Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 12:09)
tu man ant tiek neįdomi, kad nė neįsivaizduoji smile.gif
dzin visiška smile.gif

biggrin.gif iš reakcijos matosi biggrin.gif nubausk mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 12:07)
nu biggrin.gif žiū, kiek išsiaiškinom apie mane, ir IQ lygį, ir apie vyrą, ir apie šunį, ir apie vaikus-Monteverte verkia kamputyje su savo galiomis biggrin.gif

Per daug pasakojaisi apie save savo laiku.

Niekam seip tu nwidomi. Senstancios stervos/nimfomanės nelabai kam patrauklios. Kiek nori gali jos lygintis savo dantis ar statytis silikoninius papus - idomesnes netaps biggrin.gif

Ilsėkis ir toliau kamputyje.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 12:10)
biggrin.gif iš reakcijos matosi biggrin.gif nubausk mane biggrin.gif

kokios dar reakcijos?
čia gi forumas, platforma pokalbiams, tai jei komentuoji - atsakau. Gatvėje, jei užklaustum ko, irgi atsakyčiau, aš mandagus žmogus. Bet tai nereiškia, kad tu man pataptumei įdomi kaip asmenybė.
Ar aš tavęs ko klausinėju pati, domiuosi? Ne, nes pasikartosiu - dzin, pilka ir neįdomi esi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 12:12)
kokios dar reakcijos?
čia gi forumas, platforma pokalbiams, tai jei komentuoji - atsakau. Gatvėje, jei užklaustum ko, irgi atsakyčiau, aš mandagus žmogus. Bet tai nereiškia, kad tu man pataptumei įdomi kaip asmenybė.
Ar aš tavęs ko klausinėju pati, domiuosi? Ne, nes pasikartosiu - dzin, pilka ir neįdomi esi

Tu paziurek kaip ji prazydo, kai demesio gavo - rąštai liejasi per kraštus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 12:11)
Per daug pasakojaisi apie save savo laiku.

Niekam seip tu nwidomi. Senstancios stervos/nimfomanės nelabai kam patrauklios. Kiek nori gali jos lygintis savo dantis ar statytis silikoninius papus -  idomesnes netaps  biggrin.gif

Ilsėkis ir toliau kamputyje.

Tikiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 12:12)
kokios dar reakcijos?
čia gi forumas, platforma pokalbiams, tai jei komentuoji - atsakau. Gatvėje, jei užklaustum ko, irgi atsakyčiau, aš mandagus žmogus. Bet tai nereiškia, kad tu man pataptumei įdomi kaip asmenybė.
Ar aš tavęs ko klausinėju pati, domiuosi? Ne, nes pasikartosiu - dzin, pilka ir neįdomi esi

neįsivaizduoju, ko tu galėtum manęs klausti, IQ lygiai gi ne tie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 12:17)
Tikiu biggrin.gif
Papildyta:

neįsivaizduoju, ko tu galėtum manęs klausti, IQ lygiai gi ne tie biggrin.gif

na išties, tu jau pasirodei savo lygį apie Velykas rašydama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 12:28)
na išties, tu jau pasirodei savo lygį apie Velykas rašydama biggrin.gif

nepyk, neužfiksavau, bet neabejoju, tai tau buvo svarbu smile.gif
Atsakyti
Montekrista dabar savaitę švytės - dėmesio gavo mamkose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 12:33)
Montekrista dabar savaitę švytės -  dėmesio gavo mamkose  biggrin.gif

Bijau, kad neteks, vėl pasinersiu į realybę, neturiu čia tiek laiko sėdėt kaip jūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 12:29)
nepyk, neužfiksavau, bet neabejoju, tai tau buvo svarbu smile.gif

koks ten svarbu? kad jau čia sėdi ir smirdi, tai ir matom tave tiek, kiek pateiki save, o pateiki save išties siaurai biggrin.gif
Atsakyti

As taves ne to klausiu. Vienas chirurgas.....is tukstanciu kitu neigaliu 95kemiaciu... Nereikia cia man saldziu pasakeliu. Konkreciai atsakyk koks tikslas ilgai ir nuobodziai gyventi, kai tau kiti turi subine plauti?

Bet tai kaip tu nesuvoki,kad nuo gyevnimo budo ir priklauso koks tu busi senatveje ar ligonis neiglaus ar sveikas ir zvalus, as bendravusi su ilgaamziais ,kurie sveikesni uz kai kuriuos jaunus, tai ko jiem negyventi? 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 12:37)
koks ten svarbu? kad jau čia sėdi ir smirdi, tai ir matom tave tiek, kiek pateiki save, o pateiki save išties siaurai biggrin.gif

tai tu juk turėtum viską kiaurai matyt, ką? Žvbaigždės ten ir visa kita... pasistenk gi biggrin.gif
ok, reikia išlėkt, ateis cambala, galėsit rimčiau plaukus pasipešiot biggrin.gif
Atsakyti