Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 14:44)
ajajai, visažinė cambalėla neperskaitė, kad mes poruojami. Nu koks nuostolis, vaivai.
Ai, kad given444 tau atgal tavo šūdo nesukiša, tai jau džiaugiesi ir net pagiri ją, ne?
Kokia tu išverstaskūrė. O tokia sąžininga dėjais biggrin.gif Moonte tavo gynėja dabar irgi raudona sėdi biggrin.gif

As jokio poravimo nematau, kai kalba pvz eina apie tavo proteli ir Idomucios. Anas tai zmogus subrendes, subrendusiu minciy, o tu pastoviai visur nusioalbi 8r net nepastebi kad nusikalbi.

Kodel tu k8si trecius asmenis? Kalbek uz save.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 25, 16:41)
As jokio poravimo nematau, kai kalba pvz eina apie tavo proteli ir Idomucios. Anas tai zmogus subrendes, subrendusiu minciy, o tu pastoviai visur nusioalbi 8r net nepastebi kad nusikalbi.

Kodel tu k8si trecius asmenis? Kalbek  uz save.

tu net šunis ir kūdikius kiši, tai kur jau man ten iki tavo lyyyygio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 17:46)
tu net šunis ir kūdikius kiši, tai kur jau man ten iki tavo lyyyygio biggrin.gif

Kudikius???
Sunis jo, kai augina vegane ir ji kankina pagal savo nupusima.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 25, 20:51)
Kudikius???
Sunis jo, kai augina vegane ir ji kankina pagal savo nupusima.

tai jau iš kin nebesityčioji, avigalve, a? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 19:57)
tai jau iš kin nebesityčioji, avigalve, a? biggrin.gif

Oo kin yra kudikis? biggrin.gif
Kad avigalve esi tu, nes viskuom tiki ir visas bandai cia atstovaut.
Vnz aik tu geriau burbai tapkes nesiot. Tau lb tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 balandžio 2019 - 20:01
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 16:22)
gi nebūtinai tau bus taip, gal dar kadrilį trypsi mirksiukas.gif

Kiek kartu as ta kadrili pasokciau? Karta i metus? O paskui visa likusi laika prie langelio rymoti ir sekti kiekviena kaimynu zingsni?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 20:16)
Kiek kartu as ta kadrili pasokciau?  Karta i metus?  O paskui visa likusi laika prie langelio rymoti ir sekti kiekviena kaimynu zingsni?

Kas tau darosi, burba? Juk metus atgal rasei, kad tavo mama moka savim rupintis, dalyvauja visur., prie langelio nerymo( " tevu karsinimo " tema. Ikelsiu , jei cypsi..)
Tu dabar pati supranti, kad kadrilio pasokti 80 su + nebegali. Su savo svoriu. Baig est ir brendy ryt.
Atsakyti
Kaip prasigėrus intielygientka nori man ikasti, tai net baisu biggrin.gif Juokas ima biggrin.gif
Bet baisu tik vienas dalykas - kaip ziauriai alkohplis suardo smegeninę.
Atsakyti

Kiek kartu as ta kadrili pasokciau? Karta i metus? O paskui visa likusi laika prie langelio rymoti ir sekti kiekviena kaimynu zingsni?

Pas mus miestelyje dermatolege dirba sulaukusi 80, neber kam dirbti :)

Kai as buvau visai jauna man 40 atrode jau baisi senatve, manau ir 80 sulaukusios manysim,kad dar vis jaunos :) 

Atsakyti
Negaliu ziureti i senus marazmatikus gydytojus.
Atsakyti

greitu laiku ir tokiu neliks, o tada kazin ka visos megstos baretes darys...

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 04 25, 20:59)
Oo kin yra kudikis? biggrin.gif
Kad avigalve esi tu, nes viskuom tiki ir visas bandai cia atstovaut.
Vnz aik tu geriau burbai tapkes nesiot. Tau lb tinka.

tai jau susigėdai? pamatei iš šono kaip šlykščiai tavo postai atrodo?
Atsakyti