Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 06, 06:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72426375" data-time="1557075715"><div><p>Tai ar as ne ta pati parasiau? vartotojo įkelta nuotraukaApie nafta gi ir rasiau, ar tau svarbu tik kitus isdurninti?
Jeigu zmones cia nes8giria kelionem ir nekiloja nuotrauku, nereiskia, kad niekur nekeliauja vartotojo įkelta nuotrauka
Pasidarei pikciurna paskutiniu metu ir kabinejiesi prie visu is eiles. Neiseina su mama sutarti namie ir cia ateini issiliet?</p></div></blockquote><p>As nezinau ar anksciau nepastebejau, ar to nebuvo, bet pastaruoju metu Burbanti i nariu komentarus atsako “argumentuodama” ju amziumi, gyvenamaja vieta, seiminiu statusu ir t.t. </p>

Buvo ir anksciau, bet dabar ji puola ant visu is eiles - taves, kin, Lisitejos (kurios net neatsiprase neteisingai uzpuolus), manes.
Jos "puikus" argumentai, ir dar n metu tie patys eina, nes daugiau nebeturi ka pasakyt rolleyes.gif

Vakar gera filma ziurejau, "what will people say", 2017, apie pakistanieciu seima norgej, giliai isisaknijusiu tradiciju gniauztus, jauna zmogu, norges vaiku istatymus, teviska meile.
Atsakyti

Buvo ir anksciau, bet dabar ji puola ant visu is eiles - taves, kin, Lisitejos (kurios net neatsiprase neteisingai uzpuolus), manes.
Jos "puikus" argumentai, ir dar n metu tie patys eina, nes daugiau nebeturi ka pasakyt rolleyes.gif

Vakar gera filma ziurejau, "what will people say", 2017, apie pakistanieciu seima norgej, giliai isisaknijusiu tradiciju gniauztus, jauna zmogu, norges vaiku istatymus, teviska meile.

Rekomenduoji ta filma? 

Man labai patiko interviu su psichoterapeutu Laurinaiciu https://www.lrt.lt/m...m-CGnX0QZfcNsTo  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 06, 08:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72426568" data-time="1557118731"><div><p>Buvo ir anksciau, bet dabar ji puola ant visu is eiles - taves, kin, Lisitejos (kurios net neatsiprase neteisingai uzpuolus), manes.
Jos "puikus" argumentai, ir dar n metu tie patys eina, nes daugiau nebeturi ka pasakyt vartotojo įkelta nuotrauka

Vakar gera filma ziurejau, "what will people say", 2017, apie pakistanieciu seima norgej, giliai isisaknijusiu tradiciju gniauztus, jauna zmogu, norges vaiku istatymus, teviska meile.</p></div></blockquote><p>Rekomenduoji ta filma? </p><p></p><p>Man labai patiko interviu su psichoterapeutu Laurinaiciu <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000065469/stambiu-planu-psichoterapeutas-eugenijus-laurinaitis?fbclid=IwAR30usy8CD-MCifuCfDYxqzBms1hJNylHb8d1YOjQj0rm-CGnX0QZfcNsTo'>https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000065469/stambiu-planu-psichoterapeutas-eugenijus-laurinaitis?fbclid=IwAR30usy8CD-MCifuCfDYxqzBms1hJNylHb8d1YOjQj0rm-CGnX0QZfcNsTo</a>  wub.gif​ </p>

Rekomenduoju. Kaip tik i laisves tema ax.gif
Dar panasios tematikos "mustanges" esu ziurejus, ten apie turku tradicijas ir laisves troskima nuo ju.

Sitie pasikalbejimai labai idomus, paziurim su MB, dar Zemkausko geri buna.
Atsakyti
Va, dar čia buvo pokalbis su Laurinaičiu.
https://www.ziniurad...se?soundtrack=1

Šiek tiek Agnės balsas man per spigus, bet kai pašnekovas toks puikus smile.gif Labai jis man irgi.



QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 06, 07:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72426568" data-time="1557118731"><div><p>Buvo ir anksciau, bet dabar ji puola ant visu is eiles - taves, kin, Lisitejos (kurios net neatsiprase neteisingai uzpuolus), manes.
Jos "puikus" argumentai, ir dar n metu tie patys eina, nes daugiau nebeturi ka pasakyt vartotojo įkelta nuotrauka

Vakar gera filma ziurejau, "what will people say", 2017, apie pakistanieciu seima norgej, giliai isisaknijusiu tradiciju gniauztus, jauna zmogu, norges vaiku istatymus, teviska meile.</p></div></blockquote><p>Rekomenduoji ta filma? </p><p></p><p>Man labai patiko interviu su psichoterapeutu Laurinaiciu <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000065469/stambiu-planu-psichoterapeutas-eugenijus-laurinaitis?fbclid=IwAR30usy8CD-MCifuCfDYxqzBms1hJNylHb8d1YOjQj0rm-CGnX0QZfcNsTo'>https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000065469/stambiu-planu-psichoterapeutas-eugenijus-laurinaitis?fbclid=IwAR30usy8CD-MCifuCfDYxqzBms1hJNylHb8d1YOjQj0rm-CGnX0QZfcNsTo</a>  wub.gif​ </p>

