Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2019 05 05, 13:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72425557" data-time="1556944820"><div><p> 4u.gif</p><p>Labas rytas Arbūziuk  4u.gif Žinai,kartais pasiilgstu tavo pokvailių prikolų  biggrin.gif</p></div></blockquote><p>as ir galvoju kad po kvailiai ,bet juk viskas is gyvenimo paimta smile.gif) vat jei as selfi savo atsiusciau  lotuliukas.gif  ps.as juk zinau kad nesuzavesi moteri organu ,nebent geju koki</p><p>vartotojo įkelta nuotrauka<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=wJV-mXehgdw'>https://www.youtube.com/watch?v=wJV-mXehgdw</a></p><p></p>

As per Kalėdas ten buvau, 'Atlantis' gyvenau, midų vyną gėriau, nieko burnoj neturėjau biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Po sitos keliones galutinai isitikinau kokia Europa yra biedna ir atsilikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 05 gegužės 2019 - 17:01
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 05, 18:01)
o sitos keliones galutinai isitikinau kokia Europa yra biedna ir atsilikus.

JAE nera visa Azija,o dauguma jos saliu is tiesu yra biednesne ir labiau atsilikus uz Europa,gal net uz skurdziausias jos salis.
Be to, prastas skonis jau svaistyt visus isteklius i kaire ir desine reikia nereikia. Net ant naftos susikrovusios aukso kalnus salys pradeda mastyti ir bando persiorientuoti veiklos sritis, nes zino, kad ju aukso saltiniai nera begaliniai.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 05, 13:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arbuzas77" data-cid="72426205" data-time="1557052278"><div><p>as ir galvoju kad po kvailiai ,bet juk viskas is gyvenimo paimta smile.gif) vat jei as selfi savo atsiusciau  lotuliukas.gif  ps.as juk zinau kad nesuzavesi moteri organu ,nebent geju koki
</p></div></blockquote><p>Ai,gal nesiuntinėk organo niekam :irnesakyk:Visi anekdotai atsiradę iš gyvenimiškų situacijų.
</p><p>Svečius išleidau,visa pirkia ir kiemas kaip po indėnų užpuolimo,einu bardako tvarkyti. karsta.gif
</p><p>Gerai, žmonės sako,kad svečiai mieliausi tada,kai namo išeina lotuliukas.gif 
</p>

bet indėnai juk žavūs, o ir šventę matyt šventėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 05, 18:29)
JAE nera visa  Azija,o dauguma jos saliu is tiesu yra biednesne ir labiau atsilikus uz Europa,gal net uz skurdziausias jos salis.
Be to, prastas skonis jau svaistyt visus isteklius i kaire ir desine reikia nereikia. Net ant naftos susikrovusios aukso kalnus salys pradeda mastyti ir bando persiorientuoti veiklos sritis, nes zino, kad ju aukso saltiniai nera begaliniai.

Tu tiek zinai apie tai, kiek as apie vatos gaminima.
Ar tu zinai kodel jie persiorentuoja? Del to, kad naftos liko daugiausiai 90 metų.

Žinovė bleeeet biggrin.gif is Lietuvos neišlendanti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 05 gegužės 2019 - 18:26
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 05, 19:23)
Tu tiek zinai apie tai,  kiek as apie vatos gaminima.
Ar tu zinai kodel jie persiorentuoja?  Del to,  kad naftos liko daugiausiai 90 metų.

Žinovė bleeeet  biggrin.gif is Lietuvos neišlendanti

Tai ar as ne ta pati parasiau? mastau.gif Apie nafta gi ir rasiau, ar tau svarbu tik kitus isdurninti?
Jeigu zmones cia nes8giria kelionem ir nekiloja nuotrauku, nereiskia, kad niekur nekeliauja mirksiukas.gif
Pasidarei pikciurna paskutiniu metu ir kabinejiesi prie visu is eiles. Neiseina su mama sutarti namie ir cia ateini issiliet?
Atsakyti

nemyli vyras burbancios uztat tokia priekabi

prikolas ismust is nudienos

59447991_371303470158528_286698806705337

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 05, 20:23)
Tu tiek zinai apie tai,  kiek as apie vatos gaminima.
Ar tu zinai kodel jie persiorentuoja?  Del to,  kad naftos liko daugiausiai 90 metų.

