Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje 4u.gif

Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 07:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72424004" data-time="1556742397"><div><p>Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?</p>

jei žmogus tiki turintis galių va tokių visokių, kas jam trukdo suderinti nesuderinamus dalykus? smile.gif Svarbu, koks jis pats savo akyse. tokių psichuškėse daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 01, 11:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Hmmm..." data-cid="72423498" data-time="1556700576"><div><p>Vadinasi nėra ko piktintis gyvenime niekuom, įskaitant ir teisėsaugos ar teismų darbu vartotojo įkelta nuotraukaJei nenuteisė žudiko, vadinasi taip ir turėjo būti. Jei mažai gavo, vadinasi teisingai viską padarė. Karmiškai teisingia viską atliko. Labiausiai paniekos vertos yra aukos, sunkūs ligoniai, nelaimes patyrę žmonės. Nes jiems karma parodė, ko jie verti buvo. Žiaurios mirties, skausmo, paniekinimo. Patys kalti. Nu nes praituose gyvenimuose matyt prisi..ko iki ausų. Gal ir nieko filosofija...</p></div></blockquote><p>Man atrodo, kad karma zmones ginasi nuo nezinomybes. Budas ivesti taisykliu i gyvenima ir viska paaiskinti, mol viskas turi prasme, o ne siaip ka nors autobusas numuse, nes isbego i gatve staiga. </p>

ne tiek nuo nežinomybės, kiek nusimeta atsakomybę ir tiki, kad kažkas kitas už juos pajudins subinę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 01, 23:17)
iš kitos pusės pas tai patys žmonės košmariški. Jei jau kas gyvena prie ežero, tai susitvarko savo pakrantę, na ir atvažiuos kokie buduliai, smirdantys, prakaituoti, su alum (geriausiu atveju), šiukšlių paliks... Kaip galima po to norėti kažką įsileisti, kai tavo namas, teritorija už 5 metrų?


Matai, valstybeje visiskas bardakas. Gali siukslinti lauzyti, ARBA, gali uzgrobti, kas nepriklauso. Taii geruoju nesibaigs.
Viskas degraduoja akyse.
Kazkas gal susikurs kokias oazes kur gales gyventi uzsibarikadave ar legaliomis tvoromis, ar kokiais krumais, bet tai neispres jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 01, 23:46)
Tu esi konkretus ligonis. Gali cia neigt savo klizmas ( nes as tiesiog issijuokiau is taves ir tavojo zarnyno darkymo 4u.gif) . Tavo motina tikia pat nesveika kaip ir tu - rasei, kad turi pilna priesu.
Gal ir gerai, kad tu nesidaugini:4u:
Na cia del musu Planetos geroves smile.gif . Nes joje ir silpnu yra.

prakalbo sveikos motinos turėtoja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 07:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72424004" data-time="1556742397"><div><p>Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?</p>

taigi ne savom rankom ir daro kerštą, nesmaugia gi, nepuola, nežudo, o pačios Visatos jėgos atkeršija už joms vertingus žmones 4u.gif
Atsakyti

As zinau ne viena zmogu, pakeitusi veiklos sriti.
Uzsienyje populiaru, bet Lietuvoje dar nesuprantama yra vadinamasis gap year, kai pasidarai sau kitokios veiklos laikotarpi. Kelionems, atostogoms, ivairiu nauju veiklu pabandymui.
Lietuvoje juos kai kas vadina bedarbiais biggrin.gifnors jie patys samoningai pasirinko tokias ilgesnes atostogas. Pristabdyti save siek tiek kartais reikia.

As nezinau, kiek yra populiaru uzsienyje keisti sriti. Gal del savo darbo, nesu sutikusi nei vieno. Va tokiu, kurie meta darba ir keliauja po Azija metus, tikrai sutikau. Po to grizta i panasia vieta. Manes tas nelabai zavi, nes keliavimas ir saves ieskojimas vyksta tvarkingai isirasius i darbo birza ir gaunant nemenkas ismokas. 

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 01, 22:53)
As zinau ne viena zmogu, pakeitusi veiklos sriti.
Uzsienyje populiaru, bet Lietuvoje dar nesuprantama yra vadinamasis gap year, kai pasidarai sau kitokios veiklos laikotarpi. Kelionems, atostogoms, ivairiu nauju veiklu pabandymui.
Lietuvoje juos kai kas vadina bedarbiais  biggrin.gif  nors jie patys samoningai pasirinko tokias ilgesnes atostogas. Pristabdyti save siek tiek kartais reikia.

Na dabar jaunimas apie 20m pasidaro jau dazniau tokius, pries studijas, ypac kai dar nezino ko nori. As tikiuosi, nyksta tas nepajudinamas suvokimas, kad tik aukstasis yra gero gyvenimo ir laimes garantas.
Yra ir man teke daryti po pusmeti, vissi butu neblogai jau vel tokios atostogos. Pailsi realiai, issigrynina kokie nauji norai, veiklos kryptys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 01, 23:17)
iš kitos pusės pas tai patys žmonės košmariški. Jei jau kas gyvena prie ežero, tai susitvarko savo pakrantę, na ir atvažiuos kokie buduliai, smirdantys, prakaituoti, su alum (geriausiu atveju), šiukšlių paliks... Kaip galima po to norėti kažką įsileisti, kai tavo namas, teritorija už 5 metrų?

Valstybine zeme yra valstybine, NIEKAS neturi teises neleist. O 5 m namas iki ezero yra nelegalu.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 02, 09:31)
As nezinau, kiek yra populiaru uzsienyje keisti sriti. Gal del savo darbo, nesu sutikusi nei vieno. Va tokiu, kurie meta darba ir keliauja po Azija metus, tikrai sutikau. Po to grizta i panasia vieta. Manes tas nelabai zavi, nes keliavimas ir saves ieskojimas vyksta tvarkingai isirasius i darbo birza ir gaunant nemenkas ismokas.

