Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 12:26)
Nu ar kabinejuos? Ar as kalta, kad tu tokiu paprastu dalyku neismanai?  biggrin.gif  4u.gif

Taip. Tavo hobis yra kabinėtis. Taip elgiasi neišmylėtos moterys 4u.gif Ne tam Dievui gal meldies mirksiukas.gif Deivė tau labiau padėtų mirksiukas.gif
Mes kalbame ne apie reiškinį iš mokslinės pusės, o apie reiškinį iš religinės pusės. Ir kalbame būtent apie pirmą perkūniją, dažniausiai apsireiškiančią kovo, balandžio mėnesį, kartais gegužės, priklauso nuo pavasario šaltumo, nuo tų metų orų. Ir kalbame, kad su ja dažniausiai seka lietus, kuris atgaivina žemę, viskas sužysta.
Nu negi taip sunku suprasti? Tu niekaip negali atsipalaiduoti ir pasijusti tiesiog paprasta moterimi, o ne kažkokia visaišmanančia mokslininke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:38)
Taip. Tavo hobis yra kabinėtis.

Ar tau gaila, kad as turiu hobi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:38)
. Taip elgiasi neišmylėtos moterys 4u.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:38)
Tu niekaip negali atsipalaiduoti ir pasijusti tiesiog paprasta moterimi, o ne kažkokia visaišmanančia mokslininke? smile.gif

Tai kad as nesu paprasta moteris, tai kaip man ja jaustis? nail.gif Tu tai burtininke su galiom buti gali, o man jau paprasta buti siulai. Ne ne. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 11:24)
O kam tau kazka gero apie musu vyrus suzinoti?  bigsmile.gif
Vyrui kantrybe- dorybe.

Kad kai kurios is jusu bent retkarciais susimastytumet, kad gera vyra turit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 13:53)
Ar tau gaila, kad as turiu hobi?  biggrin.gif
Papildyta:

biggrin.gif
Papildyta:

Tai kad as nesu paprasta moteris, tai kaip man ja jaustis?  nail.gif Tu tai burtininke su galiom buti gali, o man jau paprasta buti siulai. Ne ne.  biggrin.gif  4u.gif

tai hobiauk, tik kad toks kelias į ligas veda ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 13:53)
Kad kai kurios is jusu bent retkarciais susimastytumet, kad gera vyra turit  ax.gif

bloga moteris negali turėti gero vyro. Anksčiau ar vėliau pasimes. Vadinasi, moteris irgi gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:00)
bloga moteris negali turėti gero vyro. Anksčiau ar vėliau pasimes. Vadinasi, moteris irgi gera smile.gif


Geru cia kazkaip nematau. Net suvaidinti geru nesugebat...
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 13:53)
Kad kai kurios is jusu bent retkarciais susimastytumet, kad gera vyra turit  ax.gif

As visada zinau, kad gera vyra turiu, ne tik retkarciais, pati esu gera moteris, tai ir mano vyras geras biggrin.gif
Nebuna kitokiu poru, tik vienas kito verti, kazkokie trukumai viename atspindi trukumus kitame.... nei vienas is musu netobulas, ir nei vienas ne pabaisa...susieinam su tais, kuriu trukumus galime toleruoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:00)
tai hobiauk, tik kad toks kelias į ligas veda ax.gif
Papildyta:

bloga moteris negali turėti gero vyro. Anksčiau ar vėliau pasimes. Vadinasi, moteris irgi gera smile.gif

butent 4u.gif

butent 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 14:15)
Geru cia kazkaip nematau. Net suvaidinti geru nesugebat...

Kas gera vienam, bloga kitam, tai kas gera tau, kazin ar gera vyrui, kuris jauciasi vyras? ir atvirksciai.

Svarbu, kad gerai butu patiem poroje esantiem ar ne?
Papildyta:
Airijoje labai sparciai skinasi kelia veganizmas, jau net degalinese atsirado vegan sausage rolls, subway irgi gamina patieklaus veganam, rekalmas girdziu per radija , parudotuvese labai daug visokiu pusfabrikaciu veganisku, aisku tai neidealiausia mityba, bet gerai nors tiek, kam norisi tos desreles skonio nebutina del to kiaules zudyti...
Tikiuosi vis daugiau ir duagiau zmoniu atsisakys gyvulius valgyti ir ju porduktus arba bent sumazins labai.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 14:25)
Kas gera vienam, bloga kitam, tai kas gera tau, kazin ar gera vyrui, kuris jauciasi vyras?


Gal as irgi vyras? Juk minejau, kad man aiskino, kad moterim didziusia malonuma teikia valymai, skalbimai, sveitimai, tarnavimai...
Tokiu polinkiu pas save nepasteebejau, tai gal vyras?
Tada zinau ko vyrams reikia.
Exe mano isdresiruota turejo didele international paklausa
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 14:38)
: Deivė tau labiau padėtų mirksiukas.gif


Kokia deive?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 14:15)
Geru cia kazkaip nematau. Net suvaidinti geru nesugebat...

tai kad čia ir vyrų mūsų nėr smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 14:25)
Airijoje labai sparciai skinasi kelia veganizmas, jau net degalinese atsirado vegan sausage rolls, subway irgi gamina patieklaus veganam, rekalmas girdziu per radija , parudotuvese labai daug visokiu pusfabrikaciu veganisku, aisku tai neidealiausia mityba, bet gerai nors tiek, kam norisi tos desreles skonio nebutina del to kiaules zudyti...
Tikiuosi vis daugiau ir duagiau zmoniu atsisakys gyvulius valgyti ir ju porduktus arba bent sumazins labai.

