Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Fanų topuose mūsų daina gale.


Pračiokinau šveduką internete... Geriau būč nežiūrėjus. Ką ten nosis... Ten viskas tiuninguota doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 12 kovo 2017 - 23:02
QUOTE(ramyra @ 2017 03 12, 22:56)
Fanų topuose mūsų daina gale.
Pračiokinau šveduką internete... Geriau būč nežiūrėjus. Ką ten nosis... Ten viskas tiuninguota  doh.gif

Čia kai dalyvavo švedų idol, tik jaunesnis ir ilgesniais plaukais, bet šiaip toks pat biggrin.gif o kas manot dar be nosies tobulinta?
hmm.gif
https://youtu.be/TNAPW1mj9So
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 12 kovo 2017 - 23:42
QUOTE(ramyra @ 2017 03 12, 23:59)
Pritariu 100 proc. Siųsti tokį poną Tobulybę sąžinės reikia turėti. Kad kiti laimėtų EV, jiems dar ir dainuoti reikia, o šis - gali tik šypsotis. Neapleidžia nuojauta, kad veidukas patobulintas chirurgų   topsecret.gif

Italas bent jau panašus į vyrą, kokį galima sutikti gatvėje ar žiūrint per TV futbolo rungtynes "Anglija: Italija"  biggrin.gif Toks realus - iš mėsos ir kaulų, su emocijom ir klaidom, Tai žinai - kad tikras.

oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(mjforever @ 2017 03 13, 00:28)
tik šiandien kelis ESC gabalus paklausiau. Na ką, visame to popso fone Fusedmarc kaip ugnikalnis. Kuo toliau, tuo labiau žaviuosi daina.

Aš irgi kiek perklausiau, tai labai išsiskiria iš kitų smile.gif Gaila tik, kad užsieniečiai nekaip atsiliepia. Po Doncės pernai metais, pamenu, daug teigiamų komentarų buvo. Labai tikiuosi, kad kaip nors prasibrausim į finalą. Na, jei nepavyks, tai pasidžiaugsim, kad pagaliau išdrįsom truputį džiazovą neformatą išsiųst ir nesitaikėm į masinį skonį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2017 - 23:51
QUOTE(Anakure @ 2017 03 12, 20:36)
Pagaliau San Marinas pateikė
https://www.youtube....h?v=CXiQr2ew3lQ

Tuoj turėtume sužinoti apie Rusijos sprendimą.

nu toks irgi hitelis visame kontekste
Atsakyti
Švedas anksčiau anksčiau

Dabar

Galima apeliuoti į tai, kad priaugo svorio, suvyriškėjo ir panašiai. To negalima atmesti. Bet tokių simetriškų linijų veide kaip dabar jaunystėje nebuvo. O kas gamtoje retai pasitaiko, chirurgas nesunkiai išgauna. Akivaizdžiai matyti, kad tvarkyta nosis, dantys. Man atrodo ir lūpos, nes dabar kai ji šypsosi tai daryti jam sekasi sunkiai biggrin.gif Šiandien mimikų veide apskirtai labai nedaug, nėra mimikų raukšlelių. Palyginus su jaunystės foto (iki Idol - ten jau koreguota), sakyčiau buvo toks "bjaurusis ančiukas", bet grubesni vyriški bruožai buvo paversti į švelnesnius (moteriškus). Lūpos pas jį ir taip buvo juslios, dabar sintezėje su subtilia nosyte (kuri be abejo tinka prie viso komplekto) gaunasi labai nusaldintas variantas.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 13, 00:50)
oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš irgi kiek perklausiau, tai labai išsiskiria iš kitų smile.gif Gaila tik, kad užsieniečiai nekaip atsiliepia. Po Doncės pernai metais, pamenu, daug teigiamų komentarų buvo. Labai tikiuosi, kad kaip nors prasibrausim į finalą. Na, jei nepavyks, tai pasidžiaugsim, kad pagaliau išdrįsom truputį džiazovą neformatą išsiųst ir nesitaikėm į masinį skonį smile.gif


tie atsiliepimai labai kontrastingi. Arba labai patinka, arba visiškai nepatinka. Bet tokie vertinimai, sakyčiau, tik parodo, kad kūrinys turi meninę vertę. Ir ačiū diev, tikrai ne popsas, atpiginęs tą konkursą. Bus tikrai šiokia tokia revoliucija ESC sulig lietuvių pasirodymu. Aš labai didžiuojuosi, kad ta prasme mes iškritom iš konteksto.
Papildyta:
Keista, kaip Aistės kol kas joks žurnalistas neprakalbino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 13 kovo 2017 - 09:57
QUOTE(ramyra @ 2017 03 13, 08:52)
Galima apeliuoti į tai, kad priaugo svorio, suvyriškėjo ir panašiai. To negalima atmesti. Bet tokių simetriškų linijų veide kaip dabar jaunystėje nebuvo. O kas gamtoje retai pasitaiko, chirurgas nesunkiai išgauna. Akivaizdžiai matyti, kad tvarkyta nosis, dantys. Man atrodo ir lūpos, nes dabar kai ji šypsosi tai daryti jam sekasi sunkiai  biggrin.gif Šiandien mimikų veide apskirtai labai nedaug, nėra mimikų raukšlelių. Palyginus su jaunystės foto (iki Idol - ten jau koreguota), sakyčiau buvo toks "bjaurusis ančiukas", bet grubesni vyriški bruožai buvo paversti į švelnesnius (moteriškus). Lūpos pas jį ir taip buvo juslios, dabar sintezėje su subtilia nosyte (kuri be abejo tinka prie viso komplekto) gaunasi labai nusaldintas variantas.

