Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai

sveikos siauliu mamytes!
kazko musu forumas labai jau tylus verysad.gif gyvename salia sodros ir neturim su kuo pabendrauti,gal kuri gyvenat salia...galetume susitikti,paslampineti su vezimais mirksiukas.gif jei yra norinciu rasykit i az 4u.gif butu malonu... 4u.gif
Atsakyti

Mielos mamos, siulausi pietiniame rajone , Korsako gatveje bute priziureti, ugdyti jusu vaikucius,derintis prie jusu poreikiu.Butu sukurta maza , psichologiskai ir fiziskai saugi ugdymo(si) aplinka.Ugdymas orientuotas i individualaus vaiko poreikius. Pagalvokite.
Atsakyti
ogo, kaip tuščia, kaip suprantu tas klubas taip ir nesusikūrė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(odres @ 2011 11 30, 14:40)
Mielos mamos, siulausi pietiniame rajone , Korsako gatveje bute priziureti, ugdyti jusu vaikucius,derintis prie jusu poreikiu.Butu  sukurta maza , psichologiskai ir fiziskai saugi ugdymo(si) aplinka.Ugdymas orientuotas i individualaus vaiko poreikius.  Pagalvokite.


Jus kuriate nedidele mazu vaikuciu grupele ar priziurite individualiai?
Atsakyti
Sveikos, as is Siauliu, is Dainu rajono, man 26, auginu 1 men maziuka. Gal yra gyvenanciu netoliese ir norinciu bendrauti smile.gif 4u.gif
Rasykit iAZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karela: 03 vasario 2012 - 10:10
QUOTE(krismanda @ 2012 01 28, 01:12)
VAIKISKU PREKIU KOMISAS SIAULIUOSE !!!!!!!!!!
mielos mamytes kvieciame uzsukti i neseniai atsidariusi vaikisku prekiu komiso parduotuvele Siauliuose adresu LYROS 32. Pas mus galite rasti ivairiu priemoniu skirtu vaikuciui auginti, zaisliuku ,drabuzeliu ir dar daug ko kas susyje su vaikuciais. Taip pat kvieciame mamytes priduoti jau nebereikalingus jumu vaikuciams daiktelius, zaisliukus, drabuzelius ir t.t. LAUKIAME JUSU APSILANKANT NUO II-V 11-18 VAL., VI- 9-15VAL. MUSU NR.860393906
FACEBOOKE  ieskokite-- Prekes Vaikams Siauliai

sveiki

šaunu. žinosiu. grįžtu iš Prancūzijos balandžio antroje pusėje , prinešiu visko mirksiukas.gif
o čia daiktus kuriuos atnešame, atidavimui, ar gauname kažką už tai??
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif gal labai nesutrugdysiu, man labai reikia pagalbos tu, kurie gyvena Siauliuose.. Kas nors paaiskinkite kaip nuo Siauliu gelezinkelio stoties nuvykti i Gardino g.4. sioi gatvei randasi Siauliu profesinio rengimo centras,prekybos ir verslo skyrius. Bijau pasiklysti, kadangi pati esu ne is Siauliu verysad.gif Ir dar kokiu transportu vykti jei toli? Busiu begalo dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 07 11, 12:22)
Sveikos mamytes 4u.gif gal labai nesutrugdysiu, man labai reikia pagalbos tu, kurie gyvena Siauliuose.. Kas nors paaiskinkite kaip nuo Siauliu gelezinkelio stoties nuvykti i Gardino g.4. sioi gatvei randasi Siauliu profesinio rengimo centras,prekybos ir verslo skyrius. Bijau pasiklysti, kadangi pati esu ne is Siauliu verysad.gif Ir dar kokiu transportu vykti jei toli? Busiu begalo dekinga. 4u.gif

o jeigu pabandytumėte žemėlapį pasižiūrėti ax.gif gal kiek lengviau būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 07 11, 12:22)
Sveikos mamytes 4u.gif gal labai nesutrugdysiu, man labai reikia pagalbos tu, kurie gyvena Siauliuose.. Kas nors paaiskinkite kaip nuo Siauliu gelezinkelio stoties nuvykti i Gardino g.4. sioi gatvei randasi Siauliu profesinio rengimo centras,prekybos ir verslo skyrius. Bijau pasiklysti, kadangi pati esu ne is Siauliu verysad.gif Ir dar kokiu transportu vykti jei toli? Busiu begalo dekinga. 4u.gif



Sveika, tau reikia nueiti prie saulės miesto stotelės ir isėsti į 12 autobusą, tiesiai ten ir nuvažiuosi, o išlipti reikės iki stotelėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2012 07 13, 19:23)
Sveika, tau reikia nueiti prie saulės miesto stotelės ir isėsti į 12 autobusą, tiesiai ten ir nuvažiuosi, o išlipti reikės iki stotelėje  4u.gif

Labutis. O IKI stotele tai supratau, kad cia salia tos mokyklos ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 07 14, 17:33)
Labutis. O IKI stotele tai supratau, kad cia salia tos mokyklos ar ne?  4u.gif


Na taip iškarto autobusui pasisukus iš tilžės gatvės i dešinę ( gardino g.) pirmoje stotelėje reikia išlipti ir ji yra prie pat mokyklos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2012 07 14, 18:30)
Na taip iškarto autobusui pasisukus iš tilžės gatvės i dešinę ( gardino g.) pirmoje stotelėje reikia išlipti ir ji yra prie pat mokyklos  4u.gif

Kaip gerai 4u.gif aciukas Jums! pagelbejot man.. 4u.gif
Atsakyti