Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(ramyra @ 2017 03 23, 17:44)
Man visai patiko, kaip išsirišo tas reikalas su Rusija. Ir avis sveika, ir vilkas sotus. Bet tos politinės batalijos kažkaip neskaniai nuteikia.

Tai vis tik eurovizinis karas tęsiasi. Aš jau vakar pamaniau, kad viskas išsiskprendė, kai buvo pasiūlyta dalyvauti per atstumą.

Jau imu laukti kitos EV...
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 24, 11:31)
Tai vis tik eurovizinis karas tęsiasi. Aš jau vakar pamaniau, kad viskas išsiskprendė, kai buvo pasiūlyta dalyvauti per atstumą.

Jau imu laukti kitos EV...


man labiausiai patiko, kad kaip visada sankcijomis savų nubausta RF liaudis- netransliuos eurovizijos. biggrin.gif ir užbėgant vatinukams už akių, galiu patvirtinti, kad konkurso mėgėjai nėra tuo patenkinti.
Atsakyti
Taigi galima žiūrėti per internetą. Aišku, nebus komentariaus gimtąja kalba, bet kas labai norės, ras būdų kaip pažiūrėti.
Ši tema eskaluojama per visus galus.
Atsakyti
2018 m. Eurovizijai imu Juliją Samoilovą smile.gif
Gal kitais metais jai sukurs labai gerą dainą, nors iš šių metų daina man graži, bet kitiems ji nelabai patinka, turės laiko išmokti tinkamai tarti anglų kalbos žodžius, o ir apskritai šiemet dalyvauti jai buvo per anksti, nes vis tik neseniai darė sudėtingą operaciją.
Šiemet tikriausiai turėsiu tik baltarusius, kažin ar daugiau ką nors imsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 24 kovo 2017 - 19:39
QUOTE(ramyra @ 2017 03 24, 10:31)
Tai vis tik eurovizinis karas tęsiasi. Aš jau vakar pamaniau, kad viskas išsiskprendė, kai buvo pasiūlyta dalyvauti per atstumą.

Aš turiu versiją, kad Rusija visai nenorėjo dalyvauti Ukrainoje rengiamoje Eurovizijoje, tai rodė detalė, kad iki paskutinės minutės tempė gumą, rusai visiškai juk nepasirengę Eurovizijai, ir galiausiai gražiai sužaidė, Ukraina užkibo, bet visai ne dėl, kad Samoilova dalyvavo Krymo koncerte. Rašo, kad Rusijos dainininkė Lolita taip pat dainavo tame koncerte, o paskui vyko į Ukrainą filmuotis, ir niekas jos nesuėmė ir nedraudė įvažiuoti.
Ukrainos politikė, advokatė Tatiana Montian išsakė savo nuomonę apie tai:
QUOTE
“Man kaip juristei, ir kaip žmogui nieko, išskyrus sveiko žmogiško pasišlykštėjimo, šitas draudimas neiššaukia. Tuo labiau kad mūsų visi saugumiečiai absoliučiai ramiai skraido į Krymą, į savo rūmus, tame skaičiuje ir per Maskvą, ir nesiterlioja. Aš nuolatos matau šituos šlykščius snukius, vaikštinėjančius Jaltoje. Ir dangus ant žemės nenukrenta. Visi šitie gyviai turi rusiškus pasus, kuriuos jie nupirko per sukčius už didelius pinigus, turi ten nekilnojamą turtą, apiformintą dalinai jų vardu, dalinai visokių tetų, meilužių ir taip toliau. Ir dangus ant žemės nekrenta.
Aš jus meldžiu, ko čia stebėtis? Šitas cinizmas ir dviveidiškumas tiesiog vimdo. Kaip jie įkyrėjo su visu tuo marazmu. Patys gi jie nenukenčia, jiems nuo viso šito marazmo jokių nepatogumų. Jie tik paprastus žmones verčia skraidyti per Minską, per Kišiniovą, per Pabaltijį. Jiems nuo to nei šilta nei šalta. Patys jie į Krymą skraido čarteriais. Jiems, šitiems išsigimėliams gerai. Jie tik paprastiems žmonėms daro nemalonumus, o jiems nusispjauti į visus murmėjimus apie agresorių ir kitus kliedesius”.


Turiu versiją, kad SBU uždraudė Julijai dalyvauti Eurovizijoje, nes paprasčiausiai bijo, kad nesugebės apsaugoti jos nuo Ukrainos radikalų pasikėsinimo į jos gyvybę.
Duodu 80 proc., kad net jeigu dabar pasakytų, kad Rusijos atstovei leidžiama atvykti į Ukrainą, Rusija surastų priežastį atsisakyti dalyvauti Eurovizijoje.
Galbūt klystu, bet susidaro toks įspūdis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 24 kovo 2017 - 20:13
QUOTE(Anakure @ 2017 03 24, 21:12)

Turiu versiją, kad SBU uždraudė Julijai dalyvauti Eurovizijoje, nes paprasčiausiai bijo, kad nesugebės apsaugoti jos nuo Ukrainos radikalų pasikėsinimo į jos gyvybę.


huh.gif jums rimtai kvankt
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 24, 21:40)
huh.gif jums rimtai kvankt

Tik dabar supratot? lotuliukas.gif
Atsakyti
PRASIDEDA. Šiandien pirmasis PreParty Rygoje. "Nustebino" dalyvių gausa blink.gif Cieli penki biggrin.gif Specialiai kviestinių svečių -3 biggrin.gif
http://eurovisionparty.lv/
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 24, 22:40)
huh.gif jums rimtai kvankt

Bet man idomiausia, kad jai kvankt tokia idomia forma. Paprastai zmones buna emocionalus. O ji saltais nervais, kaip robotas varo savo biggrin.gif
Atsakyti
Išrinko gražiausias Eurovizijos dainininkes smile.gif
https://www.youtube....eature=youtu.be
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 25, 12:45)
PRASIDEDA. Šiandien pirmasis PreParty Rygoje. "Nustebino" dalyvių gausa  blink.gif Cieli penki  biggrin.gif Specialiai kviestinių svečių -3  biggrin.gif
http://eurovisionparty.lv/

http://wiwibloggs.co...ormance/182926/
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 26, 07:00)
Išrinko gražiausias Eurovizijos dainininkes smile.gif

Neišrinko, išimtas jau tas video ax.gif
Atsakyti
O aš nemanau, kad kvankt. Ji provokatorė ir taip elgiasi sąmoningai. Mėto masalą tokiom temom, kurios tikėtina užgaus ar yra priešingos daugumos įsitikinimams, o paskui linksminasi už kadro, kai kas nors užkimba ant paistalų kabliuko.
Taip pagalvojus, jei tai daroma specialiai, tai kvankt visai ne ji, o tos, kurios patiki, kad ji tikrai taip galvoja, kaip rašo.
Atsakyti