Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 02, 07:50)
prakalbo sveikos motinos turėtoja biggrin.gif
Papildyta:

taigi ne savom rankom ir daro kerštą, nesmaugia gi, nepuola, nežudo, o pačios Visatos jėgos atkeršija už joms vertingus žmones 4u.gif

Tavo motinai irgi ateis senatve. Ir tau ateis. Tik tu sito neikaip nesuvoki, kadangi juška pas tave uzstumta smegentse stovi.



O save ir savo seima issinagrinejai Visatos desniuose? Kodel taves tavo motina neaugino, savo motinai daugiau demesio skyre, kodel tavo motina su visais kaip ir tu? susiedus, kodel tavo tevas tave vaika maza Palangoj paliko, kodel su savo vyru labai daznai pyksties, kodel vaiku nesusilauki, kodel draugu neturi, kodel uzdirbi mazai, kodel esi tokia itari ir nelaiminga...
Ka tau i tavo situos veiksnius sako Tavoji Visata?
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 10:07)
<p>Nelabai tikiu tokiais dalykais,bet pasakaičius darosi nemalonu.Silpnesniems žmonėms turėtų būti baisu.</p>

Monteverte nesupranta, kad sitoj temoj silpnu nera.
Tiesiog gaila, kad nuejusi i pasimetusiu zmoniu ( kur pvz norejo zudytis) pagalbos sauksma kvailoje temoje apie taro kortas, susika savo nesamonem realu pasimetusio zmogaus gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 02, 14:58)
Jeigu tu manai, kad atsitinka viskas tik šiaip sau
Jeigu tu manai, kad tokie dalykai ir zmoniu ligos nors kiek priklauso nuo taves, tai tu tikrai verta psichiatrines.

Jeigu tu tikrai manai, kad atsitinka viskas tik šiaip sau, atsitiktinai, tai prarastas žmogus esi, jau niekas nepadės 4u.gif
Tu net neįsivaizduoji kokia gyva yra Visata, tik tu užsimerkus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 02, 15:06)
Bet tu gi supranti, kad tavo mama cia ne prie ko. Ne del jos cia jiems nutiko visokiu dalyku. Tiesiog tokia seima. Matyt ne kaip gyveno. Juk jau pries tai ne kokie buvo, mamai netiko net ir tai ju gyvenimo pasekme. Nes toks jausmas, kad tu tokius eilinius ir visai nereiksmingus gyvenimo dalykus prisitaikai sau (ar mamai) kaip galias ir tiki tuo.

Aš parašiau tik vieną pavyzdį ir be detalių.
Mama nežinojo kaip išnaudoti savo energetinį potencialą labai tiksliai. Aš - jau žinau bigsmile.gif
O toliau, jau istorija nutyli, tai ne tavo nosiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 02, 15:16)
Kenkia tik bailiai. Taškas. Protingi apsisuka ir nueina.

Anksčiau žmonės vietoje išsiaiškindavo, išlikdavo stipresnis. Dabar gi už kokį tai debilą grėstų kalėjimas. Neverta. Tam ir yra dvasinis pasaulis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 02, 09:13)
.
Apie savo draugus geriau papasakok po kokiu 2 m, kaip jie jausis, kol kas susilaikysiu nuo komentaru  biggrin.gif

papasakosiu, žinoma. man liūdna, kad tu net cia trauki viską pagal savo prizmę. tai negi nesugebi pasidžiaugti del kitu, juk nebutinai visi turi NENORETI grižti kaip kad tu.... unsure.gif

ca kaip su mano draugu. jau taip tau juokas(arba baisulys) tas "erotic touch" draugystese, kad anot taves, turiu mesti savo draugą, nes Lutuke taip pasake. rolleyes.gif nesureiksminu as tu erotic minciu, ne dulkinimesi bendravimo esme. kaip sakoma, yra 99 procentai ir 1 procentas. jeigu jis vyrautu, ar imtu viršu - draugyste tiesiog nesivystytu. taskas. negi negali tiesiog pasidžiaugti kituose, ko neturi....

