Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(linamog @ 2017 01 07, 23:16)
Sitas berniukelis kaip jaunas Byberiukas biggrin.gif Ta sypsena tokia tyra biggrin.gif


Fainuolis wub.gif
QUOTE(linamog @ 2017 01 07, 23:38)
Nu Lubys... Priedaini net pasitylinau, sitaip ausi rezia...

Nesupratau už ką jam daugiausia balų ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 01 07, 23:24)
Nesupratau už ką jam daugiausia balų ax.gif .

Man visiska mistika
Atsakyti
Labukas! 4u.gif
Pagaliau po ilgos pertraukos džiaugsmingai grįžtu vėl prie Eurovizijos diskusijų- pasiilgau jau jūsų visų gossip.gif ir , žinoma, didžiojo metų muzikinio įvykio- Eurovizijos! 4u.gif

Iš vakarykštės atrankos manęs niekas nesužavėjo. Na, gan neblogai, kaip pradedanti solistė, pasirodė Paula, Sasha Song patraukė pozityvumu ir Golden Monkeys būtų buvę nieko, bet kažkaip puse jėgos ten viskas pas juos... Labiausiai man dar užkliuvo tai, kad daina, tipo, pagoniška, o grupės pavadinimas angliškas ir dar kažkoks, sorry, kvailokas, arba aš pati kažko nesuprantu tame... hmm.gif

Anoje Eurovizijoje buvau rezervavusi LV Justelį su Aminatos daina, todėl šįkart labai laukiu kada pasirodys A. Pilvelytė su jos kurta daina. Gaila, kad dar taip ilgai laukti. Turėtų būti neprastas gabalas. Greičiau jau į youtube įmestų. mamontovas.gif
http://www.15min.lt/...idzia-28-722324
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 sausio 2017 - 14:04
QUOTE(Selga @ 2017 01 08, 14:00)
Anoje Eurovizijoje buvau rezervavusi LV Justelį su Aminatos daina, todėl šįkart labai laukiu kada pasirodys A. Pilvelytė su jos kurta daina. Gaila, kad dar taip ilgai laukti. Turėtų būti neprastas gabalas. Greičiau jau į youtube įmestų.  mamontovas.gif
http://www.15min.lt/...idzia-28-722324

Nuo 2010 metų sakau, kad jai reikia dalyvauti kitų valstybių atrankose, Lietuvoje, kurioje renkami draugai, jai šansų beveik nėra.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 08, 15:08)
Nuo 2010 metų sakau, kad jai reikia dalyvauti kitų valstybių atrankose, Lietuvoje, kurioje renkami draugai, jai šansų beveik nėra.

Na, bet ji stipri moteris nors tu ką... Nepasiduoda ir taškas. duel.gif
Atsakyti
Latvija turi puikią kompozitorę, talentas. Bet kaip atlikėja, Aminata nėra universali, "Golose" pasirodė nelabai gerai, jai trūko artistiškumo, buvo šaltoka, emocingumo truko.
Atsakyti
Pirma laida nebuvo visai bloga. kadangi ziuriu su nuostata kad taip gerai nebus kaip pernai tai sakyciau visai nebloga laida buvo. smile.gif Patiko Paulos, Golden age lietuviska daina. Ji tikrai nustebino geraja prasme. Lubys buvo kazkokia katastrofa tikrai is jo daugiau tikejausi. Visai nieko buvo tas vaikinas kur dainavo apie Vilniaus gatves. smile.gif Sashos daina kazkuo Montvyda primine. smile.gif puse bedos tokia. Audriaus daina kabina ,bet kodel ja jam dave, na kodeeeelll? verysad.gif Butu kas kitas padainaves butu geraiu suskambejus ir patekus i kita etapa, o dabar.... Ech... verysad.gif Otreya visai klausoma tik i Jauna Avril Lavigne labai uznesa. smile.gif Visi kiti ne kazka. smile.gif Kita laida noreciau kad Nedos komisijos nebutu, nes nelabai turi ka pasakyt ir Stonytes nes, na baisiai nesimpatiska moteris na labai baisiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 08, 15:59)
Patiko Paulos, Golden age lietuviska daina. Ji tikrai nustebino geraja prasme.

O būtų visai nieko, jei Golden age dalyvautų! biggrin.gif Visai norėčiau. bigsmile.gif
Auksinės bezdžionės, kaip suprantu, turėtos galvoje. ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 sausio 2017 - 15:16
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 08, 14:59)
Otreya visai klausoma tik i Jauna Avril Lavigne labai uznesa. smile.gif

O man jos dainavimas totaliai kaip GJAN
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 01 08, 16:10)
O man jos dainavimas totaliai kaip GJAN

Ji bando savo balsa kaprizingai lauzyti kaip GJAN, bet nelabai iseina.
Atsakyti
Man atrodo, kad 2016 metais buvo geriausia Eurovizija, buvo didelis pasirinkimas
https://www.youtube....h?v=IZKuXukeWZg
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 01 08, 16:10)
O būtų visai nieko, jei Golden age dalyvautų!  biggrin.gif Visai norėčiau.  bigsmile.gif
Auksinės bezdžionės, kaip suprantu, turėtos galvoje. ;)

Oi truputi susiveliau. biggrin.gif Zinoma Golden monkeys turejau omenyje. biggrin.gif
Atsakyti