Įkraunama...
Įkraunama...

Mes praėjome daug skausmo ir ašarų.

skaitant istorija, jau toooks pyktis paeme del daktaru nekompentingumo user posted image
Atsakyti
Džiaugiuosi ,kad jus abi toooookios stiprios!!!! 4u.gif
Atsakyti
user posted image
labai stiprios mergaites thumbup.gif .man daktarai sake,kad mano didzioji mergaite truputi veluos protiskai,nes gime pridusus,bet niekada tuom netikejau.o dabar ji pati protingiausia darzelyje wub.gif .saunuole!aukit sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Džiugu, kad laimingai viskas pasibaigė 4u.gif Aukit didelės ir sveikos 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės ir sveikatos jums abiems. 4u.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos 4u.gif

Laikykites taip ir toliau, svarbiausia tiketi savimi. Na o jau del gydytoju koks nervas sueme doh.gif doh.gif kaip taip galima viska atbula ranka daryti.... tais laikais gal dar i teisma perdaug nepaduodavo, bet dabar zmones drasesni,reikia ginti savo teises!
Atsakyti
Gerai, kad viskas gerai baigėsi ir mergytė auga sveikutė ir linksmutė. smile.gif
Atsakyti
Grazi istorija wub.gif Gerai, kad viskas taip gerai baigesi. Aukit diduciai ir sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2007 08 24, 17:48)
Saunuoles merginos 4u.gif

Laikykites taip ir toliau, svarbiausia tiketi savimi. Na o jau del gydytoju koks nervas sueme doh.gif  doh.gif  kaip taip galima viska atbula ranka daryti.... tais laikais gal dar i teisma perdaug nepaduodavo, bet dabar zmones drasesni,reikia ginti savo teises!

Buvo tokia mintis, bet... Gal buvau per jauna ax.gif
Atsakyti
Kiek daug Tau teko iškentėt, net skaitant skauda. O tokie daktarai.... trūksta žodžių. Gerai, kad ne viskas būna pagal jų prognozes, nes kai kurie žmonės ( net jei ir labai mažučiai atrodo ir bejegiai) pasirodo neprognozuojamai stiprūs tongue.gif Būkit tokios stipruolės ir toliau, visą gyvenimą.
Atsakyti
g.gif tiek stiprybes turi tik MAMOS. Telaimina jus Dievas. 4u.gif toks sunkus isbandymas buvo, net asara nubraukiau. dziaugiuosi uz jus, kad viskas laimingai pasibaige 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif thumbup.gif saunuole Ksenija..bukit ir toliau tokios stiprios
Atsakyti