Įkraunama...
Įkraunama...

Mes praėjome daug skausmo ir ašarų.

Sveikatėlės ir stiprybės 4u.gif Aukit didutės 4u.gif
Atsakyti
Retas atvejis, bvet pasitaiko. Mano mociutei operavo apendicita, kai ji laukesi mano mamos, tai jai po opercijos sake neleido keltis savaite! pastate taburete gale koju ir liepe nejudedamai gulet, bet tai buvo pries 63 metus.
Jau tada gydytojai sugebejo isoperuot be komplikaciju, o cia doh.gif
Na ne mums spresti gal ir nesimate to galo apendikso, bet argi tai ne aplaidumas g.gif
Na tu saunuole, svarbiausia, kad viskas jau preity, o jus kartu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(~KsenijA~ @ 2006 07 28, 11:29)

Daugiau tokių moterų, kaip tu, sveikinam, daug sveikatos ir laimės. 4u.gif
Atsakyti
kaip baisu blink.gif
bet svarbiausia kad jus sveikutes ir gerai augat, stipresnes uz pati gyvenima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte 4u.gif tikiu, kad mamos tikejimas labai daug padeda vaikeliui. Aukit sveikos, broliuku pasirupinkite 2.gif 000054.gif smile.gif
Atsakyti
Jaudinanti istorija su laiminga, ačiū dievui, pabaiga wub.gif Sėkmės jums gyvenime 4u.gif

ps. teisybės dėlei parašysiu blush2.gif nors ir suprantu, kad pati autorė nėra lietuvaitė, na bet toks kiekis gramatinių klaidų labai labai "subjaurojo" šį rašinėlį verysad.gif jei ne jos - nors į konkursą dėk, kaip gražiai ir sklandžiai išdėstytos mintys bigsmile.gif Tikiuosi, kad autorė dėl mano pastabos neįsižeis ir tai neatims jos noro daugiau rašyti, o tik paskatins daugiau pasidomėti lietuvių k. gramatikos subtilybėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikatos ir linkiu tloiau but tokiai stipriai
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2007 12 17, 16:02)
Jaudinanti istorija su laiminga, ačiū dievui, pabaiga  wub.gif Sėkmės jums gyvenime  4u.gif

ps. teisybės dėlei parašysiu  blush2.gif nors ir suprantu, kad pati autorė nėra lietuvaitė, na bet toks kiekis gramatinių klaidų labai labai "subjaurojo" šį rašinėlį  verysad.gif jei ne jos - nors į konkursą dėk, kaip gražiai ir sklandžiai išdėstytos mintys  bigsmile.gif Tikiuosi, kad autorė dėl mano pastabos neįsižeis ir tai neatims jos noro daugiau rašyti, o tik paskatins daugiau pasidomėti lietuvių k. gramatikos subtilybėmis   mirksiukas.gif

Na jei atsižvelgt į tai, kad baigus mokyklą lietuviškai aš nemokėjau kalbėt, tai manau, tai atlestina. Nes kiek žinau(nesupykit) ne visos lietuvės rašo be klaidų blush2.gif Nors kaip dabar skaitau, matau savo klaidas, bet deja, pataisyt negaliu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Flamme~: 19 gruodžio 2007 - 12:57
linkiu niekad nesirgti 4u.gif aukit dideles wub.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte, tiek iskentejai 4u.gif . Linkiu ir toliau likti tokiai optimistei, sveikatos jums ir laimes!
Atsakyti
4u.gif stiprybes jums thumbup.gif thumbup.gif nu toki istverminga mamyte saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif Net asara isriedejo wub.gif
Saunuoles abi,kad esate tokios stiprios ir laimejote pasiekusios savo wub.gif
Atsakyti