Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2019 05 02, 11:35)
kad keliauti - reikia tureti babkiu. rolleyes.gif (saaantaupu.)
dabar vos 2sav atostogos seima sau leidzia.
kada i Ltv grisit? klausiu lietuviu užsieny.  nežinom.  smile.gif braaangu.
vskas susiveda i babkes ir santaupas.
dar skaiciau kad tie visi saves ieskojimai labai perdeti. esme gi - vis tiek reikes atsisesti ir gyventi kasdienybeje. butent joje ir turi buti ramybe ir visi kiti dalykai. dziaugsmas.
keliones gerai tuo, jei tikrai padeda suvokt kad laimingas tu privalai buti bet  kur, cia ir dabar. mesti galbut nemylimą darbą. uzsiimti kuo nori. bet visi dziaugsmai ir laime - cia ir dabar. o ne vien ant kalno medituojant ar gongu klausantis.
(vidine malda, vidine meditacija - kitaip tariant.)
tarkim, zmogus noretu visai nedirbti (ar uzsiimti veikla, kuri nenesa dideliu pajamu) nu bet...jo vaiku poreikiai yra kitokie. iseitis? kol vaikai užaugs, vis tiek dirbti tures... rolleyes.gif
ir tt...
p.s. mano draugai lietuvai laukia nesulaukia, skaiciuoja dienas iki grižimo i LT.  wub.gif  wub.gif kaip smagu kad tame jie mato pozityvą. reikia daugiau tokiu.  wub.gif

tai kad i Lietuva brangu keliauti ir skrydziai bnrangus ir vsia kita labia brangu, vien skrydis musu seimai i Lt kainuoja tiek kiek savaite su all inclusive i Portugalija, Ispanija, aisku ne topiniuose viesbuciuose, bet tikrai pilna tokiu kelioniu biggrin.gif

Manes keliones po pasauli kazkaip niekad nezavejo, gal kada ir uzsimanysiu pakeliauti biggrin.gif

O saves ieskojima gal pakeisciau saves pazinimu, gal tai zmoens turi omeny? Sustoti isiklausyti i save, pajausti save....ir taip tai menas sugebeti tai daryti kasdienybeje....


Apie savo draugus geriau papasakok po kokiu 2 m, kaip jie jausis, kol kas susilaikysiu nuo komentaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 02, 13:10)
Mokytus prorgramuoti ir pan. Kol kas dar nei viena to nepadare, nes vaikai mazi, tad idomu kaip gausis ir kaip dabdaviai ziures i ne universitetini diploma, o kursus ar savamokslyste namuose.
</p>


Normaliam darbdaviui reikia žinių, o ne diplomų. Mano sūnus mokėsi savarankiškai, dalyvavo keliuose konkursuose, vieną iš jų laimėjo, o dabar kas pora metų keičia gerą darbą į dar geresnį (įdomesnį ir(arba) geriau apmokamą), ir niekam nerūpi, ar jis turi diplomą, ar ne.
Atsakyti

Normaliam darbdaviui reikia žinių, o ne diplomų. Mano sūnus mokėsi savarankiškai, dalyvavo keliuose konkursuose, vieną iš jų laimėjo, o dabar kas pora metų keičia gerą darbą į dar geresnį (įdomesnį ir(arba) geriau apmokamą), ir niekam nerūpi, ar jis turi diplomą, ar ne.

Gerai, kad taip yra. Man atrodo tokiais atvejais sunku tik pirma darba gauti, nes jei neturi nei diplomo, nei patirties, sunku kazka padeti ant stalo. Kalbant apie jaunus ir bevaikius, tai ta patirti ir be diplomo galima susirinkti gana lengvai. :)

Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 05 02, 13:44)
Normaliam darbdaviui reikia žinių, o ne diplomų. Mano sūnus mokėsi savarankiškai, dalyvavo keliuose konkursuose, vieną iš jų laimėjo, o dabar kas pora metų keičia gerą darbą į dar geresnį (įdomesnį ir(arba) geriau apmokamą), ir niekam nerūpi, ar jis turi diplomą, ar ne.