Pirmoje foto nosis, akys labai simetriškos. Žandikaulis irgi praktiškai, su mažu nuokrypiu.
Dabar į galvą atėjo vienas geras pažįstamas, kuris mane įsimylėjęs buvo. Tai studijose buvo tikrai asimetriškas kažkoks, labai atstūmiantis, o vėliau, kai subrendo, netgi sakytum gražus vyras, net nosis atrodo išsitiesino, žandai užaugo. Netikiu, kad jis darėsi operacijas ax.gif tai ir šis nebūtinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 13 kovo 2017 - 10:32
Nosis pati nesusiaurėjo tikrai. O man jis neatrodo nusaldintas, biškį toks neandartalietiškų bruožų, anksčiau tai išvis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 13 kovo 2017 - 10:45
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 13, 10:32)
Netikiu, kad jis darėsi operacijas ax.gif tai ir šis nebūtinai

Tai gi nepradėsime ginčyti dėl tokio paiko klausimo: darėsi, nesidarė. Man tai intuityviai pasirodė, kad bent nosis ir dantys - tai tvarkyti. Bet nieko kategoriškai netvirtinu. smile.gif Bet kuo aš į jį labiau žiūriu, tuo jis man labiau atstumiantis atrodo.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 12, 23:50)
Na, jei nepavyks, tai pasidžiaugsim, kad pagaliau išdrįsom truputį džiazovą neformatą išsiųst ir nesitaikėm į masinį skonį smile.gif


QUOTE(mjforever @ 2017 03 13, 09:57)
Bus tikrai šiokia tokia revoliucija ESC sulig lietuvių pasirodymu. Aš labai didžiuojuosi, kad ta prasme mes iškritom iš konteksto.

Aš irgi palankiai vertinu mūsiškius. Labiausiai piktinasi tie, kuriems priimtinas standartas, ir jei jau kitaip, jei jau išsiskiriame iš minios - "pravalas". Išsiskirti yra gerai. Tik reikia tai padaryti kokybiškai. Jei atlikėja tikrai atsiskleis visa jėga, nugalės baimę - bus gerai. Ir tikrai ne gėda, kaip kad kas sako. Jie turi patirties, nėra žaliukai kaip Paula ar Zazza. Tai turėtų jiems padėti.
Praėjusiais metais Gruzija va koks "nesusipratimas", reitinguose nuvertinti, o paskui publika kaip juos pamilo ir įvertino aukštai nei buvo prognozuota. Taip kad nereikia iš anksto batų ant vinies kabinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 03 13, 10:44)
Nosis pati nesusiaurėjo tikrai. O man jis neatrodo nusaldintas, biškį toks neandartalietiškų bruožų, anksčiau tai išvis biggrin.gif

Nu mano to buvusio gerbėjo tikrai atrodo irgi kaip susiaurėjusi. Anksčiau tokio vos ne kaip varno nosis buvo, o kai svorio priaugo, tai riebaliuko aplink nosį irgi priaugo ir ta nosis paliko apgaubta, įgilinta ir iš karto atrodo žymiai mažesnė.
Nors, žinoma, aš neteigiu, kad žmonės nesimažina nosių, Amerikoje ten turbūt kas antras su nupjaustyta, bet būna ir natūralių "stebuklų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 13, 00:50)
oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš irgi kiek perklausiau, tai labai išsiskiria iš kitų smile.gif Gaila tik, kad užsieniečiai nekaip atsiliepia. Po Doncės pernai metais, pamenu, daug teigiamų komentarų buvo. Labai tikiuosi, kad kaip nors prasibrausim į finalą. Na, jei nepavyks, tai pasidžiaugsim, kad pagaliau išdrįsom truputį džiazovą neformatą išsiųst ir nesitaikėm į masinį skonį smile.gif

Siuntėm gi jau kažkada neformatą, grupę (net pavadinimo neatsimenu) su vokaliste Ričik, na tokie už paklodės dainavo. Ir ką? Nulis buvom apskritas. Netikiu ta daina anei kaip, bet palaikysiu, nes lietuvė esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 13 kovo 2017 - 13:09
QUOTE(oziarage @ 2017 03 13, 13:08)
Siuntėm gi jau kažkada nedormatą, grupę (net pavadinimo neatsimenu) su vokaliste Ričik, na tokie už paklodės daonavo. Ir ką? Nulis buvpm apskritas. Netikiu ta daina anei kaip, bet palaikysiu, nes lietuvė esu.
[right][snapback]71502057[/snapback][/right]

Bet čia nepalyginsi. Ta Ritčik tai nūda buvo, tinkama tik atsisėsti kavinėje ir pagroti. Ir to kavinėje norėtųsi linksmesnės dainos.
Revoliucionierė ryški, tarp ugnių, ryškus vokalas ir visa kita.
Tik bendrame kontekste labai keistai atrodo: rusė, raudona ir dar revoliucija. Jei siųstume į kokią Švediją, ok, bet į Ukrainą? biggrin.gif
Nu Lietuva negali "nepasižymėti" biggrin.gif
Atsakyti