Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 03 18, 23:04)
Paziurejau versija tinginiams. Nu man ziauru. Paskutines EV man jau buvo tikrai visai idomios, ypac pati paskutine, nes buvo bent 5-10 fainesniu dainu ir kelios super. Nu sie metai blink.gif Vienintelis svedas. Visi kiti - nu ziauru.

Nes renginys Ukrainoje....
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2017 03 18, 23:18)
Vokietija – Monteverte, 36 vieta.
https://www.youtube....h?v=dpESkcTVdkk
Islandija – Monteverte, 20 vieta.
https://www.youtube....h?v=UZR7Oc3q_Oc

Ne ne, aš islandę tik dėl grožio žaviuosi, daina ir dainavimas tai man tragiškoki.
Aš kitą moterytę turėjau, tik bėda, kad šalį pamiršau unsure.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 19, 14:04)
Jei vien pagal sudėjimą vertinant, tai izraelietis man gerai atrodo.
https://www.youtube....h?v=XDURs6wwxJM

Jis man iš veido kažką iš mano vyro turi, bet maniškio akys gražesnės, izraeliečio kažkaip sueina į vieną tašką, per arti gal ir man labai gadina vaizdą, todėl imti negaliu frusty.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 03 19, 15:14)
<p>O Juodkalnijos chipendalus jau paimėt? biggrin.gif</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=TWtqWD3TlaA'>https://www.youtube.com/watch?v=TWtqWD3TlaA</a></p>

Jis dar negimęs jau buvo paimtas, pasisekė tai narei
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2017 03 19, 16:44)
Skaiciau straipsni apie juos, pora jau 20 metu, vienas kita labai palaiko, ikvepia, skatina eiti pirmyn, tobuleti.

Tai kiek jai metų? Kaip minimum kokie 35?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 19 kovo 2017 - 17:15
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 19, 14:04)
Ir iš vis, aš pernykščio savo diedo dar negaliu pamiršt, kam man tie nauji schmoll.gif

Amiras vis dar mano telefone kaip skamnimo melodija wub.gif Nerandu atitikmens, o ir nenoriu keist. Labai prilipo, jau beveik visus metus biggrin.gif

QUOTE(linamog @ 2017 03 19, 16:50)

Ačiū, kad pasidalinot 4u.gif

Viktorija nevalgo mėsos, nevartoja alkoholio ir t.t. Tikrai jaunai atrodo, švari, gaivi oda.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 19, 17:50)

Kazkaip paskaicius apie "Fusedmarc" nezinomuma kilo asociacijos su Jeronimu Milium. Tas irgi buvo nezinomas tarsi is niekur atsirades isvaziavo i Eurovizija. smile.gif Tikiuosi siemet pasiseks deriau nei takart Miliui. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 19 kovo 2017 - 17:42
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 19, 17:14)
Tai kiek jai metų? Kaip minimum kokie 35?

Straipsny nerase, ir akcentavo "mielieji, tai man asmeniska ir jums neturetu rupeti" ax.gif
Atsakyti
Labai geras Zilnio straipsnis smile.gif
(ale įdomu pasidarė, kas ten jį pernai metais facebook'e iš draugų išmetė lotuliukas.gif )

QUOTE(-Delta- @ 2017 03 19, 18:59)
Panašiai ir yra smile.gif
Mano pažįstama, kuriai 38 m. minėjo, jog su Viktorija buvo ar tai klasės, ar kiemo draugės vaikystėje.

Atrodo žymiai jauniau - tokia visiška pacankė (gerąja prasme) biggrin.gif


QUOTE(ramyra @ 2017 03 19, 19:38)
Amiras vis dar mano telefone kaip skamnimo melodija  wub.gif Nerandu atitikmens, o ir nenoriu keist. Labai prilipo, jau beveik visus metus  biggrin.gif

Mano tai žadintuvas biggrin.gif
Atsakyti
kažkas kažkodėl gerino Fusedmarc "oficialų" finalinio pasirodymo numerį, vos vos vizualinių efektų, ir tiek unsure.gif nu liūdna su dainos pateikimu, jie visai neturi pinigų, ir nelabai kas ruošiasi duot, o lūkesčių-milijonui.

https://youtu.be/o7ph8As8azg
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 19, 17:38)
Viktorija nevalgo mėsos, nevartoja alkoholio ir t.t. Tikrai jaunai atrodo, švari, gaivi oda.

Mano žmogus, šaunuolė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2017 03 19, 17:42)
Straipsny nerase, ir akcentavo "mielieji, tai man asmeniska ir jums neturetu rupeti" ax.gif

Aišku, neskaičiau mat straipsnio.
Dar kartą mano žmogus, aš irgi nemėgstu asmeninių dalykų atskleidinėt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 19, 17:42)
Kazkaip paskaicius apie "Fusedmarc" nezinomuma kilo asociacijos su Jeronimu Milium. Tas irgi buvo nezinomas tarsi is niekur atsirades isvaziavo i Eurovizija. smile.gif Tikiuosi siemet pasiseks deriau nei takart Miliui. smile.gif

Aš kažkaip labai tikiuosi, kad nesėdės prie ekranų zanūdos šiemet ir nesižavės viena po kitos tomis baladėmis iš eilės. Nes jei žavėsis, tai mums be šansų. O jei daugiau aktyvių, jaunesnių bent širdyje žmonių bus, tai nomraliai bus, finale gal ir gale būsime, bet būsime.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 19, 16:24)
As dar nuo pernai metu prisimenu , kad Donatas jums isvis nepatinka, net prognozavot, kad i finala nepateks. smile.gif Bet jusu prognozes nepasitvirtino. Ir labai gerai. Is vis man pernykstis musu pasirodymas auksciausios klases, geriausias per visa Lietuvos dalyvavimo Eurovizijoje istorija.Ner net ka lygint su "Fusedmarc" Bet kai siemet tokia silpna eurovizija i finala gal ir pateksim. Jei butu Donatas siemet dalyvaves, butu tikrai kokiam pirmam trejetuke. smile.gif

Nenumačiau, kad švedai taip pasistengs dėl savo muzikos. Tikiuosi, kad tas menkysta Montis aukštesnės vietos niekada nepasieks, nes būtų labai neteisinga, o norisi teisingumo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 19, 16:50)

QUOTE
Pirma, finalas parodė, kad „Euroviziją“ gali laimėti iki tol Lietuvoje beveik nežinoma grupė, pralenkdama šimtus kartų daugiau eteryje transliuotus atlikėjus.


Ar visi kiti išrinkti, išskyrus pirmą, LT United, Skamp, Montvydą, Julija Ritčik ir dar gal kažko nepaminėjau, buvo žinomi? Lietuvoje tokia tendencija rinkti atlikėjus iš rūsio, paskui stebėtis, kad žemos vietos. O kaip bus aukštos, jeigu vokalas prastas, scenoje atrodo, kaip mokinukai.
Galiu pasakyti kodėl išrinko: 1) skamba žodis "revoliucija", mano, kad taip įsiteiks ukrainiečiams; 2) atlikėjas turi ukrainietiško kraujo, mano, kad taip įsiteiks ukrainiečiams.

QUOTE
Ėjo nuogi į dilgėles, bet pakeliui nukirto ne vieną daugiau nei dešimt metų eteryje esantį atlikėją, o finale laimėjo TV žiūrovų balsavimą. Kodėl?


Atsakymas labai paprastas. Todėl, kad nuo pat pirmo pasirodymo kiekvieną kartą iš komisijos buvo tik perdėtos liaupsės ir beveik jokios kritikos.

QUOTE
Jokios paslapties, kad Lietuvos atlikėjus galima (labai šiurkščiai) suskirstyti į popsininkus ir „tuos, kurie ten truputį prie meno“.


lotuliukas.gif

QUOTE
Ryškių kūrinių vis dar trūksta, bet kol kas visas dėmesys – „Fusedmarc“ ir jų revoliucijos lietui. Vieną mažytę revoliuciją – bent dalies balsuojančiųjų mąstyme – ši grupė jau sukėlė. Metas pabandyti sukelti didesnę.


Revoliucija iš dvidešimtojo amžiaus, Tai Užkuraitis vis dar neapšvietė kieno kopija yra "Fusedmarc" dainos muzika ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 19, 19:16)
Nenumačiau, kad švedai taip pasistengs dėl savo muzikos. Tikiuosi, kad tas menkysta Montis aukštesnės vietos niekada nepasieks, nes būtų labai neteisinga, o norisi teisingumo  cool.gif

Kad jus zinotumet kaip pagailetinai is salies skamba jusu skleidziami nuodai ir pagieza... Beje jusu ziniai eurovizijoj buna bent kokie 33% svedu parasytu dainu, bet ne visos patenka i 10uka. Nesigincysiu daugiau juk jus vistiek ir toliau tikesite savo susikurtom samokslo teorijom. Ir Montvyda vadinti menkysta yra zema, bet matyt jusu niekas nemoke kulturingo bendravimo ir komentavimo. Bukit laiminga savo susikurtame pasaulyje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 19 kovo 2017 - 18:38
QUOTE(mjforever @ 2017 03 19, 11:40)
jeigu jau reikia būtina išsirinkti ESC vyruką, renkuosi Denisą iš Fusedmarc

Bulgarą dar paimkite, aukštą vietą atneš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 19, 18:35)
Kad jus zinotumet kaip pagailetinai is salies skamba jusu skleidziami nuodai ir pagieza... Beje jusu ziniai eurovizijoj buna bent kokie 33% svedu parasytu dainu, bet ne visos patenka i 10uka. Nesigincysiu daugiau juk jus vistiek ir toliau tikesite savo susikurtom samokslo teorijom. Ir Montvyda vadinti menkysta yra zema, bet matyt jusu niekas nemoke kulturingo bendravimo ir komentavimo. Bukit laiminga savo susikurtame pasaulyje.  4u.gif


ploja.gif

jau tie švedai tokie galingi Eurovizijoje, o patys net nepriklauso tam penketui, kur tiesiai į finalą eina be pusfinalių biggrin.gif kaip čia taip?

Anakurės komentarai atitinkami mėnulio fazei rolleyes.gif nebestebina jau.
Atsakyti