Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(linamog @ 2017 03 22, 17:02)
Ka tik per LRT zinias pranese, kad Ukraina neisileis Samoilovos.

vartotojo įkelta nuotrauka

ką norėjo, tą gavo. Žinojo, kad Kryme koncertavusių neįleidžia, žinojo, kad Samoilova ten buvo. Tai buvo tik pretekstas ukrainiečius keikt. Tik gaila tam pakišto žmogaus.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 19:16)
Nenumačiau, kad švedai taip pasistengs dėl savo muzikos. Tikiuosi, kad tas menkysta Montis aukštesnės vietos niekada nepasieks, nes būtų labai neteisinga, o norisi teisingumo  cool.gif

Menkysta.... blink.gif blink.gif Jaučiu, kad tau ir sisiojant į akis, tu sakysi, kad lyja!!!
Atsakyti
Wiwiblogerių nuomonė apie "Fucedmarc"
https://www.youtube....h?v=InThwwyawvM
Atsakyti
Mano nuomone, tas pasirodymas, kur ji į uodegą plaukus susirišus ir su kedukais atrodė žymiai geriau, natūraliau, o dabar ką padarė, tos nenatūralios mimikos, plasnojimai, bandymas kažką cool išlaužt, žiūrint tik antipatiją kelia. Ir tie jejejejejeeeee nu blin.
Atsakyti
1. Belgė.
2. Portugalas.
3. Latvė.

Tokios mano simpatijos. Dar patinka italo dainos žodžiai ir rumunų jodliavimas.

Kalbant apie prognozes, spėju, kad laimės italas.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 22, 20:45)
ką norėjo, tą gavo. Žinojo, kad Kryme koncertavusių neįleidžia, žinojo, kad Samoilova ten buvo. Tai buvo tik pretekstas ukrainiečius keikt. Tik gaila tam pakišto žmogaus.

O ko gaila? Ji ką, savo proto neturi? Jei neturi, tai ir dainuot masėms tada negali.
Papildyta:
Nu apmėtykit dabar mane, bet aš nesupranto to italo. Man tai jis kažkoks bebalsis, tarsi laužo tą balsą kaip mūsų Cicinas koks. Ar čia aš neva nesuprantu jo balso spalvos žavesio? Bet tai keista, kai visus kitus suprantu, o jo vieno ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 22, 22:34)
Tuktuk gal dar verta persigalvoti? Didelis švarkas slepia jautrią sielą  smile.gif
https://www.youtube....h?v=QatReA_BdeE
--
Naujas dainos atlikimas. Taigi kaip miela  wub.gif
https://www.youtube....h?v=pyC-yNpPs80

biggrin.gif nu jo, šiaip tai nuoširdus labai vaikinukas atrodo. Bet kažkokį nepaaiškinamą gailestį sukelia doh.gif Ar tas jo susikuitimas ir didelis švarkas kaltas, ar kas, nesuprantu. Ugnelės ir šelmiškumo akyse jam labai trūksta, kad galėtų mane sužavėt biggrin.gif
---
Nerealiai graži daina wub.gif Na bet sunku man į jį žiūrėt nors tu ką doh.gif Nors gal šiek tiek apmažinęs tampymosi šitoj versijoj, nebe toks bauginantis. Ir šiaip pagalvojau, kad jis man toks šimtaprocentinis menininkas, kažkur savam pasaulyje skrajojantis.


QUOTE(ramyra @ 2017 03 22, 22:49)
Wiwiblogerių nuomonė apie "Fucedmarc"
https://www.youtube....h?v=InThwwyawvM

Ale kokie kategoriški, kad nepraeis į finalą biggrin.gif Nors ta daina šiaip turi tokią savybę, kad ji pradeda kabint tik po kelių pasiklausymų, kai jau gali padainuot priedainį. Man tai ji kuo toliau, tuo labiau patinka. Kol kas aš ją netgi rinkčiau į savo mėgstamiausių penketuką šių metų EV (ir ne dėl to, kad Lietuvos atstovai). Aišku, dar labai daug ko neišklausiau. Bet kol kas man labiausiai patinkančios: Italija, Portugalija, Prancūzija ir Lietuva biggrin.gif Dar gal Šveicarija iš tų lyriškesnių. Bet lyginant su Donatu, aišku, kad šansų gerokai mažiau praeit į finalą. Prancūzija pradėjo kabint klausant trečią kartą, dar jei tą "rrr" biškį pašvelnintų, tai iš vis būtų super. Ir galėtų angliško teksto ten nekišt, o palikt viską prancūziškai.

