Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 24, 13:42)
Su vaiku apsigyventi hostelyje???
Kurioj vietoj,  merginos, eileje stovejot,  kai Dievas prota dalino?

burba,as gi su vaiku dar niekur nekeliavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 24, 14:10)
burba,as gi su vaiku dar niekur nekeliavau smile.gif

Jau issisukineji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 24, 14:30)
Dabar is sodros tai ne kazka gaunu, anksciau uzdirbdavau geriau.

Kaip cia taip? Bedarbe buvai kuri laika iki isivaikinmo? Nes jei gerai uzdirbai, tai ir sodra 100 % moka ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 04 24, 13:37)
Kaip cia taip? Bedarbe buvai  kuri laika iki isivaikinmo? Nes jei gerai uzdirbai, tai ir sodra 100 % moka ar ne?


Yra Sodros lubos, kurios nėr labai aukštos. Be to, jei pasirenkamas dviejų metų laikotarpis, tai ten procentukai tikrai ne ant 100..
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 04 24, 14:56)
Yra Sodros lubos, kurios nėr labai aukštos. Be to, jei pasirenkamas dviejų metų laikotarpis, tai ten procentukai tikrai ne ant 100..

ar nera taip,akd jei dirbi ant saves, ne kaip darbuotojas, tu nelabai ka ir gauni is Sodros?
Atsakyti


Alaus ir vyno megejoms, didziojoje tiriamuju dalyje rando roundapo pedsaku, tyrimas darytas jav, kazin kaip Europoje, manau, bus ne maziau, nes irgi roundapas liejasi laisvai visur... unsure.gif

Net tik vyne ir aluje yra raundapo pėdsakų.Jų turėtų būti ir miltiniuose patiekaluose.Nežinau ar tyrimai kokie daryti.

O kokią išeitį siūlai-pačioms grūdus augintis?Ar duonos nebevalgyti?

Jei atvirai-tai užpypo visi gąsdinimai,jau ir bosan nebeimu.Vikų jau nebegimdysiu,vis tiek reikės mirti.Nebesuko dėl to galvos.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 24, 15:05)
Net tik vyne ir aluje yra raundapo pėdsakų.Jų turėtų būti ir miltiniuose patiekaluose.Nežinau ar tyrimai kokie daryti.
</p><p>O kokią išeitį siūlai-pačioms grūdus augintis?Ar duonos nebevalgyti?
</p><p>Jei atvirai-tai užpypo visi gąsdinimai,jau ir bosan nebeimu.Vikų jau nebegimdysiu,vis tiek reikės mirti.Nebesuko dėl to galvos.
</p>

Nu taip stengiuosi kuo maziau duonos valgyti , ypac kvieciu. Siaip nesveika, tie miltai ypac balti.
Jei perku tai spelt organic, ir tikiusoi, kad ten maziau chemikalu naudota biggrin.gif

Va tai tau gerai, o as dar vaikus auginu, tai man rupintis reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 24, 15:05)
O kokią išeitį siūlai-pačioms grūdus augintis?Ar duonos nebevalgyti?
Jei atvirai-tai užpypo visi gąsdinimai,jau ir bosan nebeimu.Vikų jau nebegimdysiu,vis tiek reikės mirti.Nebesuko dėl to galvos.

ar būtina ją valgyti? aš atsisakiau. Mano organizmas rodo, kad tai jam į gerą smile.gif
bet mirtis (tiskliau priešmirtinė būsena) irgi skirtinga būna. Gali būti labai ilga, varginanti, kankinanti ir staigi. Tai va, kaip ir negali nesukti visai galvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 04 24, 15:04)
ar nera taip,akd jei dirbi ant saves, ne kaip darbuotojas, tu nelabai ka ir gauni is Sodros?

As negavau is sodros ne centavo nei iki gimdymo, nei po jo. O mokesciu mokejau daugiau, nei buciau mokejus valdiska darba dirbdama
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 24, 15:22)
ar būtina ją valgyti? aš atsisakiau. Mano organizmas rodo, kad tai jam į gerą smile.gif
bet mirtis (tiskliau priešmirtinė būsena) irgi skirtinga būna. Gali būti labai ilga, varginanti, kankinanti ir staigi. Tai va, kaip ir negali nesukti visai galvos biggrin.gif

O kam, pasakyk svarią priežastį del ko reikia labai sveikai maitintis ir labai ilgai gyventi? Kam to reikia?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 24, 15:22)
ar būtina ją valgyti? aš atsisakiau. Mano organizmas rodo, kad tai jam į gerą smile.gif
bet mirtis (tiskliau priešmirtinė būsena) irgi skirtinga būna. Gali būti labai ilga, varginanti, kankinanti ir staigi. Tai va, kaip ir negali nesukti visai galvos biggrin.gif

ir tipo nuo0 tavo valgymo priklausys kaip mirsi? ty skausmingai ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 24, 15:47)
O kam,  pasakyk svarią priežastį del ko reikia labai sveikai maitintis ir labai ilgai gyventi?  Kam to reikia?

kad ir tai, kad po mirties toli gražu nebūtinai bus geriau ar gerai. Nebūtinai būsi gražesniame, geresniame pasaulyje. Net jei ir atgimsi, neaišku kokioje šeimoje, gal prastesnėje nei dabar gimei? Kol vėl visko išmoksi, nežinai į kokią auklybą pateksi ir t.t.
Žodžiu, neapsimoka anksti mirti kažkaip ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 04 24, 15:55)
ir tipo nuo0 tavo valgymo priklausys  kaip mirsi? ty skausmingai ar ne? smile.gif

nuo valgymo įpročių ir pasirinkto maisto, pirmiausia priklausys žarnyno sveikata. O nuo žarnyno sveikatos irgi priklauso tam tikrų ligų (nesi)vystymas, ne?

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 24, 15:55)
kad ir tai, kad po mirties toli gražu nebūtinai bus geriau ar gerai. Nebūtinai būsi gražesniame, geresniame pasaulyje. Net jei ir atgimsi, neaišku kokioje šeimoje, gal prastesnėje nei dabar gimei? Kol vėl visko išmoksi, nežinai į kokią auklybą pateksi ir t.t.
Žodžiu, neapsimoka anksti mirti kažkaip ax.gif  biggrin.gif

Apie ką tu cia? biggrin.gif biggrin.gif
Dar karta perskaityk mano klausima
Atsakyti