Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 15:39)
Nu tu tik viena gi cia prOAtinga - rankrascius skaitei, paskui pasirodo tik suzinojai ka reiskia zodis " rankrastis".

Ne, aš tik tau durnelei paaiškinau, kad nemirtum nežinioje ir nuorodą įdėjau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 15:39)
Viskas irodyta moksliskai. Reikejo mokykloj fizika, astronomija mokytis.  Tavo elfai yra tavo liguista fantazija.

o tavo popiežiaus angelai? biggrin.gif mano elfai bent gamtiniai, o tavieji kas? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 15:39)
O cia sedi 40 metu ciocia ir nusisneka biggrin.gif .

jau tik 40? nebe 40+, nebe 50? biggrin.gif
Alzheimeris 4u.gif
tu geriau žiūrėk kaip tavo papa nusišneka, kaip ten su kūnais į danų paima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 15:43)
Bet pirma vede, po to dauze.
Moteriai juk svarbiausia isteket, tai sugebejo suviliot savo (mano) filosofijom. Reiskia vyrams suprantamos

Nu tai, kad ne, kodel dabar moterim svarbiausia isteketi? man asmensikai tai niekad nebuvo svarbu, man svarbu visada buvo ir yra myleti ir buti mylimai i rmano artimiausiom draugem taip. Kaip tik daznai vyram svarbu buna vesti, jie tarsi jau nusiramina, jau ta vedziau jau mano lotuliukas.gif
O susituokt su kazkokiu belekokiu vyru, labai didelio nei protelio, nei vilioniu nereikia. O va sukurti santykius gristus meile, pagarba, kurie tesiasi iki senatves, tai cia jau reikia ziniu ir isminties, ko matomai jus abu su zmona ir neturejot, gal ismokot is savo klaidu, o gal ir ne.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 30, 15:39)
Bet tu tiek kalbi apie savo elfus/ -es, bet  ji tavo seimos santykiu suhormalizuot nesugeba - pati rasei, kad labai daznai pyksties su vyru. Tai ar tavo  deives tiesiog nera ar ji nusisukusi nuo taves ir taves negirdi?

nu gėdinga būtų kreiptis į Deivę, kad padarytų taip, kad vyras šuns tiek nelepintų. Gal geriau mes patys pasirėkausim ir susitarsim biggrin.gif
O tau tai neprošal būtų papą melsti, nes taviškis jau čiamodanus krauna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 15:56)
O va sukurti santykius gristus meile,


Jau pakankamai prisikaiciau, kokie pas pacia santykiai su vyru. Vyrui turi buti baisus gyvenimas, nors gal turi kokia meiluze, tai atsigauna
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 15:56)
Nu tai, kad ne, kodel dabar moterim svarbiausia isteketi? man asmensikai tai niekad nebuvo svarbu, man svarbu visada buvo ir yra myleti ir buti mylimai i rmano artimiausiom draugem taip. Kaip tik daznai vyram svarbu buna vesti, jie tarsi jau nusiramina, jau ta vedziau jau mano lotuliukas.gif
O susituokt su kazkokiu belekokiu vyru, labai didelio nei protelio, nei vilioniu nereikia. O va sukurti santykius gristus meile, pagarba, kurie tesiasi iki senatves, tai cia jau reikia ziniu ir isminties, ko matomai jus abu su zmona ir neturejot, gal ismokot is savo klaidu, o gal ir ne.

labai teisingai
čia tik tokios kompleksės kaip cambala teka iš baimės po 2 savaičių, neduokdie kokia bobulka ant suolo, kad nepasenmergintų jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:58)
nu gėdinga būtų kreiptis į Deivę, kad padarytų taip, kad vyras šuns tiek nelepintų. Gal geriau mes patys pasirėkausim ir susitarsim biggrin.gif


Tai tavo vyras ant tiek debilas, kad lepina ne pagal prota ciuciuka? Tai ka jis tokio daro jam? biggrin.gif
Bet gi rasei, jad pyksties su vyru todel, jad nori jog visalaika butu tavo virsus biggrin.gif .
Tai kaip cia iseina? Susiraizgei ir nebezinai ka rasyt? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 14:56)
Nu tai, kad ne, kodel dabar moterim svarbiausia isteketi? man asmensikai tai niekad nebuvo svarbu, man svarbu visada buvo ir yra myleti ir buti mylimai i rmano artimiausiom draugem taip. Kaip tik daznai vyram svarbu buna vesti, jie tarsi jau nusiramina, jau ta vedziau jau mano lotuliukas.gif


Lutuke, budama Sani nicu jau pamirso, kaip zodi santuoka rase is didziosios raides ir aiskino kad i lova be Santuokos sakramento gult negalima.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:56)

tu geriau žiūrėk kaip tavo papa nusišneka, kaip ten su kūnais į danų paima bigsmile.gif

