Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai

mielos šiauliu mamytes 4u.gif

ši tema tai ne itin aktyvi kaip pastebiu. siulau prisijungti prie kurios nors šiaulieciu temos bedraamžiuose 2008 metuose. ten bendravimas aktyvesnis. ten ir meetai vyksta.. ir butent tu temeliu mamos bulvare kompanijomis vazineja biggrin.gif
Atsakyti
14 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(na-ta-li @ 2009 06 28, 21:37)

O as 48
Atsakyti
Ti jus merginos aktyviau dalyvaukite sukurkite savo bendravimo rata ir viskas bus puiku ti biski daugiau pasistenkite smile.gif
Atsakyti
Labas mamytes, siauliuose bus dekupazo pamokos pradziamokslis ir pazengusiems liepos 30d. gal yra norinciu sudalyvauti? info i az

www.vilmosgalerija.lt
Atsakyti
Labuka smile.gif ,noreciau susipazinti su niestukemis is Siauliu cool.gif ,dabar jau beveik 5men.kai laukiuosi thumbup.gif ,esu dar lb jauna,man dar tik 20,butu idomu paplepeti 4u.gif
Atsakyti
sveikutes esu 23 metu mamytuke ir ieskau draugiu isejimui i lauka ir atsigerimo kavikes namuose su pasnekesiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte66 @ 2009 08 29, 10:17)
sveikutes esu 23 metu mamytuke ir ieskau draugiu isejimui i lauka ir atsigerimo kavikes namuose su pasnekesiais  4u.gif

Sveikos,
Esu Šiaulietuke taip pat. Auginam leliu vieneriu metuku. Centre gyvenu, gal kas netoli Sodros? smile.gif
Papildyta:
Nerandu rugsejinuku 2008 m. kur buriasi vien Siaulietes? Gal kas imes nuorodele kokia? ax.gif
Atsakyti
sveiki, mes taip pat gyvenam šalia šiauliu ir labai norėtume benrauti. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės bye1.gif Esu čia naujokėle pas jus ax.gif Labai norėčiau prisijungti prie jūsų draugiškos kompanijos ir vėžimėlius su kleckiukais stumdyti kartu, ir kavytę gerti group.gif: Man 23, gyvenam prie Šiaulių "pramogų sostinės" thumbup.gif Gal kas gretimoje kaimynystėje? flirt.gif
Atsakyti
Musiau čia aš viena tokia sekmadieniais prie PC doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ˜“ª¤Julija¤ª“˜: 18 spalio 2009 - 15:33
Sveikos mamytes. Jus ne vienos ,ir as Siauliete gyvenu prie auksinio berniuko, man 40 gal kokiu patarimu o gal del auklytes. Galim ir pabendrauti.
Atsakyti