taip ir su vegan. jeigu tu 90prc, tai gal ir man 90pr, nes nu....kap cia busi per daug aukštai pakilusi? biggrin.gif

paklausiau meiluzio: ko rukai? kad isizeminciau, sako. kitaip man nuolat stovetu. o kai isizeminu, jauciu, kad stoviu ant žemes. nenusklendu i dausas. biggrin.gif negeria, nevalgo mesos, kiausiniu, todel kava, seksas ir cigaretes wub.gif wub.gif - privalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 02 gegužės 2019 - 15:37
QUOTE(cambala @ 2019 05 02, 15:21)
Tavo motinai irgi ateis senatve. Ir tau ateis. Tik tu sito neikaip nesuvoki, kadangi juška pas tave uzstumta smegentse stovi.
O save ir savo seima issinagrinejai Visatos desniuose? Kodel taves tavo motina neaugino, savo motinai daugiau demesio skyre, kodel tavo motina su visais kaip ir tu? susiedus, kodel tavo tevas tave vaika maza Palangoj paliko, kodel su savo vyru labai daznai pyksties, kodel vaiku nesusilauki, kodel draugu neturi, kodel uzdirbi mazai, kodel esi tokia itari ir nelaiminga...
Ka tau i tavo situos veiksnius sako Tavoji Visata?
Papildyta:

Monteverte nesupranta, kad sitoj temoj silpnu nera.
Tiesiog gaila, kad  nuejusi i pasimetusiu zmoniu ( kur pvz norejo zudytis) pagalbos sauksma  kvailoje temoje apie taro kortas, susika savo nesamonem realu pasimetusio zmogaus gyvenima.

Tu nežinai kiek mano mamai metų.
Ką tu čia nusišneki dėl neauginimo? Kad tu tiek būtum turėjusi bendravimo su savo motina, tai žmogum būtum išaugusi, o dabar esi idiotė, nelaiminga, neišmylėta. Tavo motinai labai marti patiko nei nuosava dukra biggrin.gif blink.gif Dėl to ir nesutari su broliu ir jo šeima, nes marti tave išstūmė. Ta tavo motina tavęs nė neprisileistų tokios, prisileidžia, nes nebeatpažįsta 4u.gif
Debilka, o tu visur savo vaiką prisirišus ant pavadėlio vedžioji, geras vaizdas biggrin.gif Dabar tavo bernas krušasi, o tu po lova su žvake guli? biggrin.gif

Tu ir esi ta silpna, net šeimoje atstumta. Ant silpniausių giminės visą šūdą sukrauna 4u.gif

Dar kam nors kyla klausimų dėl šios žmogystos normalumo? 4u.gif
Atsakyti
aš tai karmos nesuprantu daug kur. eilniams žmgeliams (pažodžui suprantantems karmą) tuomet laisve bet kaip pataikuniškai girtis.
viską galiu interpretuoti kaip noriu.
tarkim, gal tai, Lutuke, tavo karma, kad tau Lietuvoj nepasiske. tuomet "nevaryk" ant tu, kuriems cia gerai, jie myli ir nori, ir patinka, REALIAI PATINKA Lietuvoje gyventi.
mano karma kokia? kad nesurandu draugiu, su kuriomis i ameriką pakeliaut galeciau? nes ne viena negali sau tą leisti.... unsure.gif turbūt.
o karma žmogaus, (kurios cia raset), kuris papuole po automobiliu? galbus jis trauke senute ir gavo per galvą. o jei butu savanaudis, ejes ir praejes pro senutę - butu nepapuolęs, suprask, butu išvengęs karmos.
o jei aukojosi, papuole ant mašinos, tuomet žinoma - anam gyvenime nebuvo geras, maniakas ar siap tinginys, lūzeris? ar pats vaiką po ratais pakišo?

o ką darai tuomet drauges laidotuvese. baksnoji jos vaikams i akis ir sakai - jusu mama to nusipelne. vriedna buvo anuose gyvenimuose. ha ha. taip jums ir reikia. ir jus nusipelnet but našlaicais, nes anuose gyvneimuose kitus našlaiciais padaret.
imkim kitą draugę. atrode tau toka gera visą gyvenimą ir bac, vežys. tai ką tada jai - reik ir baksnoji, taip tau ir reikia, maniake, tu prisidirbai. jai to nesakai i akis, tik - slapcia dziugauji.
smagu, ar ne?
rasiau anam poste - europa prisisauke hitlerio, dabar mes - putino. tai kaip cia iseina?
kam ta empatija reikalinga - slapta vis tiek galvoji - na ir gerai, zmogus prisidirbo?
o pacios ant saves taip pat galvojam - prisidirbom/nusipelnem tokiu vaiku, tokiu vyru, tokiu draugiu...tokios malonios SM atmosferos....

