Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 09:12)
Vat paemiau ir paskaiciau dar karta. Rašei.
Rasei,  kad kopijos religijose nedomina,  tik autentika.
O tai ir yra  'pirmas ir vienintelis tikras'.

Kas is musu dabar apsikvailino?

tai dabar tu atsakyk iš kur gauti didesnę autentiką nei pati seniausia prieinama mums?
aš apie tokią autentiką, supranti? apie kokią dar galėčiau kalbėt? apie neatrastą? ne, aš nesvaičioju ir nežinomais, netestuotais dalykais neužsiminėju, aš labai realistė esu
Atsakyti
Geriau ka nors grazaus apie savo diedus papasakokit biggrin.gif
Viena teigiama dalyka jau supratau - kantrus jie pas jus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 09:59)
Geriau ka nors grazaus apie savo diedus papasakokit  biggrin.gif
Viena teigiama dalyka jau supratau - kantrus jie pas jus  biggrin.gif


Tur but cypcioja jos pries tuos diedus, o cia ateina parodyti kokios kietos.
Ubuntiene tai isimtis. Ji cia aiskina, kaip ji myli savaji, bet faktai kurie lenda is jos pasakojimu, leidzia tik gailet jos vyro.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 09:59)
Geriau ka nors grazaus apie savo diedus papasakokit  biggrin.gif
Viena teigiama dalyka jau supratau - kantrus jie pas jus  biggrin.gif

nu ką, maniškis tai geras tėvas biggrin.gif jei skirtumėmės, vaikus jam priteistų, nes būrekliuose jį mato su vaikais, daržan ir iš jis vežioja, žodžiu, būtų prastai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 30, 10:14)
nu ką, maniškis tai geras tėvas biggrin.gif jei skirtumėmės, vaikus jam priteistų, nes būrekliuose jį mato su vaikais, daržan ir iš jis vežioja, žodžiu, būtų prastai biggrin.gif


Apie mane irgi visi sake, kad geras tevas. Ir exe. Net siule vaikus pasiimti, ir net buvo palikus o pati ju issizadejus.

Bet dabar tai jau butu kita nuomone...
Atsakyti

tai dabar tu atsakyk iš kur gauti didesnę autentiką nei pati seniausia prieinama mums?
aš apie tokią autentiką, supranti? apie kokią dar galėčiau kalbėt? apie neatrastą? ne, aš nesvaičioju ir nežinomais, netestuotais dalykais neužsiminėju, aš labai realistė esu

Prieinama mums? Visos zinomos pasaulio religijos dabar prieinamos. Pagal tavo logika autentika yra seniausia religija tau lengvai prieinama, dideliu pastangu neidedant.

Nors man nuosirdziai idomu, kaip ta religija ispazistama. Kokie saltiniai naudojami norint suprasti kuo musu proteviai tikejo, kaip garbino ir pan.

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 09:59)
Geriau ka nors grazaus apie savo diedus papasakokit  biggrin.gif
Viena teigiama dalyka jau supratau - kantrus jie pas jus  biggrin.gif

nu ir gražus dar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 04 30, 11:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72422755" data-time="1556605861"><div><p>tai dabar tu atsakyk iš kur gauti didesnę autentiką nei pati seniausia prieinama mums?
aš apie tokią autentiką, supranti? apie kokią dar galėčiau kalbėt? apie neatrastą? ne, aš nesvaičioju ir nežinomais, netestuotais dalykais neužsiminėju, aš labai realistė esu</p></div></blockquote><p>Prieinama mums? Visos zinomos pasaulio religijos dabar prieinamos. Pagal tavo logika autentika yra seniausia religija tau lengvai prieinama, dideliu pastangu neidedant.
</p><p></p><p>Nors man nuosirdziai idomu, kaip ta religija ispazistama. Kokie saltiniai naudojami norint suprasti kuo musu proteviai tikejo, kaip garbino ir pan.
</p>

