Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 11:21)
Man tai tas pats, kas ignoruoti problemą realiame gyvenime. Pvz. man kažkas į kiemą šika, o aš nekreipiu dėmesio arba nuleidusi galvą tik valau ir valau. Nu argi normalu tai būtų?



Matai, kai tu realybej esi nuo visu atstumta, neturu draugu, vien priesai pas tave, tai jau realu gyvenima turi net forume.
Ir taip, tu nuleidusi galva dirbi valytoja. Forume. Su tuo ir sveikinu 4u.gif . Ja dirbsi net isejus i pensija biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 11:53)
o kur parašyta, kad mano nuomonė turi sutapti su viso pasaulio žmonių? biggrin.gif net ir Lietuvos... prisiminus tą violetinę isteriją ir kiek debilų patvorinių, nemąstančių buvo tai... nelabai daug ir reikia tikėtis atrasti bendraminčių Lietuvoje biggrin.gif
vat ir tu, gynei tą patvorinę, picom iš Amerikos remiančią, neva užjautei ją dėl vaiko netekties. Tai dar nueik ir į kalėjimus visus užjausk biggrin.gif  4u.gif

Tu, Agniezka, visai neadekvati.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 12:55)
Matai, kai tu realybej  esi nuo visu atstumta, neturu draugu, vien priesai pas tave, tai jau realu gyvenima turi net forume.
Ir taip, tu  nuleidusi galva dirbi valytoja. Forume. Su tuo ir sveikinu 4u.gif . Ja dirbsi net isejus i pensija biggrin.gif .
Papildyta:

Tu, Agniezka, visai neadekvati.

Aš?
Tu gi teigi, kad net mano vardą žinai, tipo aš lenkė Agnieška biggrin.gif Tai kiek reikia gyventi forumu, kad tokių dalykų primąstyti, kapstyti kažkur neva facebooke dėl manęs ar pan. blink.gif biggrin.gif
Įsižnybk, durne, tu visai nuo realybės atitrūkusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 11:56)

Tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 13:02)

Tai kad tu, agnieškų medžiotoja, apsišikus forume iki ausų biggrin.gif tai tik galima įsivaizduoti kaip tau realiame gyvenime 4u.gif
Te, dainuok 4u.gif https://www.youtube....h?v=3abuvRO1reo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 12:58)
Tai kad tu, agnieškų medžiotoja, apsišikus forume iki ausų biggrin.gif tai tik galima įsivaizduoti kaip tau realiame gyvenime 4u.gif
Te, dainuok 4u.gif https://www.youtube....h?v=3abuvRO1reo

Prastas tavo skonis, Agniezka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 14:04)
Prastas tavo skonis, Agniezka mirksiukas.gif

mano? tai kad tu čia kliedi tomis agniežkomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 13:17)
mano? tai kad tu čia kliedi tomis agniežkomis biggrin.gif

Bet matai, kad zinau kas tuuuu esi biggrin.gif . Kitaip nesipurtytum Agniezkos biggrin.gif . Gi lygiai tas pats ir su tavo plaukais nusiurusiais buvo biggrin.gif .
Jei butu netiesa - tiesiog praeitum ramiai pro sali.
Ir nesinarvuok taip, Agniezka 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 14:21)
Bet matai, kad zinau kas tuuuu esi biggrin.gif . Kitaip nesipurtytum  Agniezkos biggrin.gif . Gi lygiai tas pats ir su tavo plaukais nusiurusiais buvo biggrin.gif .
Jei butu netiesa - tiesiog praeitum ramiai pro sali.
Ir nesinarvuok taip, Agniezka 4u.gif .

o kam man praeit ramiai pro šalį pro erkę? erkes reikia išnaudoti. Jei labai neturi kur energijos padėti, mes, mokantys energijomis naudotis, labai puikiai tokias erkes kaip tu pasinaudojame savo tikslams 4u.gif
Ačiū 4u.gif
Papildyta:
Pastebi? Tu juk gyveni manimi, t.y. dirbi man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 14:05)
o kam man praeit ramiai pro šalį pro erkę? erkes reikia išnaudoti. Jei labai neturi kur energijos padėti, mes, mokantys energijomis naudotis, labai puikiai tokias erkes kaip tu pasinaudojame savo tikslams 4u.gif
Ačiū 4u.gif

Bet tai kaip tau skauda ir niezti nuo erkiu biggrin.gif .
Nesitvardai visai, panicka agniezka biggrin.gif .

Ir vel pradedi haliucionuot su savo energijom😂😂.
Neturi tu jos. Visos tau ta pati sako, bet tu sergi ir svaigsti, itikineji save.

Oi, as linksminuosi tiesiog, ziuredama i tave. Te uz tai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 06 gegužės 2019 - 14:10
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 15:09)
Bet tai kaip tau skauda ir niezti nuo erkiu biggrin.gif .
Nesitvardai visai, panicka  agniezka biggrin.gif .

Ir vel pradedi haliucionuot su savo energijom😂😂.
Neturi tu jos. Visos tau ta pati sako, bet tu sergi ir svaigsti, itikineji save.

lygtais ji matoma per kompą, kad koks nors X žmogelis gali pamatyti turiu ar ne biggrin.gif
va tu tai jau daug nebeturi 4u.gif nuliūdinsiu tave labai, bet kažkada turėjai labai geras apsaugas, plyta ant galvos tau nenuskristų tikrai, buvai stiprus žmogus, bet pradėjai kibtti prie manęs, dar stipresnio žmogaus, ir pšššš 4u.gif dabar jau būk atsargi, pavojai tyko 4u.gif
Atsakyti

o jus abi nebandet susitikt ,pasiglebesciuot ,pasibuciuot ,tarp jusu fizinio artumo trukumas. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 14:12)
lygtais ji matoma per kompą, kad koks nors X žmogelis gali pamatyti turiu ar ne biggrin.gif
va tu tai jau daug nebeturi 4u.gif nuliūdinsiu tave labai, bet kažkada turėjai labai geras apsaugas, plyta ant galvos tau nenuskristų tikrai, buvai stiprus žmogus, bet pradėjai kibtti prie manęs, dar stipresnio žmogaus, ir pšššš 4u.gif dabar jau būk atsargi, pavojai tyko 4u.gif

Bet tai kazkur gi pas savo elfus dievus klausinejai apie sm nariu vyru grozi biggrin.gif




As tau dabar rimtau rasau - nei vienas stiprus zmogus nesnekes apie tai, iad jis stiprus, nereks, kad " jis turi galiu" ir negasdins visokiais buuu.
Tu tokiu savo elgesiu tik parodai, kad esi suvaryta i kampa ir labai silpna bei nelaiminga.
Atsakyti