Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 17:30)
Jei mano vyrui butu poreikis kitom, jau senai butume issiskyre


Naujiena, kad vyrai skiriasi, jei yra poreikis kitoms. Nesiskiria jie ir pateenkina savo poreiki
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 17:30)

????  blink.gif  tu camabla pavaduoji kartais?


Gal neissisukinejam jau, prašom. Ačiū
Eik ir skaityk savo raštus. Pati raso - taip, pas mane tai grazi pasaka, o jusu krikscioniu Maryja tai...
Tu gal jau, vaikeli, apsispresk pasaka pas tave ar tikrove.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 30, 17:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72423033" data-time="1556629908"><div><p>Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nea,šešios našlės eidamos apie ežerą iššaukia lietų.Eičiau,bet dar penkių likomo draugių  nerandu.</p>

Cia kaip tos dvi sesės per tiltelį nesueina? (Lietuviu liausies mįslė) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 balandžio 2019 - 16:58
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 18:00)
Gal neissisukinejam jau,  prašom. Ačiū
Eik ir skaityk savo raštus. Pati raso -  taip,  pas mane tai grazi pasaka,  o jusu krikscioniu Maryja tai...
Tu gal jau,  vaikeli,  apsispresk pasaka pas tave ar tikrove.


eik ir skaityk, jie tau jau marazmai uzpuole.
As aprasiau Jores svente, kuria svesdavo musu porteviai, is kurio kampo istraukei, kad as kazkuom tikiu ir juo labiau,kai aiskiai parsiau,kad tai, ka parasiau man yra personifikacija ???? kurios dalies mano uzrasu likai nesupratusi?

tai kaip visgi ten su Marija ir angeliukais? issisukinesi ir toliau? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 17:51)
Naujiena, kad vyrai skiriasi, jei yra poreikis kitoms. Nesiskiria jie ir pateenkina savo poreiki

Vieni skiriasi, kiti nesiskira, vienos moterys irgi eina i sona, arba tai toleruoja, kitos tokiu nepakenciai ivairiai buna pasaulyje, as snekejau konkreciai apie savo seima ir savo vyra.

Tau pvz reikejo kitos tu susikurei sau skyrybas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 18:08)
eik ir skaityk, jie tau jau marazmai uzpuole.
As aprasiau Jores svente, kuria svesdavo musu porteviai, is kurio kampo istraukei, kad as kazkuom tikiu ir juo labiau,kai aiskiai parsiau,kad tai, ka parasiau man yra personifikacija ???? kurios dalies mano uzrasu likai nesupratusi?

tai kaip visgi ten su Marija ir angeliukais? issisukinesi ir toliau?  biggrin.gif

Papildyta:

Vieni skiriasi, kiti nesiskira, vienos moterys irgi eina i sona, arba tai toleruoja, kitos tokiu nepakenciai ivairiai buna pasaulyje, as snekejau konkreciai apie savo seima ir savo vyra.

Tau pvz reikejo kitos tu susikurei sau skyrybas ar ne?

Rangaisi kaip karpis ant ikaitintos keptuvės.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 18:32)
Rangaisi kaip karpis ant ikaitintos keptuvės.

ar ne tu brangioji? geriausia ginyba puolimas ar ne? lotuliukas.gif jau geda sueme,kad is proteviu pradejai saipytis, pasiskaityk apie sia svente, jei nezinojai.
tai kaip suprantu atsakymo ir bevus is taves apie tavo religija ar ne?

Kas jus per moteros,kad nuolat kabinejates prie visko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 30 balandžio 2019 - 17:37
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 18:37)
ar ne tu brangioji? geriausia ginyba puolimas ar ne? lotuliukas.gif jau geda sueme,kad is proteviu pradejai saipytis, pasiskaityk apie sia svente, jei nezinojai.
tai kaip suprantu atsakymo ir bevus is taves apie tavo religija ar ne?

Kas jus per moteros,kad nuolat kabinejates prie visko?

