Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

aciu Mergos.... wub.gif(mergynos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 balandžio 2019 - 17:35
Maudžiaus vakar. Palikau dalį rūbų, grįžtu-žaltys nuo jų nušliaužia! 🙄😃 Bet niekuo kitu nepavirto 😃😃
Vanduo vesokas dar, bet tokiam karšty malonu-kudroj aš pasimaudziau, o 7-etis mano irgi trumpam įlindo, nu bais norėjo, visi mes tokie ekstremalai biski 😃nerealus oras.. Plaukiojimui ežere puikiai..


QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 28, 08:23)
Vakar diena praleidom ezere. Bandem ta didele valti. Ibridus konkreciai gelia kojas. Brangioji tik nuo lieptelio nulipo kaip princese, nesuslapo koju,  tai jai buvo vasara, kol saule nepradejo leistis zemiau ir jau buvo seseliu. Tai jau vesoka kur seselis, dar ne vasara, vanduo saltas ir oras greit atsala.
Dar - daug plaukioja zalciu... Sako, jei maudais ir atplaukt zaltys, tai galima  ir aparpuoli gaut. O juk buna gyvaciu... Siesarties ezeras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 28 balandžio 2019 - 21:12
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 28, 22:11)
Maudžiaus vakar. Palikau dalį rūbų, grįžtu-žaltys nuo jų nušliaužia! 🙄😃


Vos ne zalciu karaliene!
Atsakyti
Akimirką tikrai taip pasijutau 😃


QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 28, 21:13)
Vos ne zalciu karaliene!

Atsakyti
nu tai lauk naujo kadro, kuris per prievartą tave pagrobs... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 04 28, 22:11)
Maudžiaus vakar. Palikau dalį rūbų, grįžtu-žaltys nuo jų nušliaužia! 🙄😃 Bet niekuo kitu nepavirto 😃😃

Gaila kaip
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 27, 17:05)
Jooooo biggrin.gif net tavo nekenčiame Jakutienė protingiau atsakytų biggrin.gif
Tai ar dirbanti, ar išlaikytinė? biggrin.gif Žodžiu, trumopai tariant esi glušytinė 4u.gif

Tai matai, kai esi su savo magistru ir kai tau tik minimum siulo, tai ir nesupranti. Mars, kaip lutuke, doktorantura mokytis.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 04 28, 12:17)

susiedem su meilužiu, tai norisi daug vitamino C. ir prisižvengt ki soties.



Visam?
Tai kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 29, 10:59)
Tai matai, kai esi su savo magistru ir kai tau tik minimum siulo, tai  ir nesupranti. Mars, kaip lutuke,  doktorantura mokytis.
Papildyta:

Visam?
Tai kas nutiko?

Tavęs ir Dievas nesuprastų biggrin.gif

Oi oi, vėl kitų gyvenimai parūpo? Tai kur tas tavasis, geras gyvenimas, kur geras vyrelis, balsuojan tis už brudelį? biggrin.gif
Atsakyti
Kurioj cia Lietuvos puseje tiek zalciu merginos, as gyvenime jo maciusi miske nesu, o juo labiau vandenyje biggrin.gif

Jau karsta pas jusLietuvoje, kiek girdejau, smagu vasara prasideda smile.gif

Ar svente kas Jore?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 balandžio 2019 - 11:14
Kokios jūs paslaidį. Žalčiai joms fantazijose raitosi kur papuola biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 29, 12:08)
Kurioj cia Lietuvos puseje tiek zalciu merginos, as gyvenime jo maciusi miske nesu, o juo labiau vandenyje  biggrin.gif

Jau karsta pas jusLietuvoje, kiek girdejau, smagu vasara prasideda smile.gif

Ar svente kas Jore?

kad jau baiginėjasi šilumėlė, vėl atšals

vietiniai lietuvių baltai tai taip, šventė jie, man tai nepriklauso, pas mane kitos datos, nes mano protėviai nevietiniai. Šiaip tai jiems labai pasisekė, kaip tik jų Perkūną girdėjau savaitgalį smile.gif matomai sveikino juos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 29 balandžio 2019 - 11:24
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 29, 12:23)
kad jau baiginėjasi šilumėlė, vėl atšals

vietiniai lietuvių baltai tai taip, šventė jie, man tai nepriklauso, pas mane kitos datos, nes mano protėviai nevietiniai. Šiaip tai jiems labai pasisekė, kaip tik jų Perkūną girdėjau savaitgalį smile.gif matomai sveikino juos smile.gif

Proteviai ateiviai? biggrin.gif
Atsakyti