Netiesa. Darbo birzoj reikia reguliariai atsizymet, negi skraidysi is kito pasaulio kampo vis? As zinau, tokie keliautojai arba dirba vietinius darbelius, arba kazka, kas telpa ju kompe/internete.
Atsakyti

Netiesa. Darbo birzoj reikia reguliariai atsizymet, negi skraidysi is kito pasaulio kampo vis? As zinau, tokie keliautojai arba dirba vietinius darbelius, arba kazka, kas telpa ju kompe/internete.

Tiesa. As nekalbu apie Lietuva. Kitose salyse nereikia i darbo birza reguliariai eiti, beveik viskas tvarkoma internetu. O jei ir pakviecia karta per metus ar 6 men, tai gali suskraidyti. Asmeniskai pazistu taip dariusiu. 

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 07:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72424004" data-time="1556742397"><div><p>Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?</p>

Ne, negali.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 02, 09:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72424095" data-time="1556779034"><div><p>Netiesa. Darbo birzoj reikia reguliariai atsizymet, negi skraidysi is kito pasaulio kampo vis? As zinau, tokie keliautojai arba dirba vietinius darbelius, arba kazka, kas telpa ju kompe/internete.</p></div></blockquote><p>Tiesa. As nekalbu apie Lietuva. Kitose salyse nereikia i darbo birza reguliariai eiti, beveik viskas tvarkoma internetu. O jei ir pakviecia karta per metus ar 6 men, tai gali suskraidyti. Asmeniskai pazistu taip dariusiu. </p>

Na, jeigu ne Lietuvoje, tada daug paprasciau keliaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 02, 09:37)
Na dabar jaunimas apie 20m pasidaro jau dazniau tokius, pries studijas, ypac kai dar nezino ko nori. As tikiuosi, nyksta tas nepajudinamas suvokimas, kad tik aukstasis yra gero gyvenimo ir laimes garantas.
Yra ir man teke daryti po pusmeti, vissi butu neblogai jau vel tokios atostogos. Pailsi realiai, issigrynina kokie nauji norai, veiklos kryptys smile.gif



As savo brangiausiaja 10 metu tampiau po skirtingas valstybes... niekur nepatiko, susisuko galva, dabar jau visai nezino ko nori, ir ar is vis kazko nori.

Atsakyti
Mano vienas bičiulis, dirbantis IT srityje, pasiėmė neseniai metų atostogas, na, tokią pertrauką nuo darbų. Dabar buvo keliose neilgose kelionėse, jis vis pavydėdavo tiems, kurie kai dirba turi laiko ir sau (knygoms, renginiams, kelionėms) ir pasvajodavo, kad kažkada įgyvendins savo tokį norą. Gyvena iš santaupų. Net nežinojau, kad įmanoma iš pašalpų taip smile.gif Tik esu mačiusi piktus postus socialiniuose tinkluose apie tuos žmones, kažkur indijose prašinėjančius pinigų kelionėms. Na, bent jau iš LT pašalpų tai nepakeliautum.



QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 02, 08:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kin" data-cid="72423980" data-time="1556740428"><div><p>As zinau ne viena zmogu, pakeitusi veiklos sriti.
Uzsienyje populiaru, bet Lietuvoje dar nesuprantama yra vadinamasis gap year, kai pasidarai sau kitokios veiklos laikotarpi. Kelionems, atostogoms, ivairiu nauju veiklu pabandymui.
Lietuvoje juos kai kas vadina bedarbiais vartotojo įkelta nuotraukanors jie patys samoningai pasirinko tokias ilgesnes atostogas. Pristabdyti save siek tiek kartais reikia.</p></div></blockquote><p>As nezinau, kiek yra populiaru uzsienyje keisti sriti. Gal del savo darbo, nesu sutikusi nei vieno. Va tokiu, kurie meta darba ir keliauja po Azija metus, tikrai sutikau. Po to grizta i panasia vieta. Manes tas nelabai zavi, nes keliavimas ir saves ieskojimas vyksta tvarkingai isirasius i darbo birza ir gaunant nemenkas ismokas. </p>


Papildyta:
Šiaip žmogaus gebėjimai/talentai nebūtinai koreliuoja su moralumu...Čia bet kokius gebėjimus galim turėti omenyje.
Šiaip aš tikiu, kad egzistuoja tokių dalykų, tokių žmonių, galinčių keistų dalykų. Bet gal irgi norėčiau tikėti, kad tai turi ryšį su gėriu bigsmile.gif čia tai tokia..neviltis/bejėgiškumas ir iš to noras pasipuikuoti/kerštingumas.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 06:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72424004" data-time="1556742397"><div><p>Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?</p>

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 02, 07:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72424004" data-time="1556742397"><div><p>Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man iškilo klausimas.Ar dvasingas,stipriai tikintis ,turintis neeilinių galių žmogus gali, ar turi teisę būti toks kerštingas?</p>


RAktinis zodis DVASINGAS. Ji neturi SIELOS-DVASIOS. Jei turetu, visi suprantam kaip butu.

Man viena moteriske, na panasiai kalbanti kaip Monteverte karta pasigyre, kad ji uzsitikrino amzina zemeje gyvenima, nes maitina setonus savo negimusiu vaku sielomis. Pilnas nusisnekejimas.

Ir tikek tu tokiom moteriskiu nesamonem. O jei is tikruju, tai kazkoks siaubas. Ligoniai.
Atsakyti