Atsakyti

59374478_371962810092594_872904542162151

Atsakyti

Mylimuke. Tu paziurek geriau i save. Pasileidus boba. Kuriai diedai visada buvo ir bus pirmoje vietoje. Kokia tau gali buti pagarba, kai tu esi ikišus savo subinę i šitiek šeimų.

nu bent ziniu bagazas didelis  :P​    o jei rimtai ,tai zinias virtuvej reikia ugdyti ;)

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 02, 16:06)
Buvau vilniuje,

aš ne vilniuje...
labas rytas wub.gif visoms
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 03, 15:09)
tai suprantau, kad protėvių teorija tu nepatikėjai.
Gaila

Monteverte, kodel aš turiu tiketi dar viena teorija? ju gi dešimtys. nei tikiu, nei netikiu. primu viską neutraliai.
pagal proteviu teoriją, tu gi nekyli aukšciau...jei esi tokia laisvos dvasios, jei būtum - nesimušinetum su cambala ir aimeja, o dabar "deblini jas" kiekvienam žingsny. skiri joms savo energiją, tai tau negaila SAVO PACIOS gyvenimo?
(kiek jogoje "prasvalai", tiek cia visą brudą atgal savo noru krauniesi).
gali gi rinktis neutralius postus, argi ne.
tu rasei: tavo misija - demaskutoi tokias, kaip cambala. bet gi pati žinai: nera jokios misijos. tu pati susigalvoji, kam skirti sau energiją. o galetum tikrai buti laisva, ir tyra nuo viso šito brudo. (netgi savęs pacios. nes brudo yra pas kiekvieną mūsu. 4u.gif )
jau gi isitikinai, pavadintos debilemis, jos netaps kitokios, o tu sau "gero" del to nesikrauni. man tai tolygu tas pats kaip būti bare ir irodineti girtuokliui, kad jis girtuoklis, perimti jo žargoną ir muštis su juo tame paciame lygyje. davei syk i snuk,i nusispjovei ir nuejai. o ne sedi, rašineji ir tt.
ne, rimtai jei tau rūpetu pasigerinti savo "lygmenis", gi neskirtum tiek laiko kolionems. be freeeee biggrin.gif

Lutuke, smile.gif aš skaitau atidžiai. iš mūsu (ankstesniu)pokalbiu sakei: "geri/apsiskaitę" žmones" būna pasikelę, "papuikę, išpuikę", todel ir "suserga". o kaip su alko, prasirūkeliais? su antsvoriu? kemša ką nori, dergiasi, koliojasi, mušasi...ir tikrai ne visi suserga vežiais per gyvenimą...ir ką aiškinti vaikui. kad gali būt storas, rukyti, geri, ir visko gali būt - kad numirsi 90ties...nes taip ir yra...
bet tiek to, man gi nerekia atsakymu...cmano pasvarstymai yra gerybine provokacija, kad "nemąstytume siaurai ir nemanytume, jog žinome visus atsakymus".
užtat man patinka christian attitude, kad kancia yra paslaptis (o ne būtinai "prisidirbimas" iš anksto".“)
analogiškai (vertnimas) - ant tiek lietuve Lutuke prsidirbo savo šaly (iš anksteniu gyvenimu), kad nebeišgalejo joje gyventi,(kaip daugelis) ir teko iešktos laimes svetur.....
analogiškai: (Moonte, atleisk, Moonte idejau), - tokia baisi ta Moonte, iš mūsu visu labiausiai, kad serga rimta, o mes dar nesergame. (dar!)
im pavyzdi su savim: apie save irgi gerai galvoji, vat daraisi "gera', geresne, valaisi", o bac, kai būsi 50ties, tau(neduokdie) irgi vežys....tai ką tada? ką apie save galvosi? kad to nusipelnei? kad karma prisivijo? dabar tai galvoji gerai, o tuomet - dar geriau?

svarbiausia - kad žmogus negyventu isuptas i beprasmes kaltes/menkinimois/pukavimosi prieš kitus gniaužtus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 06 gegužės 2019 - 10:40
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 04, 20:52)
pasižiūrėk kam taip rašau. Ar visiems forume? Ne. Tik išskirtiniams, kurie to nusipelnė terkšdami nesąmones 4u.gif Aš netolerantiška nesąmonėms, briedui. Mea culpa biggrin.gif