o tarkim atvirksciai. viskas sekasi. daugiau maziau. bet kaip cia reikia moketi dziaugtis...dziaugies dziaugies ir bac i gyvenimo galą koks baisus ivykis, avarija. tai vel...ką tai reiskia? zmones tave slovino, mego mylejo, buvai geras, padejai vaikams, senukams - o pasirodo ne....kadangi tave ištiko didi neganda, vadinasi, esi uzsislaptinęs maniakas, sadistas, žulikas- iš anu gyvenimu.

jeigu taip mąstyti, tai....
kaip krikšcionys aiškina kancią, nenusakomą kancią ir paslaptingą kancią - man priimtiniau...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 02, 16:31)
Jeigu tu tikrai manai, kad atsitinka viskas tik šiaip sau, atsitiktinai, tai prarastas žmogus esi, jau niekas nepadės 4u.gif 
Tu net neįsivaizduoji kokia gyva yra Visata, tik tu užsimerkus :

Kur as sakiau, kad viskas siaip sau?
As teigiau ir teigiu, kad tavo "magija" yra juoka keliancios pasakeles is neturejimo ka veikt ir bandymas pasijaust reiksminga.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 02, 17:01)
Kur as sakiau, kad viskas siaip sau?
As teigiau ir teigiu, kad tavo "magija" yra juoka keliancios pasakeles is neturejimo ka veikt ir bandymas pasijaust reiksminga.

Bandymas pasijausti reikšminga.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 02, 16:35)
papasakosiu, žinoma. man liūdna, kad tu net cia trauki viską pagal savo prizmę. tai negi nesugebi pasidžiaugti del kitu, juk nebutinai visi turi NENORETI grižti kaip kad tu.... unsure.gif

ca kaip su mano draugu. jau taip tau juokas(arba baisulys) tas "erotic touch" draugystese, kad anot taves, turiu mesti savo draugą, nes Lutuke taip pasake.  rolleyes.gif nesureiksminu as tu erotic minciu, ne dulkinimesi bendravimo esme. kaip sakoma, yra 99 procentai ir 1 procentas. jeigu jis vyrautu, ar imtu viršu - draugyste tiesiog nesivystytu. taskas.  negi negali tiesiog pasidžiaugti kituose, ko neturi....

taip ir su vegan.  jeigu tu 90prc, tai gal ir man 90pr, nes nu....kap cia busi per daug aukštai pakilusi?  biggrin.gif

paklausiau meiluzio: ko rukai? kad isizeminciau, sako. kitaip man nuolat stovetu. o kai isizeminu, jauciu, kad stoviu ant žemes. nenusklendu i dausas.  biggrin.gif negeria, nevalgo mesos, kiausiniu, todel kava, seksas ir cigaretes  wub.gif  wub.gif - privalu.

Ir vel tu per emocijas viska rasai, o as is patirities ir is proto, ne apie emocijas as. Dziaugtis galima ir siaip kas diena vien del to,kad gyvenam, tam nebutina prisigalvoti priezasciu,ypac kad kazkokie man nepazystami zmones vaziuoja i Lietuva gyventi biggrin.gif O tau irgi nera ko liudeti del mano minciu. 4u.gif

Mes visi viska visada snekam per savo prizme ne?
Sakiau nesiplesiu, nenoriu aptarineti kitu zmoniu gyvenimo, nezinau ,kokie ju prioritetai, kaip jie nori gyevnti, kaip jie gyvena dabar ir t.t. Tik matau, kad is grizusiu mano pazystamu niekas nebesidziaugia po kurio laiko, grazios prisipiestos idealizacijos greitai subyra realybeje ir svajoja vaziuoti atgal, net buvusi tokia didele patriote moteris, jau ziuriu labai labai pabamba ant valdzios Lietuvoje, kol ci abuvo irgi buvo pirsikurusi roziniu svajoniu ,kaip beja ir dauguma emigrantu...o kazkam pasiseka, suranda nisa, savo terpe reintegruojasi, kas neturi vaiku tiem zinoma kitaip viskas, tai ir sakau nemegstu kazkokiu iliuziju, pasneketi galima bus po kokiu 2 m realiai, o dabar kol kas nera apie ka. Viena zinau isvaziuoti is Lietuvos ir isikurti vakaru salyje daugumai daug lengviau, nei surgisti ir vel isilieti i gyvenima Lietuvoje, bet dauguma to neivertina....