Bet tai nera kvalifikuotas darbas? Jis ne mokytojas, gydytojas, valstybes tarnautojas, advokatas, notaras, teisejas, biudzetines im. vadovas ir t.t.? Butu labai idomu suzinoti koks tas darbas pradzioje ir kokius vis geresnius darbus gavo budamas be isilavinimo.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 02, 12:04)
Manau neneigsi, kad gyvenime viskas turi priezasti ir pasekme. Mokslas musu pasuli analizuoja, tyrineje per ivairias prizmes, fizika, chemija, biologija  ir t.t. visur matome grieztsu desnius, tvarka, vanduo pvz buna garai, skystis ar ledas, vandens molekulem neisdygsta kojytes ir jos nebegioja po pieva, is giles isauga azuolas, karves neskraido ir t.t. ar ne?
Kiekvienas musu veiksmas kazka sukuria, veiksmas prasideda nuo minties, kartais net  smaoningai neuzfiksuojamos.
Pvz tavo si situacija nupasakota, zmogu numuse autobusas, juk tam yra priezastis, kaip pati sakai jis isbego i gatve staiga, neatnese jo ten kokie angelai, kodel isbego staiga? norejo nusizudyti, buvo issiblaskes, kazkur skubejo, ir vel tiem dalykam yra priezastis , nes buvo pavarges, nes nakti neissimiegojo , kodel ir t.t. ar ne taip ? Kiekveina veiksma ir ivyki lydi ilga priezasciu - pasekmiu grandine.
Ar cia kas nors su kuom nors nesutinka?

Taigi, jei tiki tik siuo gyvenimu galima skayti karma vyksta cia ir dabar, karma tai tik pasekmes veiksmu, Studijuoji, eini i darba, gauni atlyginima, kuri sau normalu gyvenima. Geri per naktis, i darba nenueini, atleidzia, nebeturi pingu, skurdas.
ne taip?
tai as nesurpantu ,ka jus neigiat?

Jei netikit dvasiniu pasauliu ar tai, kad zmogaus dvasia vel isikunys, tai aplamai nieko netikesit kas surista su kitu gyevnimu,
Bet jei jau akivaizdu,kad siame gyvenime viskas ka turim, susikuriam patys, tai, jei tiketi dvasiniu pasauliu ir kitais gyvenimais, tai vel logiska, kad ta musu dvasia ,kokia buvo tokia ir nueis i kita kuna ir persines savo sukauptas zinias ir savybes, iki kiek sugebejo save isvystyti.
Jei zmogus degradavo gere, nedirbo, valkatavo, dar nusikaltimus ir mire kur patvoryje, tai jo dvasios busena kokia tuo metu buvo? vargiai ar sviesi, tai ir i seima tiketinai papuls tokia pat koks pats buvo -  kazkokiu asocialu... negaunam mes nieko dovanai is gyvenimo, kaip ir negaunam per daug blogu dalyku, ka uzsidirbam ta ir turim. Ar tai nera teisinga?
Papildyta:

visi zmones turi galiu, jei kokiu nebeturi vadinam neigaliais, aplamai ka tu tom galiom vadini susimastei?
tai kaip tik cia i chaosa tikincio zmogaus mastymas, jei nera paskemiu ir prezascui, tai  galiu gyventi kaip noriu, daryti bele ka, gal pasiseks, o gal ir ne.... kam stengtis tobuleti, kazka kurti, juk neaisku kas bus ir kaip bus, nera  priezasties- pasekmes.
Papildyta:

kas nemalonu, kad bjaurus darbai sulaukia paskemiu? Jei zmogus piktas ir varo ir varo ant kitu, pletkina, smeizia, daro blogus darbus, tai ir kriksiconiska religija sako, kad tai nuodemes ir zmones eis i pragara, tai nebaisu?  biggrin.gif
kodel baisu sulaukti paskemiu uz savo veiksmus, bet nebaisu juos daryti? bigsmile.gif

Taip. Tu labai teisi. Ypač baudžiami tie, kurie kenkia be svarios priežasties. Pvz. mano mama atsikraustė gyventi į vieną namą (čia kai aš dar gimusi nebuvau). Šalia gyveno vien šeima. Vienas vyras nusižiūrėjo mamą ir ėjo tipo pirštis. Bet jis toks na netašytas buvo, grubus labai toks, nelankstus. Mama pasidomėjo visa jo šiema, giminę, sužinojo, kad jie tokie nevalos galima sakyti, tinginiai, o mano mama labai darbšti, bitelė tokia. Na netinkamas jai toks žmogus. Ir jinai jį atstūmė gražiai, tikrai ne su matais. Na ir visa šeima labai įsižeidė. Kadangi kaiminystėje gyveno, tai kenkė visaip. Iš daržų vogė, pamazgas pildavo į mamos daržus, pletkaudavo ir t.t.
Su laiku visa šeima nuėjo dzindrom ir žiaurių dalykų jiems įvyko smile.gif
Atsakyti

kas nemalonu, kad bjaurus darbai sulaukia paskemiu? Jei zmogus piktas ir varo ir varo ant kitu, pletkina, smeizia, daro blogus darbus, tai ir kriksiconiska religija sako, kad tai nuodemes ir zmones eis i pragara, tai nebaisu? biggrin.gif

