Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(starke @ 2017 03 19, 20:13)
Vieni svedai sali negali nieko padaryti, lygiai kaip ir lietuviai airijoj biggrin.gif Kas is to jei viena salis duoda 12, o kitos nieko.  biggrin.gif

Ne apie balus juk kalbu smile.gif Švedai jį reklamavo, o reklama atlikėjams net svarbiausia laimėjimui, rengė jo šou, juk šiemet Lietuvos atrankoje, kaip užsienio komisijos narė, dalyvavo švedė, kuri rengė Montvydo pasirodymą, ir ji buvo ne viena, kuri labai daug padarė, kad jis užimtų gerą vietą.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 19:52)
Tegul tulžis dirba, netinginiauja smile.gif

Tulžies funkcija organizme - virškinti. O kai jos per daug - ima "ėsti iš vidaus".

QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 20:22)
ir ji buvo ne viena, kurilabai daug padarė,kad jis užimtų gerą vietą.

O dėl Jūsų niekas niekada nėra nieko padaręs, kad jaučiat neteisybę, jei kas nors pasistengia dėl kito? Net jei tas kitas yra nusamdytas pagal sutartį, gauna algą ir jam į pareigybes įeina dirbti savo darbą ir daryti tai, kas jus, dėl kažkokių mistinių priežasčių, piktina. Šiaip ar taip, jūsų nuomonė nekeičia situacijos ar dabar aptarinėjamo dainininko karjeros ir gyvenimo. Tad jūs tiesiog leidžiate aktyviai dirbti savo tulžiai ir joje murkdotės. Joks Montvydas tokios aukos nevertas.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 19, 20:43)
Tulžies funkcija organizme - virškinti. O kai jos per daug - ima "ėsti iš vidaus".
O dėl Jūsų niekas niekada nėra nieko padaręs, kad jaučiat neteisybę, jei kas nors pasistengia dėl kito? Net jei tas kitas yra nusamdytas pagal sutartį, gauna algą ir jam į pareigybes įeina dirbti savo darbą ir daryti tai, kas jus, dėl kažkokių mistinių priežasčių, piktina. Šiaip ar taip, jūsų nuomonė nekeičia situacijos ar dabar aptarinėjamo dainininko karjeros ir gyvenimo. Tad jūs tiesiog leidžiate aktyviai dirbti savo tulžiai ir joje murkdotės. Joks Montvydas tokios aukos nevertas.

Kad nuklydome visai į lankas. Buvo paklausta, kodėl jį laikau menkysta, atsakiau. Paaiškinau jo sėkmės Eurovizijoje priežastis, kad dėl švedų pastangų, o ne dėl to, kad jis pats ar švedo muzika būtų labai geri. Ir, kad nenoriu, kad tokiam, mano požiūriu, menkos moralės asmeniui likimas būtų palankus, tai paprasčiausiai mano toks teisingumo suvokimas, man taip atrodo, kad būtų teisingiau, jūs galite kitaip suvokti ir tai jūsų teisė smile.gif
O "Fusedmarc" linkiu sėkmės, nes jie nekalti, kad Lietuvos atrankoje klesti neteisingumas. Zilnio straipsnis suerzino, todėl parašiau tai ką manau apie atranką.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 21:07)
Kad nuklydome visai į lankas. Buvo paklausta, kodėl jį laikau menkysta, atsakiau. Paaiškinau jo sėkmės Eurovizijoje priežastis, kad dėl švedų pastangų, o ne dėl to, kad jis pats ar švedo muzika būtų labai geri. Ir, kad nenoriu, kad tokiam, mano požiūriu, menkos moralės asmeniui likimas būtų palankus, tai paprasčiausiai mano toks teisingumo suvokimas, man taip atrodo, kad būtų teisingiau, jūs galite kitaip suvokti ir tai jūsų teisė smile.gif 
O "Fusedmarc" linkiu sėkmės, nes jie nekalti, kad Lietuvos atrankoje klesti neteisingumas. Zilnio straipsnis suerzino, todėl parašiau tai ką manau apie atranką.


Fusedmarc nekalti, o Donatas jau kaltas, kad atrankoje neteisybė? Anakure, ką Jūs vartojat?

dėl švedų, vėlgi, buvo nusamdyta švedų kompanija, tai natūralu, kad žmonės ir DIRBO. Nes jiems MOKĖJO pinigus. Samdytų čiukčius - čiukčiai dirbtų. Turėtų daugiau pinigų - samdytų Timberlake'o ar Beyonce's prodiuserius, choreografus ir pan. Nu kas čia neaiškaus?
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 19, 18:35)
Kad jus zinotumet kaip pagailetinai is salies skamba jusu skleidziami nuodai ir pagieza... Beje jusu ziniai eurovizijoj buna bent kokie 33% svedu parasytu dainu, bet ne visos patenka i 10uka. Nesigincysiu daugiau juk jus vistiek ir toliau tikesite savo susikurtom samokslo teorijom. Ir Montvyda vadinti menkysta yra zema, bet matyt jusu niekas nemoke kulturingo bendravimo ir komentavimo. Bukit laiminga savo susikurtame pasaulyje.  4u.gif

As isvis nesuprantu, kur moderatores ziuri, kol eurovizijos temoj nebuvo sios asabos, smagu buvo skaityt, o dabar kasmet tas pats per ta pati
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2017 03 19, 21:14)
Fusedmarc nekalti, o Donatas jau kaltas, kad atrankoje neteisybė? Anakure, ką Jūs vartojat?