Kas tau paskutiniu metu? kada as kazka bent panasaus sakiau? blink.gif ar cia tu vel taip idomiai kazkaip juokauji?

O kaip su visu gyvenimu, kam iskiri mityba? as paprasciausiai nesu tobula, o ne specialiai kazka blogai darau. Tai ir sakau gal neklausinekim kitu, o kodel o kodel tu taip ar taip darai?Darykim ka galim geriausia patys su savo gyevnimu. Galime bendrai padiskutuoti, manau apie kazka, bet klausineti, o kodel tu taip valgai, o kodel tu pakankamai visu nemyli arba kodel tu nesportuoji pakankamai, o kodel tu naudoji kompiuteri, o kodel tu pakankamai valandu nebuni lauke ir t.t. Tie dalykai yra asmeniski, manau, jei galetume visi gyventume idealiai, jei kol kas negalime kazko ir nedarome. Kiekvienas turim savo kelia, savo tempa, suprantu Lietuvoje yra tokia tradicija labai lysti i kito zmogaus asmenine erdve, as kazkaip nuo to atpratusi, as beveik visa suaugusi gyvenima pragyvenau Airijoje,cia niekas neklausineja, ka tu valgai, o kodel, o gal valgyk kitaip arba isgerk uz mane, jei mane gerbi ir t.t. Tai gal as nelabai tokiu klausimu ri suprantu

O del tavo draugo ir priklausomybiu, tai zinoma zmogus gindamasis snekes beleka, kai kazkas klausineja, jei zmogus galetu mesti ir mestu, kai negali, tai negali, gal kazkada subres, mano mamai prireike beveik 30m, kad mestu.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 02, 16:52)
aš tai karmos nesuprantu daug kur. eilniams žmgeliams (pažodžui suprantantems karmą) tuomet laisve bet kaip pataikuniškai girtis. 
viską galiu interpretuoti kaip noriu.
tarkim, gal tai, Lutuke, tavo karma, kad tau Lietuvoj nepasiske. tuomet "nevaryk" ant tu, kuriems cia gerai, jie myli ir nori, ir patinka, REALIAI PATINKA Lietuvoje gyventi.
mano karma kokia? kad nesurandu draugiu, su kuriomis i ameriką pakeliaut galeciau? nes ne viena negali sau tą leisti....  unsure.gif turbūt.
o karma žmogaus, (kurios cia raset), kuris papuole po automobiliu? galbus jis trauke senute ir gavo per galvą. o jei butu savanaudis, ejes ir praejes pro senutę - butu nepapuolęs, suprask, butu išvengęs karmos.
o jei aukojosi, papuole ant mašinos, tuomet žinoma - anam gyvenime nebuvo geras, maniakas ar siap tinginys, lūzeris? ar pats vaiką po ratais pakišo?

o ką darai tuomet drauges laidotuvese. baksnoji jos vaikams i akis ir sakai - jusu mama to nusipelne. vriedna buvo anuose gyvenimuose.  ha ha. taip jums ir reikia. ir jus nusipelnet but našlaicais, nes anuose gyvneimuose kitus našlaiciais padaret.
imkim kitą draugę.  atrode tau toka gera visą gyvenimą ir bac, vežys. tai ką tada jai - reik ir baksnoji, taip tau ir reikia, maniake, tu prisidirbai. jai to nesakai i akis, tik - slapcia dziugauji.
smagu, ar ne?
rasiau anam poste - europa prisisauke hitlerio, dabar mes - putino. tai kaip cia iseina?
kam ta empatija reikalinga - slapta vis tiek galvoji - na ir gerai, zmogus prisidirbo?
o pacios ant saves taip pat galvojam - prisidirbom/nusipelnem tokiu vaiku, tokiu vyru, tokiu draugiu...tokios malonios SM atmosferos....

