Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 27, 09:00)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72420660" data-time="1556312177"> Siaip idomu butu uzvesti tema " kas yra kas SM" vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> O koks tikslas tą aiškintis?Paramos juk neprašo.Mažiau žinai,ramiau miegi.

Tiesiog idomiai atrodo, kai apsimelavusi persona kazkam linki susirgt raupais, nes ji " nemeluoja" biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 27 balandžio 2019 - 10:30
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 27, 10:00)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72420660" data-time="1556312177"> Siaip idomu butu uzvesti tema " kas yra kas SM" vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> O koks tikslas tą aiškintis?Paramos juk neprašo.Mažiau žinai,ramiau miegi.

Ji myli mane, o as jai neatsakau tuo paciu, nes as myliu vyrus biggrin.gif todėl ir laksto vis ana paskui mano uodegą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 27, 08:30)
Zinau, nes prie Rumsisiu su motorke mane pagavo Kaisiadoriu gamtos apsaugos inspekcija (prie rusu), tada su motorke buvo galima plaukiot tik nuo HES iki pionieriu stovykla - Gervenupio sodai linijos. Vaziavau i kaisiadoris susimoket baudos, beet tada jau buvo koperatyvai ir ta bauda man buvo 1 val uzdarbis.

Bet tai yra Kauno priemiestis, nesvarbu kam priklauso

Tai yra rubiažius su Kauno priemiesčiu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=-burbanti-,2019 04 27, 13:14]
Ji myli mane, o as jai neatsakau tuo paciu, nes as myliu vyrus biggrin.gif todėl ir laksto vis ana paskui mano uodegą biggrin.gif

Būk madinga, persimesk prie moterų. biggrin.gif
Blyn, tai durnas forumas, neįleidžia į seną versiją, o senojoje pamiršau kaip cituoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 27 balandžio 2019 - 14:00
Mylimuke, vanduo ežeruose pasakiškas. Pirmas tik “smūgis” buna įkritus. Po to viskas OK.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 27, 00:26)
Vyro islaikytine ir grozio paslaugu tiekeja, nt sektoriuj  sau pati seimininke. . Pavydi?

Jooooo biggrin.gif net tavo nekenčiame Jakutienė protingiau atsakytų biggrin.gif
Tai ar dirbanti, ar išlaikytinė? biggrin.gif Žodžiu, trumopai tariant esi glušytinė 4u.gif
Atsakyti

Gamtoje visos, ar ne?Nešiokitės centukų, nes gegutė jau kukuoja, mane apkukavo,gerai,kad kojinėje pinigiukų turėjau.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 04 27, 15:23)
Mylimuke, vanduo ežeruose pasakiškas. Pirmas tik “smūgis” buna įkritus. Po to viskas OK.


Vakar diena praleidom ezere. Bandem ta didele valti. Ibridus konkreciai gelia kojas. Brangioji tik nuo lieptelio nulipo kaip princese, nesuslapo koju, tai jai buvo vasara, kol saule nepradejo leistis zemiau ir jau buvo seseliu. Tai jau vesoka kur seselis, dar ne vasara, vanduo saltas ir oras greit atsala.
Dar - daug plaukioja zalciu... Sako, jei maudais ir atplaukt zaltys, tai galima ir aparpuoli gaut. O juk buna gyvaciu... Siesarties ezeras
Atsakyti
Gyvatė savo noru niekada nelenda į vandenį.
Žalčiai plaukioja ir vargo nemato.Pas mus kaime jų pilna, tvenkinyje turškiasi.O vanduo tai šaltas, toli iki maudynių.
Atsakyti
Ne, ne gamtoje.
Gaila, kad Kaunas toks juodai užterštas.
atmenu, Indijoj ant motociklu draugai vežiodavo, tai ten žmones net skaras ant veidu nesisarmatyja detis - kokia baisi tarša.
man irgi su dvirka nekas tokiu oru.

Ar galite rekomenduoti gerą komediją? wub.gif arba serialą? šmaikštus geras sexy scenarijus, toks wit man žiauriai patinka, bet ne lekstas kad būtu...klasikines, senas, (gal busiu ką pamiršus, gal man primintumet?)
naujos turbuūt nieko gero - per lekštos?
susiedem su meilužiu, tai norisi daug vitamino C. ir prisižvengt ki soties.

aciu kin už rekomendacijas del Dublino.

del komediju, ar verta pasitiketi tais top 10, 25 top .
turiu netflixą.
Atsakyti

Užuojauta dėl kadro. Nesuk galvos,juk ne paskutinis vyras pasaulyje.Kmd naujų nežiūriu,iš senų patinka prancūzų, su Lui de Finesu,su Depardje.

Atsakyti

Ne, ne gamtoje.
Gaila, kad Kaunas toks juodai užterštas.
atmenu, Indijoj ant motociklu draugai vežiodavo, tai ten žmones net skaras ant veidu nesisarmatyja detis - kokia baisi tarša.
man irgi su dvirka nekas tokiu oru.

Ar galite rekomenduoti gerą komediją? wub.gifarba serialą? šmaikštus geras sexy scenarijus, toks wit man žiauriai patinka, bet ne lekstas kad būtu...klasikines, senas, (gal busiu ką pamiršus, gal man primintumet?)
naujos turbuūt nieko gero - per lekštos?
susiedem su meilužiu, tai norisi daug vitamino C. ir prisižvengt ki soties.

aciu kin už rekomendacijas del Dublino.

del komediju, ar verta pasitiketi tais top 10, 25 top .
turiu netflixą.

paziurek filma Priceless. 

Atsakyti
Visa savaitgali kapstemes darze. Nedaug ka tepadarem, dauguma zemes neidirbta visai, tai sunku. Bet smagu nuo ofiso pakilt biggrin.gif
Atsakyti