O kas sėdėjo atrankos komisijoje, jo dvasia?
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 21:07)
Kad nuklydome visai į lankas. Buvo paklausta, kodėl jį laikau menkysta, atsakiau. Paaiškinau jo sėkmės Eurovizijoje priežastis, kad dėl švedų pastangų, o ne dėl to, kad jis pats ar švedo muzika būtų labai geri. Ir, kad nenoriu, kad tokiam, mano požiūriu, menkos moralės asmeniui likimas būtų palankus, tai paprasčiausiai mano toks teisingumo suvokimas, man taip atrodo, kad būtų teisingiau, jūs galite kitaip suvokti ir tai jūsų teisė smile.gif 
O "Fusedmarc" linkiu sėkmės, nes jie nekalti, kad Lietuvos atrankoje klesti neteisingumas. Zilnio straipsnis suerzino, todėl parašiau tai ką manau apie atranką.

Taip, atsiprašau, kitų temos dalyvių, už nuklydimus. frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 19:35)
Man labai nepatinka pastaruoju metu Lietuvoje atsiradęs jaunystės kultas. Man visai nesvarbu kiek metų turėtų Viktorija, nors ir 60 metų, juk svarbiausia yra visai kiti dalykai: geras vokalas, gera sceninė plastika, originali, aukštos kokybės muzika.

Aš tai ne dėl jaunystės klausiu, man šiaip visada įdomu tiesiog žinoti bendram vaizdui.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2017 03 19, 21:14)

dėl švedų, vėlgi, buvo nusamdyta švedų kompanija, tai natūralu, kad žmonės ir DIRBO. Nes jiems MOKĖJO pinigus. Samdytų čiukčius - čiukčiai dirbtų. Turėtų daugiau pinigų - samdytų Timberlake'o ar Beyonce's prodiuserius, choreografus ir pan. Nu kas čia neaiškaus?

Tada linkiu ir "Fusedmarc" nusisamdyti, kad juos pareklamuotų, kaip švedai reklamavo Donatą, pinigų skambučiais nemažai surinkta, o dar ir surinks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 20:22)
Ne apie balus juk kalbu smile.gif Švedai jį reklamavo, o reklama atlikėjams net svarbiausia laimėjimui, rengė jo šou, juk šiemet Lietuvos atrankoje, kaip užsienio komisijos narė, dalyvavo švedė, kuri rengė Montvydo pasirodymą, ir ji buvo ne viena, kuri labai daug padarė, kad jis užimtų gerą vietą.

Dėl reklamos tai pritariu, kad tai labai glaingas ginklas. Čia kaip buvo šokas su ta vokiečių Lena. Ji labai jau išreklamuota buvo.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 19, 17:53)
kažkas kažkodėl gerino Fusedmarc "oficialų" finalinio pasirodymo numerį, vos vos vizualinių efektų, ir tiek  unsure.gif  nu liūdna su dainos pateikimu, jie visai neturi pinigų, ir nelabai kas ruošiasi duot, o lūkesčių-milijonui.

https://youtu.be/o7ph8As8azg

Gerai atrodo tos vandens bangos, purslai, realiai scenoje taip reikėtų padaryti, dar kaip nors gražiau sužaisti, ką nors įdomaus sukurti.
Išvis durnai vyksta tos atrankos, paskutiniai išrenkame, tempiama beveik iki paskutinės leidžiamos dienos, o kur skirtas laikas dainos vaizdo įrašui sukurti, ir apskritai, normaliam pasirengimui.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 22:38)
Gerai atrodo tos vandens bangos, purslai, realiai scenoje taip reikėtų padaryti, dar kaip nors gražiau sužaisti, ką nors įdomaus sukurti.
Išvis durnai vyksta tos atrankos, paskutiniai išrenkame, tempiama beveik iki paskutinės leidžiamos dienos, o kur skirtas laikas dainos vaizdo įrašui sukurti, ir apskritai, normaliam pasirengimui.

Su šiuo sutinku. Bet gi mūsiškiam LRT ir visai mūsiškei eurovizinei komisijai bei komandai realiai tik jų kišenės svarbiausia, tai ir daro tokias nesąmoningas atrankas tiek laiko.
Atsakyti