Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai

QUOTE(r8e8d8e8 @ 2010 10 04, 11:25)
na as ir daznai pasiziuriu ju puslapi pamatau kokie uzsiemimai sudomina, bet ner kaip nueiti, juk vaiko nevesi kai jis nori miego.
sakei lanko vaikas darzeli, ir kaip jis tau ar patinka?ar turi kokiu nusiskundimu?kur jis tiksliau yra?


Mes lankome lopseli-darzeli "Kulverstukas". Mums jis per langa matosi smile.gif Jis randasi prie lieporiu gimnazijos. O siaip vaikui patinka ten eiti. Labai gera aukletoja. Vaikai ja tiesiog myli wub.gif mano vaikas tik apie ja ir kalba... taciau, nlb direktore. Ji liepia aukletojams bet kokiu oru vesti vaikucius i lauka, nesvarbu ar lietus net. Tai kai buvo rudenelio svente, visi vaikuciai, vietoj to, kad aktu saleje butu, po lietumi stovejo.. Absurdas...
O kokios amziaus tavo vaikutis?
Atsakyti
mano suneliui metukai ir du menesiai. esu uzsirasiusi i daineles lopseli darzeli.tai man db labai aktuali ta darzeliu tema, nesinori vaiko bet kur ikisti
Atsakyti
QUOTE(r8e8d8e8 @ 2010 10 04, 13:51)
mano suneliui metukai ir du menesiai. esu uzsirasiusi i daineles lopseli darzeli.tai man db labai aktuali ta darzeliu tema, nesinori vaiko bet kur ikisti


Siulau kas pusmeti nueiti pranesti, kad eisite i darzeli, nes paskui gali is sarasu isbraukti ir pan. O siaip viskas nuo aukletoju priklauso, kaip jie elgiasi su vaikais. Tai jau nuo kitu metu keliausite i darzeli?
Atsakyti
QUOTE(Selga007 @ 2010 10 04, 14:51)
Siulau kas pusmeti nueiti pranesti, kad eisite i darzeli, nes paskui gali is sarasu isbraukti ir pan. O siaip viskas nuo aukletoju priklauso, kaip jie elgiasi su vaikais. Tai  jau nuo kitu metu keliausite i darzeli?

na bent jau tikiuosi eiti.na is to darzelio sarasu tai tikrai neismes, nes drauges kelios dirba, tai vis primena kada ateiti pasitikslinti.gaila, kad paciu aukletoju nepazistu, butu daug ramiau.
ar labai vaikas streikavo kai pradejo eiti i mokykla. o tai as tiek visko prisiklausau, jog baisu darosi.
Atsakyti
As esu viena is mamu klubo "Laiminga mama" koordinatoriu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Planuojam uzsiemimus, stengiames, kad visoms mamytems butu smagu wink.gif Si sezona uzsiemimai vyksta ivairiu laiku, tai butu imanoma jau pritaikyti ir mazyliu miega wink.gif
Asmeniskai mano Domantukas jei ir nueina mieguistas, bet nuo Euroopos uzsiemimu iskart visi miegai issilaksto. O po klubo, tai uzmiega jau vezamas masinoj namo biggrin.gif ir nesvarbu net kas jo kelnese dedasi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Maniskis tai labai isdykes, nemoka dalintis zaisliukais, hiperaktyvus. Tai nezinau net kas darzely su juo bus doh.gif
Todel stengiuosi kiek imanoma pratinti prie vaiku lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas irgi isdykes, labai pergyvenau, kad nesutars su vaikais, kad mus kitus vaikus... del darzelio, tai drauges vaikai tiesiog klykdavo, kai juos palikdavo, tai irgi pergyvendavau. Siaip pirmomis 3 dienomis verke, bet trumpai. Pirma diena i kelnes pridare, turbut is streso. O po to, tai liuks. Vaikui patinka eiti, nes ten vaikuciu daug ir su jais uzsiima aukletojos. Ir vaikas ramesnis paliko, pradejo prie drausmes priprasti, ir su tualetu problemos dingo, ir kalbeti geriau pradejome. O dar tik menesi vaikstome smile.gif Tai vat smile.gif Daug kas atkalbinejo, kad tokio amziaus nevesciau i darzeli, taciau manau teisingai padariau smile.gif O siaip manau reikia pratinti vaika prie kitu vaiku, vestis ji kuo dazniau su savimi ir pan. smile.gif
Atsakyti
na masiskis tikrai kitu zmoniu nebijo.kaime daznokai su vaikais buna, o ir toks kibinasi prie kitu zmoniu.nuo keliu pradejei vesti vaikuti?
Atsakyti
As tai savaji gal kai sueis du metukai pradesiu vesti, nes dar nemokam daryti ant puoduko...Puodukas didziausias priesas dabar mums... sad.gif
Atsakyti
na mums jau metukai tai jau senokai bandome ant puoduko.sedi mielai, bet pats dar nesipraso. tai nei nzn kaip reikia ji pripratinti.sunku kai viskas pirma karta
Atsakyti
QUOTE(r8e8d8e8 @ 2010 10 06, 10:39)
na mums jau metukai tai jau senokai bandome ant puoduko.sedi mielai, bet pats dar nesipraso. tai nei nzn kaip reikia ji pripratinti.sunku kai viskas pirma karta



Turbut visi tie reikalai nuo pacio mazylio priklauso wink.gif Manasis kai padaro i pampa, tada pasisako jog padare doh.gif
Atsakyti
Mes su puoduku ilgai nedraugavome. I darzeli vedu nuo sio rudens tik, 2.7 men kai buvo smile.gif Ir ant puoduko nedarydavo, tai pabandeme i tualeta pati. Siaip buvo problemu, atrodo eina i tualeta, o ziurek jau kambaryje balute arba kruvele. Bet kai pradejo eiti i darzeli, tai visiskai jokiu problemu neturime su tualetu. Ir pasisako, kad nori ir pats nueina. Bet viska darome kaip dideli i klozeta biggrin.gif 4u.gif Aisku buna nelaimiu blush2.gif Bet viena syki supyko ant vyro, kai jis ji renge, tai apsisiojo specaliai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tie mazyliai turbut visada tevelius nustebina savo isradingumu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ka jus nuveiket per savaitgali? Mes si savaitgali abu su mazyliu namuose bunam, ilsimes, laukutyje vaikstomes smile.gif
Atsakyti