Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 26, 19:21)
As gimiau ir uzaugau Rumšiškėse. Jau tik man nepasakokit apie miestelius ir kaimus  biggrin.gif


Rumsiskes - ne kaimas, ten Kauno priemiestis
Atsakyti

As gimiau ir uzaugau Rumšiškėse. Jau tik man nepasakokit apie miestelius ir kaimus biggrin.gif

Tikrai, Rumšiškės ne kaimas,  toli gražu.Aš turėjau mintyje kažką panašaus įsavo kaimą, prie Labanoro regioninio parko.Ar dar kokiame užkampyje,Dzūkijos miškuose.Kur žiemą ir keliai būna nevalomi,kaip kada tik džipu pravažiuoti galima.Gyvena ten trys bobulkos ir vienas latras, ir dar keturios pirkios vasarnamiai.Ir tai čia galima pavadinti puikiu gyvenimu kaime?

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 26, 19:25)
Rumsiskes - ne kaimas, ten Kauno priemiestis

Kai augau buvo miestelis, kai mano mama augo - kaimas. Kodel gincijiesi? As jame gyvenau, as gal geriau uz tave zinau savo gimtine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 26, 19:46)
Kai augau buvo miestelis,  kai mano mama augo -  kaimas. Kodel gincijiesi?  As jame gyvenau,  as gal geriau uz tave zinau savo gimtine  biggrin.gif


I Rumsiskes plaukiodavo Raketa ir Zaria. I kaima jis neei kiek nepanasus, kolukine gyvenviete. Ir ko noret, jei tai SOVIETU sukurtas miestelis, o tikros Rumsiskes randasi Kauno mariu dugne, ten jau niekas negyvena senai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 26, 16:59)
Kad durna esi tu, jei tave uzdaryta jau laiko.
As tai ir dirbt turiu ir i parde nuvaziuot ir jo, ryte begioju. Matai - manes neveikia, o tave veikia biggrin.gif .

darbinyyyyykė biggrin.gif primink pareigos? liežuvio malėja? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 04 26, 17:01)
Dar jei paziuret, kad daug bambaliniu yra, tai isvis.

taigi jie tavo chebra
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 26, 19:21)
As gimiau ir uzaugau Rumšiškėse. Jau tik man nepasakokit apie miestelius ir kaimus  biggrin.gif

fainai
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 26, 19:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72420501" data-time="1556295711"><div><p>As gimiau ir uzaugau Rumšiškėse. Jau tik man nepasakokit apie miestelius ir kaimus vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tikrai, Rumšiškės ne kaimas,  toli gražu.Aš turėjau mintyje kažką panašaus įsavo kaimą, prie Labanoro regioninio parko.Ar dar kokiame užkampyje,Dzūkijos miškuose.Kur žiemą ir keliai būna nevalomi,kaip kada tik džipu pravažiuoti galima.Gyvena ten trys bobulkos ir vienas latras, ir dar keturios pirkios vasarnamiai.Ir tai čia galima pavadinti puikiu gyvenimu kaime?
</p>

biggrin.gif ne ne...as apie tokius kaimus nekalbejau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 04 26, 19:57)
I Rumsiskes plaukiodavo Raketa ir Zaria. I kaima jis neei kiek nepanasus, kolukine gyvenviete. Ir ko noret, jei tai SOVIETU sukurtas miestelis, o tikros Rumsiskes randasi Kauno mariu dugne, ten jau niekas negyvena senai.

Lygtais naujiena cia man pasakei. Kai budavo Mariu vanduo nusodintas, eidavom iki senuju Rumsiskiu. Dar atsimenu senuju Rumsiskuu baznycios kryziu islindusi is vandens.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 26, 17:23)
Jei esi įgali, turi darbą ir vairuoji, neturi mokyklinio amžiaus vaikų, tada taip, tokia vieta yra geriau nei miestas.O jei yra priešingai, nei aš išvardinau,tai gyvenimas kaimuke per vieną vietą išlys.O be to, čia ne kaimas, gal kaimo kaimiško nemačiusi?
</p>


Na kodėl gi. Yra ūkininkų, tai į darbą nevažinėja. Vaikus į mokyklą nuveža ir parveža mokyklos autobusas. Ir jaučiasi žmonės laimingi tam kaime gyvendami. Ir - nepatikėsit - net vaikams toks jų šeimos gyvenimo būdas patinka.
Arba gyvena žmonės kaime, bet netoli asfalto. Ir irgi problemų su miesto/darbo/mokyklos pasiekimu neturi.
Atsakyti
[quote=-burbanti-,2019 04 26, 18:21]
As gimiau ir uzaugau Rumšiškėse. Jau tik man nepasakokit apie miestelius ir kaimus biggrin.gif
[/quote]
Tu tal nebepasakok cia apie savo ryza vyra angla " auisini berniuka", kuris yra " anglas" bet gavo leidima GYVENTI?
Apsimelavusi kiaule. Ar verta tiket tavo blevyzgu iskrypimais ?


--------
burbanti-,2019 04 25, 11:08]


Mergiscios, gi uzmirsau pasakyti, kad vyras jau gavo leidima pasilikti UK po Brexit, as dar laukiu biggrin.gif
[/quote]

-------

Tai gal gerai kazkada Idomuc buvo pastebejes, kad tamstos vyras juodckis? biggrin.gif

Siaip idomu butu uzvesti tema " kas yra kas SM" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 26 balandžio 2019 - 23:35
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 26, 19:21)
darbinyyyyykė biggrin.gif primink pareigos? liežuvio malėja? biggrin.gif




Vyro islaikytine ir grozio paslaugu tiekeja, nt sektoriuj sau pati seimininke. . Pavydi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 26 balandžio 2019 - 23:33
IDOMUČIA, Rumsiskes yra Kaisiadoriu raj ne Kauno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 27 balandžio 2019 - 00:09
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 27, 01:07)
IDOMUČIA,  Rumsiskes yra Kaisiadoriu raj ne Kauno.


Zinau, nes prie Rumsisiu su motorke mane pagavo Kaisiadoriu gamtos apsaugos inspekcija (prie rusu), tada su motorke buvo galima plaukiot tik nuo HES iki pionieriu stovykla - Gervenupio sodai linijos. Vaziavau i kaisiadoris susimoket baudos, beet tada jau buvo koperatyvai ir ta bauda man buvo 1 val uzdarbis.

Bet tai yra Kauno priemiestis, nesvarbu kam priklauso
Atsakyti

Siaip idomu butu uzvesti tema " kas yra kas SM" biggrin.gif
O koks tikslas tą aiškintis?Paramos juk neprašo.Mažiau žinai,ramiau miegi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 27 balandžio 2019 - 09:00