Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 01, 17:46)
Ne viskas ten pasakyta. Svarbi dar aplinka. Man atrodo, kad gyventi Lietuvoje, tai jau savaime kazkoks kosmaras...
Savaitgali plaukiojom ezeruose. Gerai, kad savivaldybe bent irenge valciu nuleidimo vietas, o tai prie tu ezeru jau privaziuot negaletum. Plauki, tai visos pakrantes kazkam isparduotos, net islipti ner kur, jautiesi, kaip kur sveetimoje salyje, kuri priklauso kazkam. O tai juk nacionalinis parkas... Koks ten dar nacionalinis? Privaciu sklypu rajonas...

Kodel man turetu rupet tokia valstybe? Ji priklauso ne man. Turi savininkus, tai tegu jie ir pergyveena. Jei neturesiu pinigu, tai man tai bus nepasiekiama, vinodai lyg teen butu kokiu prancuzu ar arabu vilos.

Pakrantes nera ir negali but isparduotos, draudzia istatymas.
Nebent neteisetai uzgrobtos.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 01, 11:29)
Montevte, paskaityk
Psichozei būdinga mąstymo patologija, kai mintys ir suvokimas neatitinka tikrovės, ligonis įsivaizduoja esantis kuo nors kitu ir mato tai, ko nėra. Prasideda haliucinacijos, kliedesiai. Žmogui atrodo, kad jį kas nors persekioja, ir jis "mato" tą žmogų, girdi jo balsą, yra įsitikinęs, kad jį nuodija, kad veikia piktos jėgos, - tad nuolat žvalgosi, akimis kažko ieško, yra įsibaiminęs ir sutrikęs. Kai būklė tokia sunki, žmogus girdi balsus, užuodžia kvapus, kurių nėra. 
ir pamastyk, kad pas tave jau gerokai pazengusi  pradzia.

Grynau tu. Matai mano vyrą, mano plaukus, šunį mano baltą? biggrin.gif 4u.gif Dumblius matai kaip valgau, klizmas kaip statau biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2019 05 01, 11:49)
Vadinasi nėra ko piktintis gyvenime niekuom, įskaitant ir teisėsaugos ar teismų darbu smile.gif Jei nenuteisė žudiko, vadinasi taip ir turėjo būti. Jei mažai gavo, vadinasi teisingai viską padarė. Karmiškai teisingia viską atliko. Labiausiai paniekos vertos yra aukos, sunkūs ligoniai, nelaimes patyrę žmonės. Nes jiems karma parodė, ko jie verti buvo. Žiaurios mirties, skausmo, paniekinimo. Patys kalti. Nu nes praituose gyvenimuose matyt prisi..ko iki ausų. Gal ir nieko filosofija...

Viskas daug sudėtingiau. Kur kas... Nu kuo Tu pavz. būtum kalta, jei gimtum šeimoje, kuri pažymėta dideliu negatyvo sluoksniu? Pradedukai tarkime prisidirbę, prakeikti ir pan.? Jau augtumei pas tėvus, kuriems nesiseka ir pas Tave krautųsi tos negatyvo programos? Ir taip lašas po lašo kada daeitum iki to, kad kokiame miškelyje grybautum, o žiauriai išprievartautų?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 01, 18:59)
Pakrantes nera ir negali but isparduotos, draudzia istatymas.
Nebent neteisetai uzgrobtos.


Istatymai Lietuvoje negalioja, nezinojai? Jie tiesiog negalioja.
Kieek ten pakrantes palieka? 5 metrus? Tai kaip prie jos prieisi?
Su valtimi pripluksi nebent.
O jei tave sunimis uzpjudys?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 01, 16:56)
Lutuke tokia visa naturali, o jos vyras tersia trigubai zeme turbut, esdamas kepsnius ir rukydamas, ir is suyranciu maiseliu juokdamasis.
Ar ji cia jo karma atidirbineja?