Žinovė bleeeet  biggrin.gif is Lietuvos neišlendanti

Gal ir sutapimas, bet akivaizdziai pasidarei pikta po to, kai parsivezei mama. Iki tol buvai tokia juokinga geraja prasme. Ir as suprantu kaip tau nelengva. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 05, 20:01)
Tai ar as ne ta pati parasiau? mastau.gif Apie nafta gi ir rasiau, ar tau svarbu tik kitus isdurninti?
Jeigu zmones cia nes8giria kelionem ir nekiloja nuotrauku, nereiskia, kad niekur nekeliauja mirksiukas.gif
Pasidarei pikciurna paskutiniu metu ir kabinejiesi prie visu is eiles. Neiseina su mama sutarti namie ir cia ateini issiliet?

Tu ziauriai pavydi pasidarei. Todel kad niekas neima i zmonas ?
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 05, 20:41)
Gal ir sutapimas, bet akivaizdziai pasidarei pikta po to, kai parsivezei mama. Iki tol buvai tokia juokinga geraja prasme.  Ir as suprantu kaip tau nelengva.  4u.gif

Jus uzmirsot, kad as esu jusu lakmuso popierelis biggrin.gif
Kaip ir visada buvau. Tiek kad uzmigot ant lauru begalvodamos jog esat isskirtinės. Eilines bobelės jūs, eilinės.

Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 05 05, 20:17)
nemyli vyras burbancios uztat tokia priekabi

Mano vyras ne tavo zmonos mados mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 05, 23:10)
Tu ziauriai pavydi pasidarei. Todel kad niekas neima i zmonas ?
Papildyta:

Jus uzmirsot,  kad as esu jusu lakmuso popierelis  biggrin.gif
Kaip ir visada buvau. Tiek kad uzmigot ant lauru begalvodamos jog esat isskirtinės. Eilines bobelės jūs,  eilinės.

Papildyta:

Mano vyras ne tavo zmonos mados  mirksiukas.gif

Tu tokia pat eiline kaip ir mes oro_buckis.gif Leidi cia su mumis dieneles ir savo atsibodusiais bajeriais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 06, 00:19)
Tu tokia pat eiline kaip ir mes    oro_buckis.gif  Leidi cia su mumis dieneles ir savo atsibodusiais bajeriais  4u.gif

Mylimuke. Tu paziurek geriau i save. Pasileidus boba. Kuriai diedai visada buvo ir bus pirmoje vietoje. Kokia tau gali buti pagarba, kai tu esi ikišus savo subinę i šitiek šeimų.
Atsakyti

Jus uzmirsot, kad as esu jusu lakmuso popierelis biggrin.gif
Kaip ir visada buvau. Tiek kad uzmigot ant lauru begalvodamos jog esat isskirtinės. Eilines bobelės jūs, eilinės.


Ooo,dar viena išskirtinė atsirado.

Tai ,mes visos čia,tokios eilinės turėtumėme iš laimės numirti,kai aplinkui vieni unikumai.

Atsakyti

Tai ar as ne ta pati parasiau? mastau.gifApie nafta gi ir rasiau, ar tau svarbu tik kitus isdurninti?
Jeigu zmones cia nes8giria kelionem ir nekiloja nuotrauku, nereiskia, kad niekur nekeliauja mirksiukas.gif
Pasidarei pikciurna paskutiniu metu ir kabinejiesi prie visu is eiles. Neiseina su mama sutarti namie ir cia ateini issiliet?

As nezinau ar anksciau nepastebejau, ar to nebuvo, bet pastaruoju metu Burbanti i nariu komentarus atsako “argumentuodama” ju amziumi, gyvenamaja vieta, seiminiu statusu ir t.t. 

Atsakyti