Norėsi - susirasi. Man, kai buvau netikinti niekuo, skeptikė ir va tokia kaip jūs kai kurios pajuokianti tikinčius, kai užėjo sunkus laikas, susiradau viską, kad išgyvenčiau.
Ir jums vieną dieną tas laikas ateis ir jei bus lemta išgyventi, susirasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 30, 01:42)
Pala pala...tu gi juokiesi is  nekalto Marijos prasidejimo,   o pati pasakoji kad kas ten toks...Pierkūnas apvaisina Lietuva kiekviena pavasari  biggrin.gif  biggrin.gif
Kieno pasakėlė durnesnė?  biggrin.gif

Kad Perkunas apvaisina Zeme - tai yra personifikacija gamtos reiskiniu, taip tai yra grazi pasaka, to niekas neneigia.
O tau Marija visgi realiai apsivaisino nuo Dievo, pagimde Dieva ir liko skaisti fiziskai, dar su ja kalbejo angelas, paskui su Juozapu kalbejo angelas, tai cia tik vienas mazas kriksiconybes pasakojimas? Tu realiai tuom tiki?
As is to nesijuokiu as tik parodau,kad krikscionybeje tokiu pasaku pilna, tu cia pradejai saipytis is musu porteviu tikejimo, ne as., tai sakau pries saipydamasi, gal pasiziurek i savo.
Jei ka as jokiso religijos nepraktikuoju,
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 04 30, 09:59)
Geriau ka nors grazaus apie savo diedus papasakokit  biggrin.gif
Viena teigiama dalyka jau supratau - kantrus jie pas jus  biggrin.gif

O kam tau kazka gero apie musu vyrus suzinoti? bigsmile.gif
Vyrui kantrybe- dorybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 30 balandžio 2019 - 10:26
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 08:23)
Perkūnas tai bent realiai sukelia lietų,

Rimtai? Mars i pirma klase. biggrin.gif

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 30, 11:14)
nu ką, maniškis tai geras tėvas biggrin.gif jei skirtumėmės, vaikus jam priteistų, nes būrekliuose jį mato su vaikais, daržan ir iš jis vežioja, žodžiu, būtų prastai biggrin.gif

Tai tau nerupi tavo vaikai? Tu cia ta norejai pasakyti? unsure.gif

QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 12:12)
Norėsi - susirasi. Man, kai buvau netikinti niekuo, skeptikė ir va tokia kaip jūs kai kurios pajuokianti tikinčius, kai užėjo sunkus laikas, susiradau viską, kad išgyvenčiau.
Ir jums vieną dieną tas laikas ateis ir jei bus lemta išgyventi, susirasit mirksiukas.gif

Kadangi as visada tikinti, nelaukiu sunkiu laiku, tai man ieskoti nieko ir nereikia.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 30, 12:24)
Vyrui kantrybe- dorybe.

Tavo vyro kantrybe jau seniai baigesi. Dabar tik savaitgaliais vaikus pasiima. O tu sedi viena su SM ir fb.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 11:31)
Rimtai? Mars i pirma klase.  biggrin.gif
Tai tau nerupi tavo vaikai? Tu cia ta norejai pasakyti?  unsure.gif
Kadangi as visada tikinti, nelaukiu sunkiu laiku, tai man ieskoti nieko ir nereikia.
Papildyta:

Tavo vyro kantrybe jau seniai baigesi. Dabar tik savaitgaliais vaikus pasiima. O tu sedi viena su SM ir fb.

Vėl kabiniesi? Nepamylėta? mirksiukas.gif
Labai retai griaudėja šiaip sau, tuščiai. Dažniausiai po to seka lietus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 30, 13:10)
Vėl kabiniesi? Nepamylėta? mirksiukas.gif
Labai retai griaudėja šiaip sau, tuščiai. Dažniausiai po to seka lietus smile.gif

Nu ar kabinejuos? Ar as kalta, kad tu tokiu paprastu dalyku neismanai? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 30, 11:31)
Rimtai? Mars i pirma klase.  biggrin.gif
Tai tau nerupi tavo vaikai? Tu cia ta norejai pasakyti?  unsure.gif
Kadangi as visada tikinti, nelaukiu sunkiu laiku, tai man ieskoti nieko ir nereikia.
Papildyta:

Tavo vyro kantrybe jau seniai baigesi. Dabar tik savaitgaliais vaikus pasiima. O tu sedi viena su SM ir fb.

biggrin.gif nu, nerūpi mat biggrin.gif
Atsakyti