Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

Supjausčiau morkas ritinėliais , svogūnus žiedeliais, agurkus riekutėmis, įdėjau krapų, česnako skiltelių, užpyliau saldžiarūgščiu marinatu ir pakaitinau 15 minučių. Tokią mišrainę dariau pirmą kartą, tai dabar galvoju, ar pavyks mano eksperimentas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2007 08 14, 22:10)
Supjausčiau morkas ritinėliais , svogūnus žiedeliais, agurkus riekutėmis, įdėjau krapų, česnako skiltelių, užpyliau saldžiarūgščiu marinatu ir pakaitinau 15 minučių. Tokią mišrainę dariau pirmą kartą, tai dabar galvoju, ar pavyks mano eksperimentas? g.gif

O kam tos morkos g.gif

aš šeštadienį dariau tokią - jėga thumbup.gif supylus į stiklainius dar šiek tiek liko tai vyras srėbė atsisėdęs hihihi.gif

2kg agurkų
2kg pomidorų
1kg svogūnų
100g acto
2 vš druskos
200g cukraus
pusė paprikos
petruškų
2sk česnako

Daržoves susmulkinti dėti į puodą sluoksniais ( agurkai+pomidorai+svogūnai) pabarstyti paprika ir petražolėm ir vėl pakartoti. Sudėti actą, druską ir cukrų palikti 6 val kol atsiras sulčių. Užvirinti ir kaitinti 7-8 min. Uždaryti thumbup.gif
Atsakyti
[/quote]aš šeštadienį dariau tokią - jėga thumbup.gif supylus į stiklainius dar šiek tiek liko tai vyras srėbė atsisėdęs hihihi.gif
2kg agurkų
2kg pomidorų
1kg svogūnų
100g acto
2 vš druskos
200g cukraus
pusė paprikos
petruškų
2sk česnako
Daržoves susmulkinti dėti į puodą sluoksniais ( agurkai+pomidorai+svogūnai) pabarstyti paprika ir petražolėm ir vėl pakartoti. Sudėti actą, druską ir cukrų palikti 6 val kol atsiras sulčių. Užvirinti ir kaitinti 7-8 min. Uždaryti thumbup.gif
[/quote]

o po to stiklainiuose dar kaitint nereikia g.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Galiu parekomenduoti gerą mišrainę, kuri tinka ir prie mėsos, ir labai liuks sriubikė gaunas. 2kg morkų,
2kg svogūnų,
2kg agurkų,
2kg pomidorų, aliejaus, druskos,keletą lapelių, pipirų žirnelių. Viską supjaustau, agurkus nulupu, išimu sėklas, paverdu kol daržovės suminkštėja ir į stiklainius. Tikrai verta pabandyt, skubant labai greita sriuba gaunas ir labai gardi.
Atsakyti
QUOTE(lijalik @ 2007 08 15, 10:44)
Sveikos darbštuolės. Galiu parekomenduoti gerą mišrainę, kuri tinka ir prie mėsos, ir labai liuks sriubikė gaunas. 2kg morkų,
                                                      2kg svogūnų,
                                                      2kg agurkų,
                                                      2kg pomidorų, aliejaus, druskos,keletą lapelių, pipirų žirnelių. Viską supjaustau, agurkus nulupu, išimu sėklas, paverdu kol daržovės suminkštėja ir į stiklainius.  Tikrai verta pabandyt, skubant labai greita sriuba gaunas ir labai gardi.



O kaip morkos ar nebūna kietos,ar jas tarkuot reikia?
Atsakyti
Morkas galima tarkuot, arba lb plonai supjaustyt. O daržoves kaitinu taip: pirma morkas, svogūnus, tuoja pat dedu agurkus ir pabaigai pomidorus. Greičiasiai gaunasi morkas tarkuot, agurkus supjaustyt . Nes jeigu viska tarkuoji, gaunas košė. jeigu neturi pomidorų, galima jų det truputį mažiau arba pakeist pomidorų padažu. Aliejaus pradžioj pilkit stiklinę, jeigu truks dapilsit, nes pomidorai gan skysti ir susidaro skysčio.
Atsakyti
[quote=jurginėlis,2007 08 15, 10:15]
[/quote]aš šeštadienį dariau tokią - jėga thumbup.gif supylus į stiklainius dar šiek tiek liko tai vyras srėbė atsisėdęs hihihi.gif
2kg agurkų
2kg pomidorų
1kg svogūnų
100g acto
2 vš druskos
200g cukraus
pusė paprikos
petruškų
2sk česnako
Daržoves susmulkinti dėti į puodą sluoksniais ( agurkai+pomidorai+svogūnai) pabarstyti paprika ir petražolėm ir vėl pakartoti. Sudėti actą, druską ir cukrų palikti 6 val kol atsiras sulčių. Užvirinti ir kaitinti 7-8 min. Uždaryti thumbup.gif
[/quote]

