Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Hmmm... @ 2019 04 25, 08:33)
"Visos „Sodros“ išmokos, tiek dirbantiems samdomą darbą, tiek vykdantiems savarankišką veiklą, priklauso nuo sumokėtų socialinio draudimo įmokų. Įprastai savarankiškai dirbantieji sumoka mažiau įmokų, todėl ir išmokos būna mažesnės."

https://www.15min.lt...so-1083-1072902

https://socmin.lrv.l...tinystes-ismoka

Kokios visos? Kokios visos? Aiskiai gi rasiau kad daugiau mokejau nei valdiska darba dirbantys ir bb gavau pries gimdyma ir po jo. Jus kazkokios glušės darotės i senatvę. Jeibogu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 09:03)
tai bet bent jau ilgiau būsi pagyvenusi biggrin.gif
o ir daug ligų, su kuriomis gana ilgai nuo kokių jau 50-60 metų daugelis ima kankintis, glaima su sveika gyvensena sukontroliuoti, kad iš viso jos dar nekiltų tokiame amžiuje

Koks tikslas ilgai ir nuobodziai gyventi, kai senatve jau prirakina prie krėslo? Koks tikslas vegetyoti? Kam? Del ko? Kam nuo to geriau?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 09:35)
Koks tikslas ilgai ir nuobodziai gyventi,  kai senatve jau prirakina prie krėslo?  Koks tikslas vegetyoti? Kam? Del ko? Kam nuo to geriau?

o kodėl būtinai prirakina? pasaulyje egzistavo pvz. chirurgas, kuris dar operavo būdamas 95 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 09:37)
o kodėl būtinai prirakina? pasaulyje egzistavo pvz. chirurgas, kuris dar operavo būdamas 95 metų smile.gif

As taves ne to klausiu. Vienas chirurgas.....is tukstanciu kitu neigaliu 95kemiaciu... Nereikia cia man saldziu pasakeliu. Konkreciai atsakyk koks tikslas ilgai ir nuobodziai gyventi, kai tau kiti turi subine plauti?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 08:35)
Kokios visos?   Kokios visos?  

Aiskiai gi rasiau kad daugiau mokejau nei valdiska darba dirbantys ir bb gavau  pries gimdyma ir po jo.

Jus kazkokios glušės darotės i senatvę. Jeibogu.


Aš nekalta, jei skaityt nemokat...

Nežinau nei ką Jūs mokėjot, nei kam. Jei GPM'ą mokėjot, Sodra - ne prie ko. Jei dirbot pagal autorines, reikėjo pasidomėti papildomai kaip mokesčius mokėti kad išmokas gauti. Jūs tik viena žinot savo aplinkybes.

Gal ir glušė, nežinau. Bet man priklausančias išmokas visas gaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 balandžio 2019 - 08:53
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 09:41)
As taves ne to klausiu. Vienas chirurgas.....is tukstanciu kitu neigaliu 95kemiaciu... Nereikia cia man saldziu pasakeliu. Konkreciai atsakyk koks tikslas ilgai ir nuobodziai gyventi,  kai tau kiti turi subine plauti?

nu tai ne apie tokį gyvenimą ir šnekėjau. Aišku, kad nefainai, jei jau kiti subinę plauna
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 04 25, 09:50)
Aš nekalta, jei skaityt nemokat...

Nežinau nei ką Jūs mokėjot, nei kam. Jei GPM'ą mokėjot, Sodra - ne prie ko. Jei dirbot pagal autorines, reikėjo pasidomėti papildomai kaip mokesčius mokėti kad išmokas gauti. Jūs tik viena žinot savo aplinkybes.

Gal ir glušė, nežinau. Bet man priklausančias išmokas visas gaunu.

Negauni.visu, kokias gauna valdiska darba dirbancios gimdyvės ar vaiku kruvas prisiperejusios.
As labai gerai atsimenu kaip nusmurgus daugiavaikė dziaugesi savo diedui - va gerai, Petreli, dabar gausim 700+.vienkartine ismoka.

Ne 'paziurek koks musu grazus sunelis', o 'pinigu gausim!'
Tfu..
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 10:10)
nu tai ne apie tokį gyvenimą ir šnekėjau. Aišku, kad nefainai, jei jau kiti subinę plauna

Taigi kalbejai apie ILGĄ GYVENIMĄ
Tu bent esii priziurejus ilgaamžį, kad kalbi tokias nesamones?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 11:29)
Negauni.visu,  kokias gauna valdiska darba dirbancios  gimdyvės ar vaiku kruvas prisiperejusios.
As labai gerai atsimenu kaip nusmurgus daugiavaikė dziaugesi savo diedui -  va gerai,  Petreli,  dabar gausim 700+.vienkartine ismoka.

