Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2019 04 23, 15:48)
Kur viesasis transportas,   o kur hosteliai. Biškį  skirk. Mes narkomanus,   alkoholikus,   latrus siusdavom i hostelius,   kai tie neturedavo kur miegoti,   kai ateidavo  pagalbos prasyti i buvuai mano darba.
Brrr...
As bijociau.

Aha, namas tavi😂
Kas tie" mes":?, kai pasalpas ir pencijas mamos reikalauji is visur? Nes tipo Eu Sajjnga.. O ka tu ir tavo pensinyke dave tai EUropos Sajungai?
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 04 23, 16:03)
Visokiu hosteliu yra. Reikia atsirinkti  mirksiukas.gif

Keista, kad tu daug uzdrbi ir hosteli apsistoji..?😁 ax.gif
Papildyta:
-----
Kai paraso pasapines emigrante-s griuk is juoko😂😂. Tokios verslinykes😂😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 23 balandžio 2019 - 23:05
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 23, 20:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72418092" data-time="1556039558"><div><p>Oi, be maudomuko isvis pasaka vartotojo įkelta nuotraukaar nakti ezere, ar ankstu ryta per ledines bangas. Atrodo vanduo glosto visa kuna vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Oi, ledinį vandenį prašom sau pasilaikyti.Savo noru į šaltą vandenį neinu.Dievinu maudytis kubile,naktį, viena su vyno taure.
</p>

Viena kubile? Kodel viena? biggrin.gif
Atsakyti

Viena kubile? Kodel viena? biggrin.gif

Leisk delikačiai nutylėti. :P

Labas rytas :4u:

Atsakyti

Oi, be maudomuko isvis pasaka wub.gifar nakti ezere, ar ankstu ryta per ledines bangas. Atrodo vanduo glosto visa kuna rolleyes.gif

Na kaip undinele iš žalių bangų  :rolleyes: 

Ledinis vanduo gerai, jei nori išlaikyti stangrią odą.  :thumb_yello: 

Labas mergaites, seniai bebuvau uzejus.  :4u: 

Atsakyti

Sveika, kaip ir pasigedau :ax: Tavo postai protingi ir pozityvūs,malonūs skaityti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 24 balandžio 2019 - 06:20
Pozityviems ir maloniems cia nera ka veikti tarp tokiu rietenu smile.gif
Labas rytas
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 04 24, 00:01)
Aha, namas tavi😂
Kas tie" mes":?, kai pasalpas ir pencijas mamos reikalauji is visur? Nes tipo Eu Sajjnga.. O ka tu ir tavo pensinyke dave tai EUropos Sajungai?
Papildyta:

Keista, kad tu daug  uzdrbi ir hosteli apsistoji..?😁 ax.gif
Papildyta:
-----
Kai paraso pasapines emigrante-s griuk is juoko😂😂. Tokios verslinykes😂😂

O kodel butina taskyti viska iki paskutinio cento? Taigi keliaujame ne tam, kad sedeti viesbuty ir geretis jo prabanga (o gal ir klystu), o del gamtos ir kulturos grozybiu, zmoniu, maisto, nuotykiu, tai praktiskai tik miegoti grizti i ta viesbuti... Man asmeniskai uztenka silto duso ir svarios lovos.
O gal net ir turedamas pakankamai pinigu zmogus juos isleidzia kazkokiam jam svarbesniam dalykui ar taupo kazkam.
Atsakyti

Sveika, kaip ir pasigedau :ax: Tavo postai protingi ir pozityvūs,malonūs skaityti.

 

Oi ačiū, mergaites, nuo pacio pagyros, tai kaip galima buti nepozityviai, kitaip ir negali į pasaulį ziūreti. O kai dar manęs pasigenda :rolleyes:  Va ir dabar sedziu rasau ir šypsausi apsipatenkinusi.  :wub: 

Ai, aš nebeskaitau visu postu, atsirinkau, tai tu pykciu ne tiek ir pastebiu. Juk ir ką komentuoti galima paciam pasirinkti.  Na yra man  ir čia, ir pozituviu ir protingu, kuriuos malonu skaityti. 

 

Mylimuke, kaip tavo darželis auga? Man jau praeitas etapas, kai norejosi savo šeimyna savo darzovemis valgydinti. Susimazinau darzelį iki minimumo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 24 balandžio 2019 - 07:02
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 24, 05:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72418212" data-time="1556054051"><div><p>Viena kubile? Kodel viena? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Leisk delikačiai nutylėti. tongue.gif
</p><p>Labas rytas 4u.gif
</p>

A...nu jei nutyleti ir dar delikaciai biggrin.gif , tai tada viskas gerai su tavimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 23, 19:44)
bet ne pagal tai vertinama, reikia konkretų laiką, net minutę žinoti ir tada galima paskaičiuoti kiek kas kokios stichijos turi. Pvz. pas mane vandens 3, oro 3, ugnies 3, žemės tik 1. Tai taip, aš labai mėgstu vandenį, nors pats ženklas su vandeniu nieko bendro neturi.
Ir tie visi moteriškumai/vyriškumai irgi pagal astrologiją duotybė būna. Pas mane vyriškumo 6, moteriškumo 4. Sutikčiau su tuo, man daug vyriškų dalykų patinka.

gali buti, nesigilinu per daug i horoskopus, Tas paprastas, siaip gana mane neblogai atitinka, yra man dare ir asmenini Kaune moteriske, pamirsau jau pavarde, pagal gimimo tikslu laika, tai irgi gana idomiai atrodo pataike, bet vel kazin kiek zmoniu irgi tas paibudintu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 balandžio 2019 - 11:01
Dabar is sodros tai ne kazka gaunu, anksciau uzdirbdavau geriau. Bet tai dar nereiskia, kad reikia viska isleisti. Realiai man daug nereikia. Bet turejau laisve dirbti ka noriu, kiek noriu. Daiktai man nera prioritetas, viesbutis ar geresnis hostelis - man tas pats, nematau prasmes metyti pinigus.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 04 24, 13:30)
Dabar is sodros tai ne kazka gaunu, anksciau uzdirbdavau geriau. Bet tai dar nereiskia, kad reikia viska isleisti. Realiai man daug nereikia. Bet turejau laisve dirbti ka noriu, kiek noriu. Daiktai man nera prioritetas, viesbutis ar geresnis hostelis - man tas pats, nematau prasmes metyti pinigus.

Su vaiku apsigyventi hostelyje???
Kurioj vietoj, merginos, eileje stovejot, kai Dievas prota dalino?
Atsakyti
Burbanti, tai ji nesneka apie dabarti, kai vaika turi.
Del kelioniu, man irgi svarbu lova, dusas, svara, tvarka, mes apsistojam arba B&B, kas man labai patika, pabendrauji su vietiniais, arba buna viesbuciai nebrangus, jei ne sezono metu ypac.
Keliaujant po Europa buvau pamirsusi,kad rukoma viesbuciuose, oi tas tai baisu su vaikais ypac...
Mastom gal isigyti nameli ant ratu, tai visai butu patogu, kur vaziuoji namas salia biggrin.gif


Alaus ir vyno megejoms, didziojoje tiriamuju dalyje rando roundapo pedsaku, tyrimas darytas jav, kazin kaip Europoje, manau, bus ne maziau, nes irgi roundapas liejasi laisvai visur... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 balandžio 2019 - 13:09