o po to stiklainiuose dar kaitint nereikia g.gif
[/quote]
schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Dalbara,2007 08 15, 22:34]
aš šeštadienį dariau tokią - jėga thumbup.gif supylus į stiklainius dar šiek tiek liko tai vyras srėbė atsisėdęs hihihi.gif
2kg agurkų
2kg pomidorų
1kg svogūnų
100g acto
2 vš druskos
200g cukraus
pusė paprikos
petruškų
2sk česnako
Daržoves susmulkinti dėti į puodą sluoksniais ( agurkai+pomidorai+svogūnai) pabarstyti paprika ir petražolėm ir vėl pakartoti. Sudėti actą, druską ir cukrų palikti 6 val kol atsiras sulčių. Užvirinti ir kaitinti 7-8 min. Uždaryti thumbup.gif
[/quote]

o po to stiklainiuose dar kaitint nereikia g.gif
[/quote]
schmoll.gif schmoll.gif
[/quote]


Panašią darau,iškarto į stiklainius dedu ir užsuku,nekaitinu.
Atsakyti
reikia pagalbos šeimininkės ax.gif Ka galėtumėte patarti padaryti su dideliais agurkais blush2.gif Gal kuri žinote koki paprasta ir skanu receptuka 4u.gif Galvojau nulupti ir supjaustyti,bet kokiu marinatu uzpilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrova @ 2007 08 17, 18:56)
reikia pagalbos šeimininkės  ax.gif Ka galėtumėte patarti padaryti su dideliais agurkais  blush2.gif Gal kuri žinote koki paprasta ir skanu receptuka  4u.gif Galvojau nulupti ir supjaustyti,bet kokiu marinatu uzpilti  g.gif


aš iš peraugusių darau mišrainę, čia kažkur mačiau receptuką..ten :
5 kg agurku
0,5 kg svogunu
10 skilteliu cesnako
1 stikline acto, 1stikline aliejaus, 1 stikline cukraus, 3 saukstai druskos
viska supjaustau(svogunus , agurkus) griezineliais , sudedu kitus igridientus ir laukiu kol sultys issiskiria, tada kaitinu iki kokiu 80 laipsniu ir i stiklainius.
Darbelio gal ir yra, bet tikrai skanu ir tie peraugeliai susinaikina.
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2007 08 17, 23:19)
aš iš peraugusių darau mišrainę, čia kažkur mačiau receptuką..ten :
5 kg agurku
0,5 kg svogunu
10 skilteliu cesnako
1 stikline acto, 1stikline aliejaus, 1 stikline cukraus, 3 saukstai druskos
viska supjaustau(svogunus , agurkus) griezineliais , sudedu kitus igridientus ir laukiu kol sultys issiskiria, tada kaitinu iki kokiu 80 laipsniu ir i stiklainius.
Darbelio gal ir yra, bet tikrai skanu ir tie peraugeliai susinaikina.


aš darau iš tų produktų tik vietoje česnako dedu petražolių, man skaniau nei su česnaku (esu ir taip ir taip dariusi).
Atsakyti
Sveikos mamytės, norėjau paklaust gal kuri darė mišrainę morkos koriejietiškai aš buvau pirkus parduouvėj labai skanios ir aštrios tai norėčiau namie pasigamint, tik kažin kaip su tom morkom tarkuotom daryt ar kepint ar virt... g.gif tai gal kuri žinot ir padėtumėt blush2.gif
Atsakyti