Nemalonu gąsdinimai,ir įsivaizdavimas,kad esi aukščiau visų, ir dievo vardu gali bausti neįtikusius, kitaip mąstančius žmones.Už bjaurius darbus paprastai dievulis atlygina, bet manau jis neturi laiko tokiem niekam kaip žmogelių rietenos.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 13:19)
Nemalonu gąsdinimai,ir įsivaizdavimas,kad esi aukščiau visų, ir dievo vardu gali bausti neįtikusius, kitaip mąstančius žmones.Už bjaurius darbus paprastai dievulis atlygina, bet manau jis neturi laiko tokiem niekam kaip žmogelių rietenos.
</p>

Jei sazine rami ir zinai, kad nieko bloga tam zmogui nepadarei, tai kodel turetu buti baisu?
Taip, sutinku, galima sakyti dievulis, visata, gamta, desniai , karma, kaip pavadinis, nepagadinsi, bet paskemes yra, jos daznai ateina pe rkitus zmones. O jei zmogus nieko blogo nepadare, tai niekas ir jam nieko bloga nepadarys. Taigi bijoti nera ko. O jei kas perspeja, kad jei taip elgsiesi bus blogai, tai ar cia gasdininmas?

Baime neigiama emocija, mintis, momentine normalu, bet jei joje pasilikti, gali sau susikurti neigiamu dalyku. Manau ir ggydytojai apie tai kalba...
Musu gyvenima kuria musu mintys.

O dievulis kas? ar ant debeselio sedintis diedukas, kad neturetu laiko? biggrin.gif jis yra visur ir mumyse ir mes jame.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 02, 13:13)
Taip. Tu labai teisi. Ypač baudžiami tie, kurie kenkia be svarios priežasties. Pvz. mano mama atsikraustė gyventi į vieną namą (čia kai aš dar gimusi nebuvau). Šalia gyveno vien šeima. Vienas vyras nusižiūrėjo mamą ir ėjo tipo pirštis. Bet jis toks na netašytas buvo, grubus labai toks, nelankstus. Mama pasidomėjo visa jo šiema, giminę, sužinojo, kad jie tokie nevalos galima sakyti, tinginiai, o mano mama labai darbšti, bitelė tokia. Na netinkamas jai toks žmogus. Ir jinai jį atstūmė gražiai, tikrai ne su matais. Na ir visa šeima labai įsižeidė. Kadangi kaiminystėje gyveno, tai kenkė visaip. Iš daržų vogė, pamazgas pildavo į mamos daržus, pletkaudavo ir t.t.
Su laiku visa šeima nuėjo dzindrom ir žiaurių dalykų jiems įvyko smile.gif

taip man vienas zmogus gana aiskiai paaiskino, sako, tu sakai/darai bloga dalyka kitam, tai kaip sautuvas is abieju pusiu, kai sauni i kita, kiekviena karta sauni i save...o tam kitam dar klausiams ar pakenks, jei bus pakankamai sviesus tai ir nepalies..o sau visada pakenksi...

Jei zmogus sviesus, tai nei kitu purvas, nei kokie virusai ar bakterijos to zmogaus nepuls, paprasciausiai nebus terpes veistis, kaip pvz sarmineje aplinkoje nesiveisia grybeliai arba jei pakankamai deguonies organizme neutralizuoja neigiamus dalykus, padeda isisavinti maisto medziagas ir t.t. Patirdami stresa zmones sunaudoja daug deguonies...todel net patariama meditacijos, kvepavimo pratimai, kad atsatyti balansa, esant baimem, nerimui ir t.t..
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2019 05 02, 12:44)
Normaliam darbdaviui reikia žinių, o ne diplomų. Mano sūnus mokėsi savarankiškai, dalyvavo keliuose konkursuose, vieną iš jų laimėjo, o dabar kas pora metų keičia gerą darbą į dar geresnį (įdomesnį ir(arba) geriau apmokamą), ir niekam nerūpi, ar jis turi diplomą, ar ne.