Taip rukymas ziaurus dalykas, kenkiantis ir zmogui, ir aplinkai, bet tai kartais viena zmogaus mintis buna zudanti ir labiau kenkianti. Taigi nesijauciu uz vyra geresne, ne man ir juo labiau ne jums spresti, kas prisiukslina, pritersia, kenkia labiau, kiekvienas gausim atpilda, koks bebutu, visata mato viska ir jaucia.

kas per issireiksimas atidirbineja karma? ir dar kito zmogaus, as nemanau,kad tai imanoma...

ps vyras nesijuokia is manes, tik jis sako,kad tie keli maiseliai siuksliu, kuriuos perkam brangiau esmes nepakeis.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 01, 17:46)
Ne viskas ten pasakyta. Svarbi dar aplinka. Man atrodo, kad gyventi Lietuvoje, tai jau savaime kazkoks kosmaras...
Savaitgali plaukiojom ezeruose. Gerai, kad savivaldybe bent irenge valciu nuleidimo vietas, o tai prie tu ezeru jau privaziuot negaletum. Plauki, tai visos pakrantes kazkam isparduotos, net islipti ner kur, jautiesi, kaip kur sveetimoje salyje, kuri priklauso kazkam. O tai juk nacionalinis parkas... Koks ten dar nacionalinis? Privaciu sklypu rajonas...

Kodel man turetu rupet tokia valstybe? Ji priklauso ne man. Turi savininkus, tai tegu jie ir pergyveena. Jei neturesiu pinigu, tai man tai bus nepasiekiama, vinodai lyg teen butu kokiu prancuzu ar arabu vilos.

Mes kai tik atvyke buvom su vyru i Airija, tai juokemes, kad cia daug graziu vietu is toli ...dabar jau nelabai juokinga, kai taip pat jau darosi ir Lietuvoje. Mes, kurie matem ta laisve pasiekti gamtos beveik visus kampelius, laisvai plaukioti, maudytis, zvejoti, laisvai grybauti, mums sunku suvokti ta privacia gamtos nuosavybe ir beteisiskuma, jei esi vargsas...o kazkam gerai gyvena draustinyje ir vargo nemato, upiu pakrentes apsitvere, nejau eisi mustis su visais nuolat .....o taip uzauge zmones is vis nezino, ka reiskia laisve laisvai po gamta vaikscioti ...

kai zmogus neturi nei lopinelio savo tevynes, kai yra beteisis joje, tai ka turetu saugoti ir ginti?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 01, 19:38)
Istatymai Lietuvoje negalioja, nezinojai? Jie tiesiog negalioja.
Kieek ten pakrantes palieka? 5 metrus? Tai kaip prie jos prieisi?
Su valtimi pripluksi nebent.
O jei tave sunimis uzpjudys?

galioja skirtingi biedniem ir turtingiem biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 01, 17:28)

100 proc pirtariu straipsniui. Ir pati taip meginau padaryti, kaip aparsyta pradzioje, deja deja, pabegti is sistemos ne taip ir lengva, arba mano karma ne tokia lengva lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 01 gegužės 2019 - 20:11
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 01, 19:38)
Istatymai Lietuvoje negalioja, nezinojai? Jie tiesiog negalioja.
Kieek ten pakrantes palieka? 5 metrus? Tai kaip prie jos prieisi?
Su valtimi pripluksi nebent.
O jei tave sunimis uzpjudys?

Turi buti paliktas privaziavimas i pakrante.
Bet tu teisus is dalies, aplinkiniai privatus taip apsistate, kad neprieisi. Priee keleta dienu tai realiai patyrem prie vieno ezero.
Vienas pvz is Vilniaus, tai kaip zveryne privatus issiplete savo teritorijas i valstybine zeme, uzsodine tuju ar metaline tvora, su paleistais sunim. O zmonem palikta per sabakstynus eit.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 01, 21:59)
Turi buti paliktas privaziavimas i pakrante.