Tu, sirgdama haliucinacijom, dar lyginies su popiezium?😂😂😂
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 11:24)
Kad Perkunas apvaisina Zeme - tai yra personifikacija gamtos reiskiniu, taip tai yra grazi pasaka, to niekas neneigia.
O tau Marija visgi realiai apsivaisino nuo Dievo, pagimde Dieva ir liko skaisti fiziskai, dar su ja kalbejo angelas, paskui su Juozapu kalbejo angelas, tai cia tik vienas mazas kriksiconybes pasakojimas? Tu realiai tuom tiki?
As is to nesijuokiu as tik parodau,kad krikscionybeje tokiu pasaku pilna, tu cia pradejai saipytis is musu porteviu tikejimo, ne as., tai sakau pries saipydamasi, gal pasiziurek i savo.
Jei ka as jokiso religijos nepraktikuoju,
Papildyta:

O kam tau kazka gero apie musu vyrus suzinoti?  bigsmile.gif
Vyrui kantrybe- dorybe.

Tai tavo pacios zodziais sekant - tu itikejai i pasaka.
Mdaaaasssss ..
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:59)
labai teisingai
čia tik tokios kompleksės kaip cambala teka iš baimės po 2 savaičių, neduokdie kokia bobulka ant suolo, kad nepasenmergintų jos biggrin.gif

Ir vel pavydo gaidele pas tave matau biggrin.gif - man pasipirso po dvieju sav, o tave 6 metus tampe, kol prizyzei tave vest ( kas tikrai abejotina, nes rasei, kad sugyventinis, o jei vestu, tai tikrai butum pasigyrus). Ir po 6 metu tampymosi vis tiek daznai pyksties su vyru...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 12:10)
Vėl kabiniesi? Nepamylėta? mirksiukas.gif
Labai retai griaudėja šiaip sau, tuščiai. Dažniausiai po to seka lietus smile.gif

Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 15:00)
tai hobiauk, tik kad toks kelias į ligas veda ax.gif

Tau paranoja, psichoze ir sizofrenija? Turi bedu su ligom? Nes zinok jau juokingai atrodai. Moteriskiu forume parasai nesamone, kazkas pasako, kad netiesa, o tu puoli pastoviai ligom gazdinti. Normalu? Toks jausmas, kad ir realybeje matyt taip darai. Kadangi niekaip kitaip negali pasijausti svarbi, tai gazdini. Kiek kartu man rasei-sesk du ir t.t. Tai kaip, ligos uzpuole? unsure.gif

QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 15:42)
nuoširdžiai pašauk į pagalbą Meilės Deivę, kuri harmonizuoja šeimos santykius, tai gal ir atsivers tau kuri, kas žino 4u.gif

O tu saukei? Vietoj pastovaus vyro tikrinimo.
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 17:11)
Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... unsure.gif  unsure.gif

Nebandyk tuo abejoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 15:59)
Jau pakankamai prisikaiciau, kokie pas pacia santykiai su vyru. Vyrui turi buti baisus gyvenimas, nors gal turi kokia meiluze, tai atsigauna

idomu ka tu pirsiskaitei cambalos svaigimus? biggrin.gif
vel pradedam nuo pradziu?
Normaliam vyrui, kuris laiko save vyru, gyveniams su manim labai geras, aisku, mes ne tobuli, kaip ir visi kiti ir paispykstam ir vel susitaikom, normali eiline seima, nei as is vyro prasau kazkokiu utopiju ar save lauzyti, ar jaustis negerai, nei jis is manes nepraso, mums abiem gerai, o kaip ten tau atrodo is keliu internetiniu zinuciu tai jau ti tavo reikalas mirksiukas.gif
Jei mano vyrui butu poreikis kitom, jau senai butume issiskyre, nesuprantu, ko jusm cia keliem taip pavydu mano santykiai su vyru?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 16:08)
Tai tavo pacios zodziais sekant -  tu itikejai i pasaka.
Mdaaaasssss ..

???? blink.gif tu camabla pavaduoji kartais?

ka tu itikejus geriau pasisnekam? tai sakia rimtai ten viskas taip ir buvo ,kaip tau kunigai pasakoja?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 16:11)
Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... unsure.gif  unsure.gif

Nesukele lietuviam siemet, sausra pas juos, va gal susimastys, ka bloga daro...
Atsakyti

Griaustinis sukelia lietu?
Joptvajumat.... unsure.gifunsure.gif

Nea,šešios našlės eidamos apie ežerą iššaukia lietų.Eičiau,bet dar penkių likomo draugių  nerandu.

Atsakyti