Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 03, 18:34)
Nu bet neatitinki prancuzisko standarto,  kaip besukiotum.

O man ir nereikia atitikti visu standartu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2019 05 03, 19:42)
Mano patirtis - atvirkštinė, kuo aukštesnės pareigos/atlyginimas, tuo paprastesnis gyvenimo būdas: Sorbonos universiteto profesorė 60+ metų po Paryžių važinėja dviračiu, 6+ restoranų Paryžiuje bendrasavininkis išimtinai dėvi džinsiukus ir t.t. Taip, snobizmas jaučiasi, bet tik iki tol, kol pašnekovas tavęs neįvertina kaip intelektualiai lygiaverčio.

Gali buti. Ta karta apskritai kitokios kulturos.
Mano patirtis su jaunesniais.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 04, 07:40)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72425120" data-time="1556886256">
<div>
<p>Rwiskiasi neatitikai prancuzisko moters grozio etalono.</p>
<p> </p>
</div>
</blockquote>
<p>Įdomus pastebėjimas, jei žmogus neatitinka tam tikrų grožio ar intelekto standartų,tai su juo galima elgtis chamiškai. blink.gif Sveiki visi šeštadienio rytą. 4u.gif</p>
<p>Labas rytas Arbūziuk  4u.gif Žinai,kartais pasiilgstu tavo pokvailių prikolų  biggrin.gif </p>

Pritariu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 04, 07:40)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72425120" data-time="1556886256">
<div>
<p>Rwiskiasi neatitikai prancuzisko moters grozio etalono.</p>
<p> </p>
</div>
</blockquote>
<p>Įdomus pastebėjimas, jei žmogus neatitinka tam tikrų grožio ar intelekto standartų,tai su juo galima elgtis chamiškai. blink.gif Sveiki visi šeštadienio rytą. 4u.gif</p>
<p>Labas rytas Arbūziuk  4u.gif Žinai,kartais pasiilgstu tavo pokvailių prikolų  biggrin.gif </p>

Sedi savo Lietuvos kaimy biggrin.gif ir sėdėk. Kai suprasi, kad kiekvienos šalies zmoniu memtalitetas yra skirtingas, gaaaal tada ir suprasi apie ka as kalbu.
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 04, 10:45)
O man ir nereikia atitikti visu standartu  biggrin.gif
Papildyta:

Gali buti. Ta karta apskritai kitokios kulturos.
Mano patirtis su jaunesniais.
Papildyta:

Pritariu  ax.gif

Cia 'dating site' jaunesni prancuziukai pasitaikė?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 04, 11:36)
Cia 'dating site' jaunesni prancuziukai pasitaikė?

Nespresk pagal save biggrin.gif as dating site nesilankau ir uzsienieciu nemedzioju biggrin.gif
Atsakyti

Sedi savo Lietuvos kaimy biggrin.gifir sėdėk. Kai suprasi, kad kiekvienos šalies zmoniu memtalitetas yra skirtingas, gaaaal tada ir suprasi apie ka as kalbu.


Kažkam reikia ir kaime sėdėti.Kiti galės miestiečiais dėtis.

O chamas ir Afrikoje chamas, nepriklausomai nuo amžiaus,šalies,mentaliteto ir piniginės storio.

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 04, 11:58)
Nespresk pagal save  biggrin.gif  as dating site nesilankau ir uzsienieciu nemedzioju  biggrin.gif

Aš? AŠ pazinciu portaluose???!!!! Ajazusmarja!!
As gi šitaip žiauriai ženota morera! Kaip tu šitep galėjai pamislyt apei munei? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 04, 12:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72425657" data-time="1556958981"><div><p>Sedi savo Lietuvos kaimy vartotojo įkelta nuotraukair sėdėk. Kai suprasi, kad kiekvienos šalies zmoniu memtalitetas yra skirtingas, gaaaal tada ir suprasi apie ka as kalbu.
</p></div></blockquote><p>Kažkam reikia ir kaime sėdėti.Kiti galės miestiečiais dėtis.
</p><p>O chamas ir Afrikoje chamas, nepriklausomai nuo amžiaus,šalies,mentaliteto ir piniginės storio.
</p>

Tai tau pasikele tie, kurie turi didesnius siekius savo gyvenime, nei tavo sunus. Tai tau chamai tie, kuriems nezinai kaip oponuoti...apsiciupinwk ar nesi kraštinė tiktais. mirksiukas.gif

Blecha mucha...apie vaika ne ru rasei biggrin.gif bet jus tokios....tokios...neisskirtines...tokia pilka mase, kad ne nuodeme viska suplakti i viena vieta - jums abiems tinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 04 gegužės 2019 - 13:36

Tai tau pasikele tie, kurie turi didesnius siekius savo gyvenime, nei tavo sunus. Tai tau chamai tie, kuriems nezinai kaip oponuoti...apsiciupinwk ar nesi kraštinė tiktais. mirksiukas.gif

Blecha mucha...apie vaika ne ru rasei biggrin.gifbet jus tokios....tokios...neisskirtines...tokia pilka mase, kad ne nuodeme viska suplakti i viena vieta - jums abiems tinka biggrin.gif

Nieko tokio, galiu pabūti ir kraštine.Reikia ir tokių.Pilkoje masėje geriau matosi gyvenimo šviesuliai.

