Įkraunama...
Įkraunama...

Mes praėjome daug skausmo ir ašarų.

SVEIKINU is sirdies del nestumo, tiek daug abi iskentejot nusipelnet laimes ir visko ko geriausio, linkiu tik geriausios sveikateles tau ir tavo busimam vaikeliui tikiuosi antras nestumas bus lengvesnis, linkiu,kad is vis butu lengvas, laikykites viskas bus gerai ok.gif
Atsakyti
Kiek daug jums teko iskenteti verysad.gif Saunuoles, kad istveret visus sunkumus, stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,stiprybes ir ateityje.
Atsakyti
ax.gif ,STIPRYBES IR SVEIKATOS 4u.gif
Atsakyti
Laiminga tavo dukrytė, kad turi tokią nuostabią mamą thumbup.gif .
Atsakyti
Oi oi oi. Skaitau ir vis galvoju nu kiek dar čia tų bėdų gali užpulti??? verysad.gif

Nu tikrai stipri mamytė thumbup.gif
Sėkmės Jums su dukryte aukit didelės ir svarbiausia SVEIKOS
Atsakyti
Mazuliukams jokios diagnozes nebaisios - net hidrocefalija, o ka cia bekalbet apie kokia asimetrija. Is visko jie isauga, viskas susitvarko, jei tik labai labai myli. Sekmes judviem biggrin.gif
Atsakyti
sveikatos ir sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Skaitydama supratau, kad mamyte ne lietuve, taciau labai sujaudino mane jos istorija, kad ir kiek gramatiniu klaidu ten ir bebutu privelta:)

Dziaugiuos del Jusu abieju! Saunuole mamyte, saunuole dukryte! Bukit laimingos:)
Atsakyti
Tau uz kanchias paminkla reiketu pastatyti! Shaunuole! Linkiu daug sveikatytes ir pamirshti visas negandas. Taip pat kitu daug lengvesniu neshtumu!
Atsakyti
QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 30, 16:33)
Skaitydama supratau, kad mamyte ne lietuve, taciau labai sujaudino mane jos istorija, kad ir kiek gramatiniu klaidu ten ir bebutu privelta:)

Dziaugiuos del Jusu abieju! Saunuole mamyte, saunuole dukryte! Bukit laimingos:)


o man tai tos klaidos uzkliuvo nors tu ka doh.gif
Istorija tikrai jaudinanti, daug iskentejot, bet svarbiausia, kad esat sveikos!
Beje, pastebejau, kad kudikeliai/vaikuciai, patyre sunkumu kazkokiu labai greit suauga, ir kaip mamyte sake, protinga ne pagal amziu jau jos mergyte ax.gif 4u.gif
Atsakyti