Ivairiai buna, kai kur aukstasis viena is kerteliu, kad is vis kas CV skaitys, ypac didziosiso kompanijos arba reikia buti ypac gabiam ir tureti daug patirties, parodyti savo darbus, kad be diplomo kur priimtu.
Kalbu daug maz apie savo sriti, kuri dar gana tokia lanksti, kituose tai beveik neimanoma, visur reikia diplomu, labai sugriestejo visur tvarkos per paskutinisu 10 m.
Pazystu labai labai gera porgramuotoja slovaka, tai jis turejo vis tiek baigti aukstaja, mums destytojas sake, kad jis vienas is geriausiu visu laiku studentu, ir ka, jo neprieme niekas i darba , dirbo vairuotoju, kalba anglu jo nebuvo labai gera, tai gal dar tai kliudavo , nezinau, nesurpantu kartais darbdaviu biggrin.gif dabar lai nagus grauziasi biggrin.gif

Bet Airijoje labai lanksti dabar tu diplomu gavimo sistema jau virs 23 m zmonem, daug kursu internete, kur isduoda sertifikatus, gali gauti auksto mokslo diploma, greiciau, jei turi atitinkamos patirties ...ausktojoje mosklas irgi daznai internetu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 02, 11:40)
Mane tai juokas ima biggrin.gif

ir gailestis kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 02, 12:10)
Kai tu padarei pertraukas, ka veikei? Kaip jauteisi? Ar ivykdei kazkokiu rimtu pokyciu gyvenime po sito?
</p><p></p><p>As turiu keleta draugiu, kurios po motinystes atostogu galvoja keisti darbo sriti. Mokytus prorgramuoti ir pan. Kol kas dar nei viena to nepadare, nes vaikai mazi, tad idomu kaip gausis ir kaip dabdaviai ziures i ne universitetini diploma, o kursus ar savamokslyste namuose.

Pirma 1-2 men buvau priemus amebos busena, neveikiau visai nieko galima sakyti biggrin.gif po sito nieko neveikimo ir dideles neupildytos erdves pradeda rysket kazkokie norai veikti, uzsiimti, eiti. Matyt, kasdienybej per daug uzspaudzia visokie "reikia" ir pasimirsta "noriu". Na tai po to darba pakeiciau. Aisku sritis visai kardinaliai nesikeite, nes jauciuosi savim joje.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 02, 13:13)

Su laiku visa šeima nuėjo dzindrom ir žiaurių dalykų jiems įvyko smile.gif

Jeigu tu manai, kad tokie dalykai ir zmoniu ligos nors kiek priklauso nuo taves, tai tu tikrai verta psichiatrines.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 02, 14:13)
Taip. Tu labai teisi. Ypač baudžiami tie, kurie kenkia be svarios priežasties. Pvz. mano mama atsikraustė gyventi į vieną namą (čia kai aš dar gimusi nebuvau). Šalia gyveno vien šeima. Vienas vyras nusižiūrėjo mamą ir ėjo tipo pirštis. Bet jis toks na netašytas buvo, grubus labai toks, nelankstus. Mama pasidomėjo visa jo šiema, giminę, sužinojo, kad jie tokie nevalos galima sakyti, tinginiai, o mano mama labai darbšti, bitelė tokia. Na netinkamas jai toks žmogus. Ir jinai jį atstūmė gražiai, tikrai ne su matais. Na ir visa šeima labai įsižeidė. Kadangi kaiminystėje gyveno, tai kenkė visaip. Iš daržų vogė, pamazgas pildavo į mamos daržus, pletkaudavo ir t.t.
Su laiku visa šeima nuėjo dzindrom ir žiaurių dalykų jiems įvyko smile.gif

Bet tu gi supranti, kad tavo mama cia ne prie ko. Ne del jos cia jiems nutiko visokiu dalyku. Tiesiog tokia seima. Matyt ne kaip gyveno. Juk jau pries tai ne kokie buvo, mamai netiko net ir tai ju gyvenimo pasekme. Nes toks jausmas, kad tu tokius eilinius ir visai nereiksmingus gyvenimo dalykus prisitaikai sau (ar mamai) kaip galias ir tiki tuo.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 02, 14:58)
Jeigu tu manai, kad tokie dalykai ir zmoniu ligos nors kiek priklauso nuo taves, tai tu tikrai verta psichiatrines.

o tu perskaitei ka ji rase is vis? kaip taip teksto nesuprasti? blink.gif
Atsakyti
Kenkia tik bailiai. Taškas. Protingi apsisuka ir nueina.
Atsakyti