Mano sūnus vaikiško maksimalizmo kakutį jau seniai iškakojo.Niekados neskraidė padebesiais.Specialybę rinkosi tokią,kad turėtų ne tik duonos su sviestu, bet ir ikrams užtektų.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 04, 15:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72425772" data-time="1556969695"><div><p>Tai tau pasikele tie, kurie turi didesnius siekius savo gyvenime, nei tavo sunus. Tai tau chamai tie, kuriems nezinai kaip oponuoti...apsiciupinwk ar nesi kraštinė tiktais. vartotojo įkelta nuotrauka

Blecha mucha...apie vaika ne ru rasei vartotojo įkelta nuotraukabet jus tokios....tokios...neisskirtines...tokia pilka mase, kad ne nuodeme viska suplakti i viena vieta - jums abiems tinka vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Nieko tokio, galiu pabūti ir kraštine.Reikia ir tokių.Pilkoje masėje geriau matosi gyvenimo šviesuliai.
</p><p>Mano sūnus vaikiško maksimalizmo kakutį jau seniai iškakojo.Niekados neskraidė padebesiais.Specialybę rinkosi tokią,kad turėtų ne tik duonos su sviestu, bet ir ikrams užtektų.
</p>

O jis i darbą kaip i šventę? Ar gal tik del to, kad ikra uzsitepti gali? Kiek taip temps? (cia netgi ne tau klausimas. Klausimas visiems, kurie dirba ne tai kas jiems miela ir malonu, o tik del to, kad pinigai geri)
Atsakyti

O jis i darbą kaip i šventę? Ar gal tik del to, kad ikra uzsitepti gali? Kiek taip temps? (cia netgi ne tau klausimas. Klausimas visiems, kurie dirba ne tai kas jiems miela ir malonu, o tik del to, kad pinigai geri)

Darbas jo nelengvas, bet ir pinigai geri.Kai turi šeimą ir du vaikus, turi arti,turi uždirbti šeimai pinigus.O jei norėjo daryti kas gera širdžiai, reikėjo nesituokti.Ir žinoma rinktis kitą sritį.

Daryti kas norisi pačiai, reikia labai gero užnugario,kad kas finansiškai palaikytų.Arba labai gero pelningo hobio.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 04, 17:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72425830" data-time="1556977347"><div><p>O jis i darbą kaip i šventę? Ar gal tik del to, kad ikra uzsitepti gali? Kiek taip temps? (cia netgi ne tau klausimas. Klausimas visiems, kurie dirba ne tai kas jiems miela ir malonu, o tik del to, kad pinigai geri)</p></div></blockquote><p>Darbas jo nelengvas, bet ir pinigai geri.Kai turi šeimą ir du vaikus, turi arti,turi uždirbti šeimai pinigus.O jei norėjo daryti kas gera širdžiai, reikėjo nesituokti.Ir žinoma rinktis kitą sritį.
</p><p>Daryti kas norisi pačiai, reikia labai gero užnugario,kad kas finansiškai palaikytų.Arba labai gero pelningo hobio.
</p>

Nesutinku del tokio juoda-balta skirstymo, arba tik geri pinigai, arba hobis su tusciom kisenem. Man atrodo cia tiesiausias kelias i visokias krizes paskui, kai nusiteiki, kad tai, ka "reikia" daryti, turi buti sunku ir nebutinai turi patikti, tai gyvenimo pusiaukelej smarkiai pergalvoji viska ir gali prikrest visokiu kvailysciu suprates, jog didele dali laiko darei, kas net nepatinka,o laikas kapsi ir nestoja.
Na as bent jau uz tai, kad jei darbas nepatinka, tai butinai reikia tureti koki hobi sone, nuo kurio kaifuoji ), kuris kaip atsvara darbui gali but.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 03, 19:16)
Aha, tu gi rasai neprimityviai. O tiesiog nezemiskai protingai, brandziai, tokia visa arciau gamtos, tyra ir tyli.
Papildyta:

pasižiūrėk kam taip rašau. Ar visiems forume? Ne. Tik išskirtiniams, kurie to nusipelnė terkšdami nesąmones 4u.gif Aš netolerantiška nesąmonėms, briedui. Mea culpa biggrin.gif
Atsakyti

:4u:

Labas rytas Arbūziuk  :4u: Žinai,kartais pasiilgstu tavo pokvailių prikolų  :D

as ir galvoju kad po kvailiai ,bet juk viskas is gyvenimo paimta :)) vat jei as selfi savo atsiusciau  :lol:  ps.as juk zinau kad nesuzavesi moteri organu ,nebent geju koki

Dubai-The-Palm-copyright-GEYER-LUFTBILD-https://www.youtube....h?v=wJV-mXehgdw

Atsakyti

as ir galvoju kad po kvailiai ,bet juk viskas is gyvenimo paimta :)) vat jei as selfi savo atsiusciau  :lol:  ps.as juk zinau kad nesuzavesi moteri organu ,nebent geju koki

Ai,gal nesiuntinėk organo niekam :irnesakyk:Visi anekdotai atsiradę iš gyvenimiškų situacijų.

Svečius išleidau,visa pirkia ir kiemas kaip po indėnų užpuolimo,einu bardako tvarkyti. :karsta:

Gerai, žmonės sako,kad svečiai mieliausi tada,kai namo išeina :lol: 

Atsakyti