Labai džiugu.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 14:38)
Kokia deive?

nuoširdžiai pašauk į pagalbą Meilės Deivę, kuri harmonizuoja šeimos santykius, tai gal ir atsivers tau kuri, kas žino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 30, 14:33)
Gal as irgi vyras? Juk minejau, kad man aiskino, kad moterim didziusia malonuma teikia valymai, skalbimai, sveitimai, tarnavimai...
Tokiu polinkiu pas save nepasteebejau, tai gal vyras?
Tada zinau ko vyrams reikia.
Exe mano isdresiruota turejo didele international paklausa

Matai pas mane tai paprastai, pasziuri kai vaikelis gimsta, aks pas ji tarp koju ir zinai vyras ar moteris, o pas tave sudetingesnes filosofijos, tai jau as neiznau aks ten tu esi biggrin.gif

siaip isvardinti dalykai man irgi malonumu neteikia, bet smagu,kai namsuoe svaru, kai rubai svarus, kai skaniai pavalgai biggrin.gif

Tai sakei,akd pirmas jos vyra spo taves buvo bais nepatenkintas ir ja dauze, sakei nenori lovoj lentos , ar jau ne?

O su ta tarptautine paklausa tai pasakysiu taip, isrankiausi vyrai tai rusai ir lietuviai, o uzsienieciam- vakarieciam, sueina daznai belekas, jie neprate prie tiek daug bonusu, ka turi lietuves moterys, jiem ir puse ju kaip lobis atrodo, o isvaizda is vis, paziurekit i vakarietes moteris daznai nuo vyro neskirsi, namie is vis nieko nedaro, vaiksu vyrai daznai augina, tos po pubus lakso, tai lietuve jiems kaip kokia sventoji atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 29, 15:23)
žmones matomai gąsdina tai, ko jie nežino. Bet gi dabar taip lengva pasidomėti, sužinoti, gi ne kokie gūdūs karo metai. Tie patys krikščionių šventikai, vienuoliai ir pan. aprašinėjo (perrašinėjo, išvertė kitiems ir patys sau) senesnes religijas ir mini įvairiausius kitus Dievus bei būtybes (nesvarbu, kad juos niekina, tiesiog taip yra, visi ir visada niekina kitatikius, abipusiai kaip sakoma), ir be abejo, visuomenei transliuoja tik tai, kas naudinga jiems, savo religiją. Bet visa info tai surinkta, perrašoma, saugoma ir t.t. Suprantu, kad gali būti neįdomu, galima to nežinoti, bet juoktis iš to, kad to nėra, tai yra parodyti visišką savo neišprusimą. Nuo amžių amžinųjų Dievai ir tikėjimai buvo, yra ir bus. Jokie robotai to nepakeis smile.gif

Nu tu tik viena gi cia prOAtinga - rankrascius skaitei, paskui pasirodo tik suzinojai ka reiskia zodis " rankrastis".

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 06:23)


Perkūnas tai bent realiai sukelia lietų, sužįsta gamta, suveši. Kas čia durno? Žaibas tai energija. Nuo energijos labai daug kas priklauso. Kame čia pasakėlė? Viskas realu smile.gif

Viskas irodyta moksliskai. Reikejo mokykloj fizika, astronomija mokytis. Tavo elfai yra tavo liguista fantazija.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 10:31)


Tavo vyro kantrybe jau seniai baigesi. Dabar tik savaitgaliais vaikus pasiima. O tu sedi viena su SM ir fb.

Bet jai ir nereikia to savo vyro. Vyras jai gi buvo reikalingas kad isteket ir palikuoniu susilaukt, o kad ten jis verke nuo jos durnumo ir sake, " kad neduokdie tokiu zmoniu sutikt kaip ji", tai cia jai nedasunta.
Nemyli ji to savo vyro, neziuri ji i ji kaip i lygiaverti partneri seimoj. Bet kaip tevas jis visgi geras - nepalieka vaiku.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 12:38)

Mes kalbame ne apie reiškinį iš mokslinės pusės, o apie reiškinį iš religinės pusės. Ir kalbame būtent apie pirmą perkūniją, dažniausiai apsireiškiančią kovo, balandžio mėnesį, kartais gegužės, priklauso nuo pavasario šaltumo, nuo tų metų orų. Ir kalbame, kad su ja dažniausiai seka lietus, kuris atgaivina žemę, viskas sužysta.


O kam kalbeti apie tai kad elfai sukele lietu, jei visas lietaus atsiradimas buvo paaiskintas 3 ar 4 kl vadoveliuose?
O cia sedi 40 metu ciocia ir nusisneka biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 12:53)
Kad kai kurios is jusu bent retkarciais susimastytumet, kad gera vyra turit  ax.gif

O tu ko tokia gera ir ideali neturi vyro?

Jei apie vyro geruma tai laimingiausias mano loterijos bilietas gyvenime.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 13:42)


nuoširdžiai pašauk į pagalbą Meilės Deivę, kuri harmonizuoja šeimos santykius, tai gal ir atsivers tau kuri, kas žino 4u.gif

Bet tu tiek kalbi apie savo elfus/ -es, bet ji tavo seimos santykiu suhormalizuot nesugeba - pati rasei, kad labai daznai pyksties su vyru. Tai ar tavo deives tiesiog nera ar ji nusisukusi nuo taves ir taves negirdi?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 15:03)

Tai sakei,akd pirmas jos vyra spo taves buvo bais nepatenkintas ir ja dauze, sakei nenori lovoj lentos , ar jau ne?



Bet pirma vede, po to dauze.
Moteriai juk svarbiausia isteket, tai sugebejo suviliot savo (mano) filosofijom. Reiskia vyrams suprantamos
Atsakyti