Nemyžk į fazę - užtrumpins...pasakų herojė bleeeet
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 29, 10:23)
Lutuke, žaltys buvo ne vandenyje,

dažnai matau vandenyje...aš kaip ir Listeja. mano vasarnamis - Labanoro girioje wub.gif kokie jie faini...kaip siūlai...ir siaip Labanoro girioje žalciu lb daug.... ax.gif



QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 30, 07:14)
būrekliuose jį mato su vaikais, daržan ir iš jis vežioja, žodžiu, būtų prastai biggrin.gif

kodel prastai? o tu nori vaikus augint? mano viena pažistama nenori ir neslepia to. nori savaitgaliu su vaikais... pramogu....ir kuo ji blogesne....




QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 08:24)
O tau Marija visgi realiai apsivaisino nuo Dievo,

realiai.
taip, tikiu pasakomis (kaip tu ivardijai), kol kas nors neirode priešingai. smile.gif
taip pat ir Dievu (pa kolkas dar tikiu ax.gif )




QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 08:12)
kai užėjo sunkus laikas, susiradau viską, kad išgyvenčiau.
Ir jums vieną dieną tas laikas ateis

o man atvirksciai unsure.gif visą gyvneimą tikejau Dievu, ir ne vien tik ta. buvau 200pr idealiste, naivi, super/opitmiste and what not...galedavau visus savo pinigus visiems kiemo vaikams isdalint, viską nešdavau iš namu smile.gif uteletus kiemo vaikus žiūredavau, gailedavau ju...
iki susidūriau su daug daug kancios pasaulyje. ir nors dabar gyvenu geriau negu daugelis, nebežinau, ar tikiu. (gal tai jau agnostiko stancija?)
kad ir siandien. važiavau i kitą lietuvos galą ( trys renginiai), ir skaiciau Elle Wessel "Naktis". 15mecio prisiminimai apie Aušvicą. klaikuma.
ir vel - kurgi Dievas? Autorius, pats viską užrašęs, buvo toks (kaip aš): tikejo Dievu, meldes jam dieną nakti, kol nesusidūre, kaip jis pats rašo, su absoliuciuoju blogiu. o tada viskas sustojo, mire. amžinoji naktis.

jei tiketi vedomis, žydai ir visi kurie buvo gimę tame laikmetyje, tieeek, vadinasi, prisidirbe ankstesniuose gyvenimuose buvo, kad et nail.gif buvo verti pavirsti muilu, pakuromis, neskaitant viso kito.
jokio gailescio, jokios užuojautos, jokios empatijos, karma ir tiek.
(o hitleris - tik karmos vykdytojas. bigsmile.gif )

jeigu jums, mergos, kas dabar nutiks, autoivykis, neduokdie, atlyginimas sumazes, tevai apsirgs, svorio priaugsit (nors tiek pats sportuojat ir needat kibirais), orgazmo nebepatirsit, - karma, mielosios wub.gif atminkit.



QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 07:10)
Ubuntiene tai isimtis. Ji cia aiskina, kaip ji myli savaji, bet faktai kurie lenda is jos pasakojimu, leidzia tik gailet jos vyro.


aš iki šiol nesuprantu, kodel ant jos taip varai. ji taip tiktu tau, kaip antra puse. ji tokia silta, moteriška, ir šiaip dauguma tavo postu "palaikina", o tu kaip užsimerkęs. sugebetu ji taip tave apmanipuliuoti (gerąja prasme), kad tu tik nestum ir nestum jai pinigus (uzdirbtum 3gubai daugiau).
pagal vedas - gera moteris ikvepia vyrą uždirbti. rolleyes.gif

aš vat neikvepiu kažkaip. rolleyes.gif abu mano vyrai uz mane maziau uzdirbo. unsure.gif ir net abu meiluziai. unsure.gif iskaitant dabartini. bigsmile.gif blyn, kas cia darosi. bet gi nemesi vien del to gero meiluzio. wub.gif
pasikalbam kartais: pinigus moteris gali pati uzsidirbt, o kad gerai kas pamyletu, tai lobis -sunku rasti wub.gif wub.gif uztat geriau jau gera meile (puiiiikus meilužis) negu pinigai ir vyras, kaip totalus pagrabas lovoje .




QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 11:15)
Geru cia kazkaip nematau. Net suvaidinti geru nesugebat...


super. pritariu. šimtas balu. biggrin.gif
svarbu Idomucia su savo postais nevaidina gero. o gera moteris jam viena - tpji, kuri SM nesedi, (butent jo žmona), nes jis net neleistu jai cia sedeti.

geros dienos, truputi parasiau, atleiskit, primaliau i vieną, ir einu toliau....
iki kito karto.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 30 balandžio 2019 - 19:11
QUOTE(given444 @ 2019 04 30, 20:07)
aš iki šiol nesuprantu, kodel ant jos taip varai. ji taip tiktu tau, kaip antra puse. ji tokia silta, moteriška, ir šiaip dauguma tavo postu "palaikina", o tu kaip užsimerkęs.  sugebetu ji taip tave apmanipuliuoti (gerąja prasme),


Netiktu. Ji nesupranta esminiu dalyku, sakysim pareigos "vyrui duoti".
Tai reiskia ji nei sugeba mylet, nei gerbti, nei atsizvelgti. Moteriskumo nerasta. Butent esme ne "davimas", o moteriskumas.

Ji man panasi i tarybini automobili, kuris jei nori uzsiveda, nenori neuzsiveda ar sustoja kur laukuose (prisimenu kazkada tureta Zaparozieti)
Toki automibli tik sudauzyti, nesvarbu, kad kartais vaziuoja.

Tai yra ne tik nebaisu prarasti, bet dar geriau kai yra proga atsikratyti.

Visai nereiskia, kad as tuo automobiliu istisai vazinesiu, bet zinot, kad uzsiveda bet kada kai uzsinori - butina.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 16:08)
Tai tavo vyras ant tiek debilas, kad lepina ne pagal prota  ciuciuka? Tai ka jis tokio daro jam? biggrin.gif
Bet gi rasei, jad pyksties su vyru todel, jad nori jog visalaika butu tavo virsus biggrin.gif .
Tai kaip cia iseina? Susiraizgei ir nebezinai ka rasyt? biggrin.gif

ot durnė, nu tai ir būtų viršus, jei pagal mane augint kai paš sakau.
Nu ką debilei išaiškinsi, net to neįkerta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 16:08)
Tu, sirgdama haliucinacijom, dar lyginies su popiezium?😂😂😂

oi ne, kūnų danguje nematau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 04 30, 21:07)

ir vel - kurgi Dievas? Autorius, pats viską užrašęs, buvo toks (kaip aš): tikejo Dievu, meldes jam dieną nakti, kol nesusidūre, kaip jis pats rašo, su absoliuciuoju blogiu. o tada viskas sustojo, mire. amžinoji naktis.

Dievas tikriausiai viska stebi. smile.gif As manau, kad tokie baisus dalykai pasauliui yra duodamos kaip pamokos. Bet ar is ju kazkas pasimoko? Jei nebutu karu, tremties, genocido, tironu ir t.t., kaip zmones sugebetu atskirti geri nuo blogio? Juk tik tokie dalykai atskleidzia zmoniu geri ir blogi, isdavystes, pasiaukojima, skausma ir laime. Grazioje, tobuloje visuomeneje zmones ispindeja. Jeigu kazkas sugebejo rizikuoti savo gyvybe ir slepti, maitinti zyda, tai dabar labai abejoju ar kazkas priimtu nakciai svetima zmogu ir pamaitintu, nors saldytuvas prikimstas maisto, namai 300 kvadratu ir jokios gresmes nera.
Tai istorija is kurios mes turime mokintis. Juk visiems normalu kai ,,viskas iskaiciuota" ir puse maisto ismetama. Arba siaip daugybe maisto keliauja i konteinerius. Kai tuo tarpu yra daugybe badaujanciu. Ateis laikas kai uz tai atsakyt reikes. Potvyniai, gaisrai, drebejimai, sausra, liutys, karai, tremtys ir t.t. sustato viska i savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 16:11)
Ir vel pavydo gaidele pas tave matau biggrin.gif  -  man pasipirso po dvieju sav, o tave 6 metus tampe, kol prizyzei tave vest ( kas tikrai abejotina, nes rasei, kad sugyventinis, o  jei vestu, tai tikrai butum pasigyrus). Ir po 6 metu tampymosi vis tiek daznai pyksties su vyru...

