Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

gal kas zinot kokia misraine su agurkais ir pomidorais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 24, 09:23)
gal kas zinot kokia misraine su agurkais ir pomidorais? ax.gif


Man patinka agurkų ir pomidorų mišrainė, gaminama autoklave. Tiesiog gaunasi ne košė, bet atskiros daržovės. Tik reikia tą puodą turėti.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 08 24, 11:59)
Man patinka agurkų ir pomidorų mišrainė, gaminama autoklave. Tiesiog gaunasi ne košė, bet atskiros daržovės. Tik reikia tą puodą turėti.


o gal galima ir paprastai sumarinuoti, jeigu tinka tai parasyk receptuka jei gali keik ir ko deti 4u.gif
Atsakyti
Agurkų - pomidorų mišrainė žiemai

1 kg agurkų
1 kg pomidorų
1 kg svogūnų
kelios paprikos (nebūtinai, bet jos čia labai tinka)
1 stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės 9 proc. acto
0,5 stiklinės cukraus
3 šaukštai druskos

Daržoves supjaustyti griežinėliais, sudėti likusius produktus, išmaišyti ir patroškinti apie 20 min. Dėti į stiklainius, uždaryti dangteliais. Viskas thumbup.gif
Aš pati virdama šią mišrainę mėgstu nukrypti nuo originalaus recepto - tiesiog druskos, cukraus dedu pagal skonį, aliejaus pilu mažiau.
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 24, 13:09)
o gal galima ir paprastai sumarinuoti, jeigu tinka tai parasyk receptuka jei gali keik ir ko deti 4u.gif


Ne, paprastai marinuoti netinka, nes į šią mišrainę visiškai nereikia acto. Paprastai sumarinavus be rūgšties kažin ar laikysis?
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 24, 13:09)
o gal galima ir paprastai sumarinuoti, jeigu tinka tai parasyk receptuka jei gali keik ir ko deti 4u.gif



QUOTE(zigzag @ 2005 08 24, 18:23)
Ne, paprastai marinuoti netinka, nes į šią mišrainę visiškai nereikia acto. Paprastai sumarinavus be rūgšties kažin ar laikysis?


Paprastai marinuoti pasiūlysiu kitą receptą. Tai ne košė, atskiros daržovės. Tiesą sakant, man ji aštroka:

dėti sluoksniais į 1 l stiklainį pjaustytus agurkus, svogūnus ir pomidorus. Supilti 2 valg. šaukštus (nubrauktus) druskos, 2 su kaupu cukraus ir 4 acto (galima mažiau). Užpilti verdančiu vandeniu ir kaitinti iki 80 laipsnių ~ 30 min.
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 24, 09:23)
gal kas zinot kokia misraine su agurkais ir pomidorais? ax.gif


Siūlau agurkų mišrainę su pomidorais ir obuoliais. Daržovių labai natūralus gaivus skonis, nes gaminama be acto. Proporcijos maždaug tokios:
6 agurkai,
3 obuoliai,
3 pomidorai,
1-2 svogūnai,
krapų, petražolių, aliejaus.
Agurkus supjaustyti, pabarstyti druska ir palaikyti 3-4 val. , kad atsirastų sulčių. Obuolius, pomidorus, svogūnus, žalumynus supjaustyti. Viską dėti sluoksniais į stiklainius, užpilti nuo agurkų susidariusiomis sultimis. Kaitinti 10-15 min. Prieš uždarant ant daržovių užpilti 2-3 šaukštus aliejaus.
Atsakyti
labai jums aciu uz patarimus ir receptelius clap.gif

o siandien tai pirmiausia darysiu pagal *Smilgos* receptura biggrin.gif tikrai labai paprasta, ypac man, pradedanciai sukiotis apie puodus smile.gif
o kai obuoliukai bus jau skinami, isbandysiu ir mildux receptuka tongue.gif
beje, mildux koki obuoliai tinka, greiciausiai kad antaniniai, o dar kokie tinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 08 24, 18:28)
Paprastai marinuoti pasiūlysiu kitą receptą. Tai ne košė, atskiros daržovės. Tiesą sakant, man ji aštroka:

dėti sluoksniais į 1 l stiklainį pjaustytus agurkus, svogūnus ir pomidorus. Supilti 2 valg. šaukštus (nubrauktus) druskos, 2 su kaupu cukraus ir 4 acto (galima mažiau). Užpilti verdančiu vandeniu ir kaitinti iki 80 laipsnių ~ 30 min.



o kaitinti puode ar orkaitej? blush2.gif o gal galima maziau kaitinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 26, 09:01)
o kaitinti puode ar orkaitej?  blush2.gif  o gal galima maziau kaitinti  ax.gif


Aš kaitinu puode. Kokį vieną stiklainį pabandyk mažiau kaitinti, gal tikrai bus gerai.
Atsakyti
Turiu labai daug burokeliu ir cukiniju. Gal ka zinote idomesnio ziemai is situ darzoviu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 26, 08:54)

beje, mildux koki obuoliai tinka, greiciausiai kad antaniniai, o dar kokie tinka?  ax.gif


Taip, aš darau su antaniniais, bet manau tiktų ir kitokie rudeniai kietesni obuoliai.
Atsakyti