Neturi, tai valstybes rupestis, valtybiniaai privaziavimai servitutai, o valstybes praktiskaii neliko.
Buvom prie Balatono ezero, sustoje pakeliui i Kroatija, taii ten is vis dugnas: visa pakrante uzstatyta ir privatizuota. Jei kas nuvaziuoja, tai gali megautis tuo, kad ezeras uz privacios teritorijos
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 01, 21:16)
100 proc pirtariu straipsniui. Ir pati taip meginau padaryti, kaip aparsyta pradzioje, deja deja, pabegti is sistemos ne taip ir lengva, arba mano karma ne tokia lengva lotuliukas.gif

As zinau ne viena zmogu, pakeitusi veiklos sriti.
Uzsienyje populiaru, bet Lietuvoje dar nesuprantama yra vadinamasis gap year, kai pasidarai sau kitokios veiklos laikotarpi. Kelionems, atostogoms, ivairiu nauju veiklu pabandymui.
Lietuvoje juos kai kas vadina bedarbiais biggrin.gif nors jie patys samoningai pasirinko tokias ilgesnes atostogas. Pristabdyti save siek tiek kartais reikia.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 01, 15:56)
Lutuke tokia visa naturali, o jos vyras tersia trigubai zeme turbut, esdamas kepsnius ir rukydamas, ir is suyranciu maiseliu juokdamasis.
Ar ji cia jo karma atidirbineja?

Nenaturali ji. Vartoja grietine, nesioja od batus, bes dedasi vegane.
Vyras jos nepeza cia apue veganizma. Reiskia dar sveikas
Atsakyti
iš kitos pusės pas tai patys žmonės košmariški. Jei jau kas gyvena prie ežero, tai susitvarko savo pakrantę, na ir atvažiuos kokie buduliai, smirdantys, prakaituoti, su alum (geriausiu atveju), šiukšlių paliks... Kaip galima po to norėti kažką įsileisti, kai tavo namas, teritorija už 5 metrų?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 01, 18:18)
Grynau tu. Matai mano vyrą, mano plaukus, šunį mano baltą? biggrin.gif  4u.gif Dumblius matai kaip valgau, klizmas kaip statau biggrin.gif  4u.gif


Visa sita as cituoju tave ka rasei apie save 4u.gif .

Net tavoji seimininke burba, tau ne pirma karta raso, kad tu esi psichinis ligonis.
Juk turi klausyt savo Seimininkes ir sutikt su viskuo
Nes tu tik dvarniaga be smegenu
Te 4u.gif , gaila man jau taves smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 01, 23:19)
Visa sita as cituoju tave ka rasei apie save 4u.gif .

Net tavoji seimininke burba, tau ne pirma karta raso, kad tu esi psichinis ligonis.
Juk turi klausyt savo Seimininkes ir sutikt su viskuo
Nes tu tik dvarniaga be smegenu
Te 4u.gif , gaila man jau taves smile.gif .

Aha, ypač klizmas žinok pasakojau, kad darau arba plaukais "skundžiaus" biggrin.gif
Nors ne žinok, darau visgi, klizmuoju tavo smegenis 4u.gif Matai į ką pavirtai nuo 2016 metų birželio, kai pradėjai mane užkabinėti? Buvai gi normali narė, truputį piktoka, bet kam nepasitaiko? O pavirtai į idiotę 4u.gif Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 01, 22:26)
Aha, ypač klizmas žinok pasakojau, kad darau arba plaukais "skundžiaus" biggrin.gif
Nors ne žinok, darau visgi, klizmuoju tavo smegenis 4u.gif Matai į ką pavirtai nuo 2016 metų birželio, kai pradėjai mane užkabinėti? Buvai gi normali narė, truputį piktoka, bet kam nepasitaiko? O pavirtai į idiotę 4u.gif Viena tokia mano mamelę bandė užkabinėti va taip kaip tu, prisipiso prie nieko, tik jai labiau nepasisekė, nes darė tą gyvai, tai dabar pati po infarkto, o sūnus komoje 4u.gif

Tu esi konkretus ligonis. Gali cia neigt savo klizmas ( nes as tiesiog issijuokiau is taves ir tavojo zarnyno darkymo 4u.gif) . Tavo motina tikia pat nesveika kaip ir tu - rasei, kad turi pilna priesu.
Gal ir gerai, kad tu nesidaugini:4u:
Na cia del musu Planetos geroves smile.gif . Nes joje ir silpnu yra.
Atsakyti