas mane buvo. Bet ana su elfais nesnekejo.
As niekam bloga, taip kaip kaip tu , nesiunciu, nelinkiu, man ramiai gyvenasi.
Ko nepasakysi apie tave, kuri tik bado visus su buu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 06 gegužės 2019 - 15:13
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 16:10)
Ka tau padaryt?  Pazvengt tik is tavo ku ku😂
As nezinau kas tavo Laura. Vienintele Laura  grupioke pas mane buvo. Bet ana su elfais nesnekejo.
As niekam bloga, taip kaip kaip tu , nesiunciu, nelinkiu, man ramiai gyvenasi.
Ko nepasakysi apie tave, kuri tik bado visus su buu biggrin.gif .

nesiunti? tu gal pasiskaityk savo postus nuo pradžių? biggrin.gif ką siunti - tą ir gauni, su kaupu 4u.gif kad siųsti ir atgal negauti, mokėti reikia, o tu tai nemoki smile.gif
Slėpeisi visada už Lauros, mažulka, putlučka 4u.gif
Atsakyti

o jus abi nebandet susitikt ,pasiglebesciuot ,pasibuciuot ,tarp jusu fizinio artumo trukumas. 
O mes iš už kampo pasižiūrėsime kuri kurią nukals. Net  lažybas galėtumėm surengti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 06 gegužės 2019 - 16:20
Aha, būtų labai įdomu biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif



QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 06, 16:20)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arbuzas77" data-cid="72426901" data-time="1557145026"> o jus abi nebandet susitikt ,pasiglebesciuot ,pasibuciuot ,tarp jusu fizinio artumo trukumas. </blockquote> O mes iš už kampo pasižiūrėsime kuri kurią nukals. Net  lažybas galėtumėm surengti.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 05, 18:01)

"url=http://www.radikal.ru"

Po sitos keliones galutinai isitikinau kokia Europa yra biedna ir atsilikus.


Tu nebuvai sveciuose pas bomzas kurie laimejo loto milijona. pamatytum tokia prabanga, kurios nepamatysi pas verslininka turinti versla uz 100 milijonu.

Taip ir cia...

Normalus zmones ten nesiverzia gyventi...

Paaiskink kodel net nuotraukos pas tave talpinamos rusiskuose resursuose? Rusijos resursai tai tik tiems kurie nelabai anglu kerta.

Cia viena naujienas is kremliovsku saitu deda... Pati irgi tur but skaitai zinias rusu kalba...
Papildyta:
Vakar ivyko vienas ivykis man. Pirma karta skridau lektuvu po 22 metu pertraukos.
Labai nepatiko... Pats skridimas tai OK, nesprogo niekas, bet visos tos skrydzio paieskos po supuvusias kompanijas tokias kaip SAS kuriu net uzsakymo puslapiai neveikia, ir kitas, kur neisku kas ten... Na galu gale teko skristi is Varsuvos i Ediburgh. Tai dar i Varsuva nuvaziut 6 val...
bagazo apribojimai, visokios durnos taisykles, patikrinimai, nepatogus isvykimo laikai. Na totali nesamone naudotis lektuvu...

O Edinburgh miestas grazus, patiko... rytoj poryt reikes vienoje firmoj smaukytis, kompanijai prireike sertifikato vienam projektui tai mane nusiunte... negerbia, siuntineja...
Atsakyti
Idomucia tau labai tinka buti lietuviu, piktiniesi ir skundiesi kaip trys didziausi nelaimeliai kartu sudejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 06, 18:35)
O Edinburgh miestas grazus, patiko... rytoj poryt reikes vienoje firmoj smaukytis, kompanijai prireike sertifikato vienam projektui tai mane nusiunte... negerbia, siuntineja...

avataras per mielas, reik iššieptų dantų biggrin.gif
Atsakyti
Idomucia, tu kaip kokia 5-etė princesė, kuriai po antklode kažkas padėjo žirnį 😁prajuokinai 😃😃
Nors skristi iš Varšuvos, kai esi Vilniuje, tikrai baisiai nepatogu. Negi negalėjai nuskristi iki Varšuvos ar kažkokį kita skrydį rast? Kai esi jautrus ir toks pažeidžiamas, reikia pasirinkti tam tikrą gyvenimo būdą.



QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 06, 17:35)
Tu nebuvai sveciuose pas bomzas kurie laimejo loto milijona. pamatytum tokia prabanga, kurios nepamatysi pas verslininka turinti versla uz 100 milijonu.

Taip ir cia...

Normalus zmones ten nesiverzia gyventi...

Paaiskink kodel net nuotraukos pas tave talpinamos rusiskuose resursuose? Rusijos resursai tai tik tiems kurie nelabai anglu kerta.

Cia viena naujienas is kremliovsku saitu deda... Pati irgi tur but skaitai zinias rusu kalba...
Papildyta:
Vakar ivyko vienas ivykis man. Pirma karta skridau lektuvu po 22 metu pertraukos.
Labai nepatiko... Pats skridimas tai OK, nesprogo niekas, bet visos tos skrydzio paieskos po supuvusias kompanijas tokias kaip SAS kuriu net uzsakymo puslapiai neveikia, ir kitas, kur neisku kas ten... Na galu gale teko skristi is Varsuvos i Ediburgh. Tai dar i Varsuva nuvaziut 6 val...
bagazo apribojimai, visokios durnos taisykles, patikrinimai, nepatogus isvykimo laikai. Na totali nesamone naudotis lektuvu...

O Edinburgh miestas grazus, patiko... rytoj poryt reikes vienoje firmoj smaukytis, kompanijai prireike sertifikato vienam projektui tai mane nusiunte... negerbia, siuntineja...

Atsakyti
Per 22 metus aviacijoje turėjo labai daug kas pasikeisti... Dabar taip pagalvojau, kad greiciausiai ne Idomuciai viskas neitinka ir blogai, o jis pats gal jaučiasi nebespejantis su naujovem koja kojon, todel geriausia - keikti kitus, o ne save kritikuoti/keisti... hmm.gif
Atsakyti