Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Sveikos.

Dėl nugalėtojų nesidžiaugiu. Sirgau už Aistę ir Gretą, bet yra kaip yra. Vis tiek palaikysiu per didžiąją Euro :) Labai patiko vakarykštis koncertas. Viskas fainai atrodė, graži scena, didelė arena pridėjo šventiškumo, smagiai susižiūrėjo. Nepatiko ta į kadrą netelpanti komisija... kam jų ten tiek daug reikėjo? Kažkoks bardakas. Ir tas teleloto su "bilietų" traukimais irgi kažkokia nesąmonė. 

Vakar ir švedai išsirinko savo delegatą... man atrodo jie vėl laimės :D pažiūrėkit koks patrauklus tas vyriokas ir kaip visi gerai juda!

https://www.youtube....h?v=1jSrBdN4b5c

Atsakyti
lauksiu Fusedmarc koncerto LRT studijoje. Bus įdomu.
Atsakyti
IMU ŠVEDĄ.
Ar jau uzbukintas? unsure.gif Nes geju i doros gelia atvest nebutu lengva biggrin.gif
Siemet tada galiu buti ir be nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 12 kovo 2017 - 11:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 03 12, 11:14)
IMU ŠVEDĄ.
Ar jau uzbukintas? unsure.gif Nes geju i doros gelia atvest nebutu lengva biggrin.gif
Siemet tada galiu buti ir be nieko ax.gif



paimtas dar iki finalo 4u.gif

dėl gėjaus tai klausimas, lyg turi sūnų iš ankstesnių santykių ir dabar turi draugę dvejus metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 12 kovo 2017 - 11:41
Ką gi, likau be Aistės... Reikia kažką imti...
Pražvelgiau vyriokus, tad klausimas, ar Izraelio atstovą kas nors priglaudėte jau?
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2017 03 12, 11:34)
paimtas dar  iki finalo  4u.gif

dėl gėjaus tai klausimas, lyg turi sūnų iš ankstesnių santykių ir dabar turi draugę dvejus metus.

O jau surinkta informacija biggrin.gif Tai fainai, jei ne gėjus. Bet kad jis pats sau toooks fainas. Man į jį žiūrėti neišeina kitaip, tik kaip į gražų, nublizgintą, patiuninguotą automobilį tongue.gif Vaizdas labai gražus, bet kad norėč pasivažinėti - tai ne lotuliukas.gif Balsas nėr iš labai stipresnių, bet pati daina ir veiksmas scenoje - labai EV.
Papildyta:
Kovo 7 d. užimtumas buvo toks. Prašom koreguoti pagal naujausią info smile.gif
QUOTE(Anakure @ 2017 03 07, 20:22)

Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 12, 12:19)
O jau surinkta informacija  biggrin.gif



dar nuo pernai surinkta info biggrin.gif
mačiau potencialą jame biggrin.gif
Atsakyti

Na taip, švedukas neatrodo, kad būtų dėl kažko savim nepatenkintas, bet vis tiek jis ne šiaip saldainis, o talentingas vyriokas :D pažiūrėkit, koks geras judesiukas ir flirtas nuo 2:21 https://www.youtube....h?v=1jSrBdN4b5c :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 12 kovo 2017 - 12:45
Kadangi taip ilgai kentėjau be vyrų, tai dabar pelnytai pareiškiu, kad imu 1,5 vnt , t.y. Izraelio atstovą ir dar estą. Abu jie man pakankamai dailūs ir, kadangi estas pusiau "ženotas" ir pasirodo ne vienas, imsiu ir jį.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 12, 11:28)
Švedai siunčia savo seksiuką berniuką su "F* beautyful" daina  bigsmile.gif Bet jau toks gey matčo, kad oi. Bet pasirodymas iš esmės vizualiai gražus.

https://www.youtube....h?v=1jSrBdN4b5c

Na taip seksiukas. ;) Bet is krasto tas juodaplaukis su barzdele irgi vertas grieko. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2017 03 12, 13:46)
Kadangi taip ilgai kentėjau be vyrų, tai dabar pelnytai pareiškiu, kad imu 1,5 vnt , t.y. Izraelio atstovą ir dar estą. Abu jie man pakankamai dailūs  ir, kadangi estas pusiau "ženotas" ir pasirodo ne vienas, imsiu ir jį.

Atsiprasau bet estas su visa motera paimtas mano. smile.gif Airio lyg niekos dar nepaeme. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 12, 15:58)
Atsiprasau bet estas su visa motera paimtas mano. smile.gif Airio lyg niekos dar nepaeme. smile.gif

Ką gi- lieku prie Izraelio tada, airis per daug man jaunas... doh.gif

O rusų taip ir nebus šiemet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 kovo 2017 - 15:33
Kas liecia nugaletoja, tai nors man ir nelabai patiko, bet linkiu pakliuti ifinala, bus idomiau ziureti. Ir tegul ta revoliucija persirengia oranzine suknia, tada tikrai busim suprasti Ukrainoj. smile.gif Idomu butu pamatyt koks rezultatas butu gavesi sudejus visu 12 komisijos nariu balsus.
Kazkokia keista spaudos konferencija buvo klausimu buvo gal 3 ar 4 ir viskas ate ir ituos pacius jie nelabai ka atsake. doh.gif Tikiuosi ji angliskai kalba geriau nei lietuviskai. smile.gif
Atsakyti