Ne 'paziurek koks musu grazus sunelis',  o 'pinigu gausim!'
Tfu..

gimus vaikui išmoka vienoda, valdiškam ar nevaldiškam 418 eurų.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 11:30)
Taigi kalbejai apie ILGĄ GYVENIMĄ
Tu bent esii priziurejus ilgaamžį, kad kalbi tokias nesamones?

ir sveiką (na, kiek beįmanoma, aišku)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 11:33)
ir sveiką (na, kiek beįmanoma, aišku)

o tu neturėtum norėti greičiau numirti? Gyveni tokį teisingą gyvenimą, moki ten visaip kaip užsiprogramuoti, karma ir tt, žinai, kad atgimsi, tai, jaučiu, atgimtum kokia karaliene. Vaikų užauginti tau nereikia, iš esmės dabartiniam pasauliui jokio nuostolio nebus, tau išėjus. Nesinori greičiau?
PS, čia ne mirties palinkėjimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 10:30)
Negauni.visu,   kokias gauna valdiska darba dirbancios  gimdyvės ar vaiku kruvas prisiperejusios.
As labai gerai atsimenu kaip nusmurgus daugiavaikė dziaugesi savo diedui -   va gerai,   Petreli,   dabar gausim 700+.vienkartine ismoka.

Ne 'paziurek koks musu grazus sunelis',   o 'pinigu gausim!'
Tfu..



Gaunu visas, kurios man priklauso. Kadangi nesu daugiavaikė mama, jų išmokos man nepriklauso. Niekas netrukdo ir Jums eiti valdišką darbą dirbti (nors nesu tikra, ką tokį darbą dirbančios daugiau gauna) ar vaikų krūvą pasigimdyti, jei jau taip pavydu dėl tų išmokų... Abejoju ar jos atperka vaikų auginimo išlaidas ir kitas (nematerialias) sąnaudas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 balandžio 2019 - 10:38
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 25, 11:33)
ir sveiką (na, kiek beįmanoma, aišku)

Jazau Jazau...ar tu kada atsakysi tiesiai i tiesmuką klausima? Nwvaiksciok vakrug da okala, su manimi savo zaidimeliu nepazaisi.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2019 04 25, 11:36)
Gaunu visas, kurios man priklauso. Kadangi nesu daugiavaikė mama, jų išmokos man nepriklauso. Niekas netrukdo ir Jums eiti valdišką darbą dirbti (nors nesu tikra, ką tokį darbą dirbančios daugiau gauna) ar vaikų krūvą pasigimdyti, jei jau taip pavydu dėl tų išmokų... Abejoju ar jos atperka vaikų auginimo išlaidas ir kitas (nematerialias) sąnaudas.

Man nusišikti ant islaiko daugiavaikes savo vaikus ar ne. Cia jos kaip katės i pasauli vaikus leidzia, jos ir turi galvoti kaip juos ismaitinti, o ne as.
Tai tu is gauk kas TAU priklauso. O priklauso tai nwlabai kas - mizeris , Sodros mafijos sprendimu. Vergauk ir toliau Sodrai, jei tau patinka. Tavo gyvenimas.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 25, 11:31)
gimus vaikui išmoka vienoda, valdiškam ar nevaldiškam 418 eurų.

As tavo nuomones neklausiau. Stervos, kuri ismeta is namu seną šunį, nuomone man neidomi. Praeik pro šalį
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 25, 11:52)
Jazau Jazau...ar tu kada atsakysi tiesiai i tiesmuką klausima? Nwvaiksciok vakrug da okala,  su manimi savo zaidimeliu nepazaisi.
Papildyta:

Man nusišikti ant islaiko daugiavaikes savo vaikus ar ne. Cia jos kaip katės i pasauli vaikus leidzia,  jos ir turi galvoti kaip juos ismaitinti,  o ne as.
Tai tu is gauk kas TAU priklauso. O priklauso tai nwlabai kas -  mizeris ,  Sodros mafijos sprendimu.  Vergauk ir toliau Sodrai,  jei tau patinka. Tavo gyvenimas.
Papildyta:

As tavo nuomones neklausiau. Stervos,  kuri ismeta is namu seną šunį,  nuomone man neidomi. Praeik pro šalį

tavo tugaus bobos leksika ir susigalvojimai neveikia smile.gif
Atsakyti