Kad tu taip rasai, tai cia tik parodo, kad tau labai skauda ir niezti, negali tiesiog valdytis, esi isterike. Juk plepalu temoje visas protingas nares kvailini, pati budama kvailele.
Jei esi netolerantiska nesamonems ir briedui, kodel pastoviai rasineji briedus apie " save kitokia" ir savo haliucinacijas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 06, 11:35)
Monteverte, kodel aš turiu tiketi dar viena teorija? ju gi dešimtys. nei tikiu, nei netikiu. primu viską neutraliai.
pagal proteviu teoriją, tu gi nekyli aukšciau...jei esi tokia laisvos dvasios, jei būtum - nesimušinetum su cambala ir aimeja, o dabar "deblini jas" kiekvienam žingsny. skiri joms savo energiją, tai tau negaila SAVO PACIOS gyvenimo?
(kiek jogoje "prasvalai", tiek cia visą brudą atgal savo noru krauniesi).
gali gi rinktis neutralius postus, argi ne.
tu rasei: tavo misija - demaskutoi tokias, kaip cambala. bet gi pati žinai: nera jokios misijos. tu pati susigalvoji, kam skirti sau energiją. o galetum tikrai buti laisva, ir tyra nuo viso šito brudo. (netgi savęs pacios. nes  brudo yra pas kiekvieną mūsu.  4u.gif )
jau gi isitikinai, pavadintos debilemis, jos netaps kitokios, o tu sau "gero" del to nesikrauni. man tai tolygu tas pats kaip būti bare ir irodineti girtuokliui, kad jis girtuoklis, perimti jo žargoną ir muštis su juo tame paciame lygyje. davei syk i snuk,i nusispjovei ir nuejai. o ne sedi, rašineji ir tt.
ne, rimtai jei tau rūpetu pasigerinti savo "lygmenis", gi neskirtum tiek laiko kolionems. be freeeee

teorija teorijai nelygi smile.gif
tame ir esmė, kad aš nebėgu. Jei prie manęs kimba brudas, kad ir forume, vadinasi aš jam gal reikalinga? Gal aš esu skirta to brudo išvalymui mirksiukas.gif Man tai tas pats, kas ignoruoti problemą realiame gyvenime. Pvz. man kažkas į kiemą šika, o aš nekreipiu dėmesio arba nuleidusi galvą tik valau ir valau. Nu argi normalu tai būtų?

Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 11:35)
Kad tu taip rasai, tai cia tik parodo, kad tau labai skauda ir niezti, negali tiesiog valdytis, esi isterike. Juk plepalu temoje visas protingas nares kvailini, pati budama kvailele.
Jei esi netolerantiska nesamonems ir briedui, kodel  pastoviai rasineji briedus apie " save kitokia" ir savo haliucinacijas? biggrin.gif

Mes ten diskutuojame, durne biggrin.gif
Kai tu nemoki diskutuoti, tai tik ir pili srutas. Ir jei tu putojies, verdi savyje, nes neturi kur daugiau išdėti savo šūdino gyvenimo, tai tau atrodo, kad kiti isterikuoja biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 06, 11:35)
analogiškai: (Moonte, atleisk, Moonte idejau), - tokia baisi ta Moonte, iš mūsu visu labiausiai, kad serga rimta, o mes dar nesergame. (dar!)
im pavyzdi su savim: apie save irgi gerai galvoji, vat daraisi "gera', geresne, valaisi", o bac, kai būsi 50ties, tau(neduokdie) irgi vežys....tai ką tada? ką apie save galvosi? kad to nusipelnei? kad karma prisivijo? dabar tai galvoji gerai, o tuomet - dar geriau?

jinai prisiima kiek nepaneša ir tiek žinių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 06 gegužės 2019 - 11:22
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 06, 11:21)


Mes ten diskutuojame, durne biggrin.gif
Kai tu nemoki diskutuoti, tai tik ir pili srutas. Ir jei tu putojies, verdi savyje, nes neturi kur daugiau išdėti savo šūdino gyvenimo, tai tau atrodo, kad kiti isterikuoja biggrin.gif  4u.gif


As tai matau, kad is taves ir ten saiposi biggrin.gif . Bet mandagiai. O tu ir to nebesuvoki per savo isterijas 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 06, 12:50)
As tai matau, kad is taves ir ten saiposi biggrin.gif . Bet mandagiai. O tu ir to nebesuvoki per savo isterijas 4u.gif .

o kur parašyta, kad mano nuomonė turi sutapti su viso pasaulio žmonių? biggrin.gif net ir Lietuvos... prisiminus tą violetinę isteriją ir kiek debilų patvorinių, nemąstančių buvo tai... nelabai daug ir reikia tikėtis atrasti bendraminčių Lietuvoje biggrin.gif
vat ir tu, gynei tą patvorinę, picom iš Amerikos remiančią, neva užjautei ją dėl vaiko netekties. Tai dar nueik ir į kalėjimus visus užjausk biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti