Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Aš išvis į tą portugalą žiūrėt negaliu, tą galvą krato, vaiposi, gal bando svajingą pavaizduot, bet vaizdelis toks, lyg žmogus kažko užvartojęs ar tam tikros įstaigos pacientas būtų blush-anim-cl.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 15 kovo 2017 - 19:21
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 15, 16:22)
O portugalas, tai...  biggrin.gif Man jis toks creepy atrodo biggrin.gif Kažkuo bauginantis. Ir dar kaip iš šieno kupetos išlidęs, visas susiglamžęs ir susivėlęs biggrin.gif Norėtųsi pirmiausiai jį į vonią nuvaryt. Paskui išmokyt kaip lygintuvą naudot.

O galima tik dainą paimt (be diedo)? laugh.gif

Tai ir imkit, nuprausit, išlyginsit ir į civilizuotą doros kelią atvesit. smile.gif
Imkit portugalo ne 3D versiją, audio biggrin.gif

Aš taip pat negaliu į jį žiūrėti rimtai. Mane ima juokas. O tada tramdau save, gal gi negalima juoktis iš žmogaus su negalia. Bet kiek praciokinau, normalus buvo prieš kelis metus. mastau.gif O tą dainą lyg jo sesuo jam parašė.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 03 15, 21:20)
Aš išvis į tą portugalą žiūrėt negaliu, tą galvą krato, vaiposi, gal bando svajingą pavaizduot, bet vaizdelis toks, lyg žmogus kažko užvartojęs ar tam tikros įstaigos pacientas būtų blush-anim-cl.gif  biggrin.gif

hihihi.gif Nu vat ir man panašios mintys kyla biggrin.gif Visai negaliu į jį žiūrėt, bet va tik klausant, tai labai patinka laugh.gif


QUOTE(ramyra @ 2017 03 15, 21:53)
Tai ir imkit, nuprausit, išlyginsit ir į civilizuotą doros kelią atvesit.  smile.gif
Imkit portugalo ne 3D versiją, audio  biggrin.gif

Aš taip pat negaliu į jį žiūrėti rimtai. Mane ima juokas. O tada tramdau save, gal gi negalima juoktis iš žmogaus su negalia. Bet kiek praciokinau, normalus buvo prieš kelis metus. mastau.gif O tą dainą lyg jo sesuo jam parašė.

lotuliukas.gif Kažkaip baisiai daug vargo su juo nusimato. Na, bet audio versiją dėl visa ko užsirezervuoju. Diedą galit kuri nors imt, tikrai nepretenduoju laugh.gif

Kažkaip aš net nepamenu tokio atvejo, kad man taip vaizdas su garsu pjautųsi laugh.gif Jei jis taip nesitampytų ir nesivaipytų bedainuodamas, savo dydžio išlygintus rūbus apsirengtų, tai tikrai turėtų šansų kilt aukštai. Dabar tai labai trikdo tas keistas manieringumas ir gadina visą vaizdą unsure.gif Iš viso, bandau suprast, ar čia toks stilius, ar jis tiek dėjęs ant visų, kad šitoks susikuitęs sugalvojo į sceną ateit.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 15, 22:11)
hihihi.gif Nu vat ir man panašios mintys kyla biggrin.gif Visai negaliu į jį žiūrėt, bet va tik klausant, tai labai patinka laugh.gif

O jeigu Eurovizijoje jis laimės pirmą vietą, tai kaip tada skaitysis, laimėjo ta, kuri jį paėmė, ar jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 15 kovo 2017 - 22:56
QUOTE(Anakure @ 2017 03 16, 00:55)
O jeigu Eurovizijoje jis laimės pirmą vietą, tai kaip tada skaitysis, laimėjo ta, kuri jį paėmė ar jūs?

Sakysiu, kad mano užsirezervuota daina laugh.gif Bet be šansų ten jam laimėt irnesakyk.gif (šiaip tai pabūsiu gera ir jei kas ims tą vyrioką, galėsiu ir dainą perleist, kad jau būtų visas komplektas).

Nujaučiu, kad italas nuskins pergalę tongue.gif Kažkaip stiprios konkurencijos jam kol kas neužmatau. Nors dar toli gražu ne visų šalių pasirodymus mačiau. Belgų, australų klipus pažiūrėjau vieną kartą, tai visai neblogą įspūdį paliko. Bet kad norėtųsi dar kartą jungtis, tai nea.
Beje, Baltarusija nustebino šiais metais gerąja prasme. O Estija tai nuvylė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 15, 22:11)
lotuliukas.gif Kažkaip baisiai daug vargo su juo nusimato.

Be vargo nebus ir pasitenkinimo. tongue.gif

Aš kažkur skaičiau atsiliepimuose (užsienio !!!), kad favoritai maždaug šie: Italija ir Vengrija siunčia stiprias dainas nacionaline kalba, Švedija ir Danija siunčia ryškias pop dainas, o Belgija siūlo tai, ką dabar klauso jaunimas. Prie to pačio turbūt ir Graikija.

Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 16, 01:30)
Be vargo nebus ir pasitenkinimo.  tongue.gif
--
Aš kažkur skaičiau atsiliepimuose (užsienio !!!), kad favoritai maždaug šie: Italija ir Vengrija siunčia stiprias dainas nacionaline kalba, Švedija ir Danija siunčia ryškias pop dainas, o Belgija siūlo tai, ką dabar klauso jaunimas. Prie to pačio turbūt ir Graikija.

Oi, baisu net pagalvot lotuliukas.gif
--
Buvau pamiršus kokia Vengrijos daina. Paskui prisiminiau, kad čia tas Papai biggrin.gif Dar atkreipiau dėmesį, kad pas mūsiškę ir jį šukuosenos panašios tongue.gif

Jeigu čia rimtai favoritai, tai man Italija tikrai be konkurencijos. Sakiau, kad Prancūzija nelabai šiais metais, bet kai palyginau su kitomis dainomis, tai visai neblogai biggrin.gif (tik gal galėtų truputį mažiau tos "r" būt. Jinai tą garsą labai ryškiai taria. Ir nors aš mėgstu prancūzų kalbą dainose, bet net ir man jau čia tos "rrr" per daug )
https://www.youtube....h?v=Koi36aeRv7I
Papildyta:
Prisiminiau, kad Šveicarija man dar visai neblogai:
https://www.youtube....h?v=DpF2PHzgd8o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 15 kovo 2017 - 23:44
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 15, 23:53)
1. Jeigu čia rimtai favoritai, tai man Italija tikrai be konkurencijos.

2. Sakiau, kad Prancūzija nelabai šiais metais, bet kai palyginau su kitomis dainomis, tai visai neblogai biggrin.gif (tik gal galėtų truputį mažiau tos "r" būt. Jinai tą garsą labai ryškiai taria. Ir nors aš mėgstu prancūzų kalbą dainose, bet net ir man jau čia tos "rrr" per daug )

3. Prisiminiau, kad Šveicarija man dar visai neblogai:

1. Stengiuosi nepamesti galvos ir vertinti kritiškai. Konkurentų ir grėsmių matau daug biggrin.gif

2. Prancūzų daina miela, kaip praėjusių metų Austrijos. Bet prancūzė pagal naują versiją įdėjo angliškų žodžių ir labai pagadino dainą. Vis tiek jaučiasi akcentas smarkus, tas minėtas rrr angliškuose žodžiuose doh.gif, susidaro įspūdis, kad angliški žodžiai ilgesni ir netelpa pagal tempą. Jau geriau viską savo kalba dainuotų,

3. Šveicarijos Apollo vertinama aukštai, nors man tai nelabai. Kaip ir Lenkija su klaustuku dideliu.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 15, 16:22)
O galima tik dainą paimt (be diedo)? laugh.gif

Su sąlyga, jei tikrai nė nežvilgtelėsit nono2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 16, 11:37)
1. Stengiuosi nepamesti galvos ir vertinti kritiškai. Konkurentų ir grėsmių matau daug  biggrin.gif

2. Prancūzų daina miela, kaip praėjusių metų Austrijos. Bet prancūzė pagal naują versiją įdėjo angliškų žodžių ir labai pagadino dainą. Vis tiek jaučiasi akcentas smarkus, tas minėtas rrr angliškuose žodžiuose doh.gif, susidaro įspūdis, kad angliški žodžiai ilgesni ir netelpa pagal tempą. Jau geriau viską savo kalba dainuotų,

3. Šveicarijos Apollo vertinama aukštai, nors man tai nelabai. Kaip ir Lenkija su klaustuku dideliu.

1. Kažin ar ilgai pavyks atsilaikyt hihihi.gif

2. Nepastebėjau, kad ten jau naują versiją įmečiau. Pirmą kartą perklausiau. Tikrai tie anglų kalbos intarpai nepuošia unsure.gif Pernai Amiras irgi pusiau angliškai, pusiau prancūziškai dainavo, bet ten visai tiko ta anglų kalba ir akcentas nebuvo toks ryškus.

3. Lenkijos dar negirdėjau, reiks eit paklausyt.

QUOTE(Monteverte @ 2017 03 16, 12:27)
Su sąlyga, jei tikrai nė nežvilgtelėsit nono2.gif

Oi, čia tai jau aš 100 procentų rami laugh.gif

Įmeskit kas nors dar kokių ryškesnių ar įdomesnių dainų biggrin.gif Gal kokį perliuką atrasiu.
Papildyta:
Perklausiau Lenkijos
https://www.youtube....h?v=jKk4JtiJny0

bet Šveicarija, man atrodo, bus gerokai aukščiau g.gif Nors lenkės tembras įdomesnis. Kitas šveicarės pliusas, kad švariau dainuoja gyvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 16 kovo 2017 - 12:48
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 16, 12:34)
3. Lenkijos dar negirdėjau, reiks eit paklausyt.

Motera tai baugi, nusiteikite ir vaikus nuo ekrano patraukite biggrin.gif
Atsakyti
Man nieko nėr baisiau už islandės įvaizdį klipe. Kažkas tarp "Pjūklas 5" ir "Ateiviai puola".

https://www.youtube....h?v=sFyl7h4_H1k
Atsakyti