o tarkim atvirksciai. viskas sekasi. daugiau maziau. bet kaip cia reikia moketi dziaugtis...dziaugies dziaugies ir bac i gyvenimo galą koks baisus ivykis, avarija. tai vel...ką tai reiskia? zmones tave slovino, mego  mylejo, buvai geras, padejai vaikams, senukams - o pasirodo ne....kadangi tave ištiko didi neganda, vadinasi, esi uzsislaptinęs maniakas, sadistas, žulikas- iš anu gyvenimu.

jeigu taip mąstyti, tai....
kaip krikšcionys aiškina kancią, nenusakomą kancią ir paslaptingą kancią - man priimtiniau...

blink.gif kada as variau ant zmoniu,kurie gyvena Lietuvoje blink.gif blink.gif blink.gif Man irgi patiko gyventi Lietuvoje, aplamai man gyventi patinka, dziagiuosi uz vsius, kurie gerai gyvena, kur begyventu.
Ir taip kiekvieno karma skirtinga, mano matomai tokia, kad bastytis po pasauli, nu ka dabar padaysi biggrin.gif


o kam baksnot? blink.gif blink.gif blink.gif neuztenka suprasti?
pzv jei vaikas nuvirsta ir susizeidzia, tu jam irgi baksnoi, va matai begai begai ir nuvirtai, nebutum eges butum nenuvirtes???? nu kam visa tai? ar ne geriau apkabinti vaika , prisiglausti jis ir taip pamoka ismoko, suprato,ak dar blogai...
o ka tu siulai zmogi sakyti, kuris sunkiai suserga ar pakliuva i sunkia situacija? ai cia siaip sau, nei is sio nei is to atsitiko, be priezasties?

as pvz turejau dedi ,kuris mire nuo vezio, bet per tuos metus, kol sirgo zmogus labai labai pasikeite i gera, nes suprato,kad tai ne be priezasties, pabendravo su ismintingais zmonem, nepagijo, bet tikiu, kad kitame gyvenime tikrai tures geresni starta, nei butu mires iki tos ligos...

labai keista tavo logika as jos niekaip nepagaunu, kodel turi buti gerai, kad zmones degraduoja, ar kazkas padaro kazkokiu nusiklatimu?

dar karta nebutinai zinoti visas priezastis, kad jos egzistuotu ir nera bendru priezasciu visiem, konkretus ivykiai konnkrecios priezastys, dvasiskai atviri zmones gali ivardinti tiksliai, kas sukele liga, kas sukele avarija...ir nebutinai jos turi buti is anu gyvenimu, jei zmogu kazkas slovina, jis gali uzkilti i puikybe, puikybe net krikscionybeje yra prie didziuju nuodemiu. Gal zmogus tik pavirsiuje vaidina geru, o viduje supuves, gal jo tevai labai labai pergyveno nuolat ir sukele avarija, visko gali buti niekaip neis cia patarti visu galimu priezasciu.
o kas nors vercia cia sm rasyti?? biggrin.gif atmosfera tokia kokia turim viduje, kas ka nori tas ta ir iziuri, isjaucia.