o daug gyriuosi? biggrin.gif tu net gyriesi, kad tau ten medį kažkokį nupirko, vargšė biggrin.gif
taip ir nesupratai, kaušė, kad aš net netekėjau po pasipiršimo iš karto, nei man tos santuokos reik labai, neprapulčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 16:11)
Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... unsure.gif  unsure.gif

kuo numazgoja? ne lietumi kartais?
https://www.lrt.lt/n...tinis-sugrumena
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 16:34)
Tau paranoja, psichoze ir sizofrenija? Turi bedu su ligom? Nes zinok jau juokingai atrodai. Moteriskiu forume parasai nesamone, kazkas pasako, kad netiesa, o tu puoli pastoviai ligom gazdinti. Normalu? Toks jausmas, kad ir realybeje matyt taip darai. Kadangi niekaip kitaip negali pasijausti svarbi, tai gazdini. Kiek kartu man rasei-sesk du ir t.t. Tai kaip, ligos uzpuole?  unsure.gif
O tu saukei? Vietoj pastovaus vyro tikrinimo.

Nebandyk tuo abejoti.  smile.gif

kvaiša, tu gi parašei, kad tavo hobis kabinėtis. Nu o kas tokie pastoviai kabinėjasi? Nelaimingi, surūgę žmonės, tokie jau serga arba iki ligų netoli. Joks čia ne gąsdinimas, o faktas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 16:34)
O tu saukei? Vietoj pastovaus vyro tikrinimo.

Ne, man tos Deivės nereikia. Tau - reiktų.
Tikrinau, nes norėjau pažiūrėti ar teisingai matau. Kai buvo pati pradžia, juk negalėjau būti tuo tikra smile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 04 30, 20:07)
o man atvirksciai  unsure.gif visą gyvneimą tikejau Dievu, ir ne vien tik ta.  buvau 200pr idealiste, naivi, super/opitmiste and what not...galedavau visus savo pinigus visiems kiemo vaikams isdalint, viską nešdavau iš namu smile.gif uteletus kiemo vaikus žiūredavau, gailedavau ju...
iki susidūriau su daug daug kancios pasaulyje. ir nors dabar gyvenu geriau negu daugelis, nebežinau, ar tikiu. (gal tai jau agnostiko stancija?)
kad ir siandien. važiavau i kitą lietuvos galą ( trys renginiai), ir skaiciau Elle Wessel "Naktis". 15mecio prisiminimai apie Aušvicą. klaikuma.
ir vel - kurgi Dievas? Autorius, pats viską užrašęs, buvo toks (kaip aš): tikejo Dievu, meldes jam dieną nakti, kol nesusidūre, kaip jis pats rašo, su absoliuciuoju blogiu. o tada viskas sustojo, mire. amžinoji naktis.

Dievai, visų pirma, ne Dievas smile.gif Visata yra padalinta, egregorų ne vienas smile.gif Ir mes jau nesame tie pirmieji žmonės, kad Dievai mus ganytų. Šiandien, norint pagalbos ir būti įdomiu Dievams, reikia to specialiai siekti, nes antraip visa malonė ar nemalonė praktiškai tik nuo protėvių priklausys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 30 balandžio 2019 - 19:24

Visata yra padalinta

I ka? 

Atsakyti