Beje, o čia tik man vienai tas žurnalistas dešinėje žiauriai panašus į Fusedmarc Viktoriją? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 23, 18:13)
Nu apmėtykit dabar mane, bet aš nesupranto to italo. Man tai jis kažkoks bebalsis, tarsi laužo tą balsą kaip mūsų Cicinas koks. Ar čia aš neva nesuprantu jo balso spalvos žavesio? Bet tai keista, kai visus kitus suprantu, o jo vieno ne biggrin.gif

Italas ne balsu ima tongue.gif biggrin.gif Nors man tai ir balsas visai nieko. Nu jam tinka biggrin.gif
Atsakyti
Nu kazkokia lempa
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 23, 16:53)

ne tas žodis. Bet man tai pikta ant abiejų tų šalių kaip bebūtų. Ukrainai, jei jie taip gedi ir pas juos karas, reikėjo nedalyvauti linksmame, nuotaikingame konkurse pernai iš viso. Rusijos kaip Europos agresorės irgi reikėjo nepriimt tada, nes dabar ir vyks šitas katės pelės žaidimas ir gadins visiems nuotaikas.
Juk tai šventė, dainų konkursas, tautų draugystės konkursas, o šios dvi šlays viską sušika atsiprašant.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 23, 16:59)
ne tas žodis. Bet man tai pikta ant abiejų tų šalių kaip bebūtų.

Aš tai linksminuosi ir stebiu aukšto lygio Rusijos žaidimą biggrin.gif Tik neįdomu, kad jai teko be galo silpnas žaidėjas, tai net neįdomu, kai žinai kas pralaimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 23, 16:13)
Nu apmėtykit dabar mane, bet aš nesupranto to italo.

Nemėtysim. Žmonių skoniai gi skiriasi. Bent jau aš tą pasvaigimą dėl italo su jumoro doze atlieku biggrin.gif Juk pavasaris. O kitais metais bus kitas. Toks gyvenimas.

QUOTE(tuktuk @ 2017 03 23, 16:45)
1. Ar tas jo susikuitimas ir didelis švarkas kaltas, ar kas, nesuprantu.
Ir šiaip pagalvojau, kad jis man toks šimtaprocentinis menininkas, kažkur savam pasaulyje skrajojantis.

2. Ale kokie kategoriški, kad nepraeis į finalą iauriai panašus į Fusedmarc Viktoriją? biggrin.gif

1. Taiklus apibūdinimas "susikuitimas" biggrin.gif
2. Jie ir praėjusiais metais "varė" ant mūsiškio, kai pamatė repeticiją pusfinaliui. O kai pamatė pateko į finalą, tai jau vertė skūrą ir keitė dainelę. Nu tokie paiki ir pataikūniški ir saldūs būna. Aš jau įsisivaizduoju, kaip mūsų revoliucionieriai akis išpūs, kai ims suokti savo saldybes baby, darling, honey...

Man visai patiko, kaip išsirišo tas reikalas su Rusija. Ir avis sveika, ir vilkas sotus. Bet tos politinės batalijos kažkaip neskaniai nuteikia.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 23, 18:33)
Aš tai linksminuosi ir stebiu aukšto lygio Rusijos žaidimą  biggrin.gif Tik neįdomu, kad jai teko be galo silpnas žaidėjas, tai net neįdomu, kai žinai kas pralaimės smile.gif

Aš matau tik aukšto lygio padugnes iš RF, savo propagandiniams triukams stumiančius invalidą. Ciniškiau už nukryžiuotą berniuką. Vyksta karas tarp jų šalių, RF vėliavos pažeminimas ten garantuotas. Nė prie ko ta Samoilova. Nors ji irgi Ukrainą ir Vakarus RF priešu laiko, bet gydytis išvyko į Suomiją.

Atsakyti