O tu visgi manai, kad viskas vyksta pasualyje chaotiskai, kazkas suserga, kazkas zusta siaip sau? ne patys sau kuriames gyevnima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 02 gegužės 2019 - 17:53
Ką reiškia "kas man pastaruoju metu" ? tu tiek mano ir draugo temą gvildenai, narstei po šipulius , kad as ir parasiau dabar ironiškai, tai gal man imti ir mesti nafik visus mano draugus vyrus, nes jie mat turi sex minciu...
nes dieve dieve dieve kaip blogai toks sex mintys....
aš laiko neturejau tada/arba nenorejau sureaguot tuomet, tai kodel negaliu dabar. smile.gif tai jei skaudu, jei tau užmetu del mitybos, tai gal nereikia narstyti ir mano draugysciu...
pys.
smile.gif
rimtai.
ir jei tavieji nesidžiaugia Lietuva, manieji džiaugias. ir sesuo grižo iš emigracjos, džiaugiasi jau cia , Vilniuje, 4 metai, ir aš gyvneu cia ir džiaugiuosi - tu tartum teigi, kad ir mes, net neemigrave, vargstam ir dieve dieve kaip vargstam.
aš, tarkim, nuosirdžiai, net nežinau, kiek man uždirbt reiktu emigracijoj, kad apsimoketu (plius kruva praradimu del socialines veiklos).
jei cia pasidarau virs 2, arba virs 3, tai emigracijoj ne mažiau 4-5. tik tada "apsimoketu". (cia atmetant 800-900e ant nuomos.)
o kur dar susitempti visus draugus...kad nesedeti online pastoviai...(cia ne tik apie tave, bet ir burbancia ir tt.)
gerai jei tau uztenka poros -penkiu draugiu, o as aktyvi ir mes lb daug soc bendraujam, as cia tiek net nepajegiu aprepti ir atsimusineti kiekvieną žodi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 02 gegužės 2019 - 17:59
QUOTE(given444 @ 2019 05 02, 11:35)
kad keliauti - reikia tureti babkiu. rolleyes.gif (saaantaupu.)


Pirmiausia reikia tureti proto. Jei proto nera - reikes labai daug babkiu, o jei yra - tai galima labai taupiai susisukti.
Ar vienas vaziuoji, ar dviese su trim vaikais - automobilis kainuoja TIEK PAT ir kuras.
Galima ieskotis kempingu kur su palapinemis ar uzsikabinti SKIF tipo turistine palapine, kuri ne sezono metu kainuoja 400 euru ir ten 5 zmones telpa komfortiskai. Po to galima apsistoti kempinguose, yra saliu kur tie kempingai labai pigus, sakysim Norvegija, Vokietijoje nebrangus ir daug kur.

Na aisku jei norima per vaiku atostogas apsistoti viesbuciuose ant juros kranto, tai pinigu reikes daug
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 02, 15:49)
Ir vel tu per emocijas viska rasai, o as is patirities ir is proto,


taip aš iš ne patirties ir ne proto. biggrin.gif
teko palaidoti draugu ir pusbroli, cia mano ne patirtis.
aciu už ivertinimą.
o kuom emocijos blogai? aš proto neturiu kaip? prašau paaiškinti.
mano gyvenime tiek ir tiek real pavyzdžiu, kad pati nežinotum, kaip ką aišknti.
veziu suserga liaunos, kudos, negeriancios, mesos nevalgancios, gyventi leika buduliai, rajunai, su pilvais, smirdantys, alkoholikai.
tai kaip aišknti vaikui, kodel girtuoklis liko gyventi?o kodel gera drauge, kuri visą gyvenimą padejo, tobulejo, mete darbą, atsidave darželio vaikams, sypsojosi, mire?
tu jau man atsakei: tai gal mano drauge "pasikelusi" buvo.
tuomet pagal vedas: "žulike" anuose gyvenimuose - ne kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 02 gegužės 2019 - 18:04
QUOTE(given444 @ 2019 05 02, 18:58)
ir jei tavieji nesidžiaugia Lietuva, manieji džiaugias. ir sesuo grižo iš emigracjos, džiaugiasi jau cia , Vilniuje, 4 metai, ir aš gyvneu cia ir džiaugiuosi - tu tartum teigi, kad ir mes, net neemigrave, vargstam ir dieve dieve kaip vargstam.


Buvau vilniuje, isvaziavau pries 17.00, o bozhe koks tas vilnius skyle. Dabar visai, pristatate visurr sviesoforu, kartonkiu prigrudo, tai davaziuot iki centro kosmaras. Jei jau Vilnius kam tinka, tai tikrai geriau Londone ar kur Diuseldorfe grustis, ten tikrai daugiau galima uzdirbti. Nzn apie 2000... nedaug kas uzdirba, Vilnius pigiu darbuotoju, tu kurie nereikalingi vakaruose, miestas. Tai kaip jie gali uzdirbti? AIsku yra pelningu skyliu saviems, ar kokiu isimciu visuomet yra, bet vidurki, kiek ten Vilniuje uzdirba juk nesunku suzinot...
Atsakyti