Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(fukse @ 2017 03 12, 01:08)
Viskas puiku, man gražiai klausosi ir žiūrisi Fusedmarc  first.gif , ačiū die, išvengėm Lolitos  karsta.gif


jo, gerai klausosi. Neįsimintina daina. Bet kam reikia. Ji daro įspūdį gyvai, prieš balsavimą biggrin.gif
Atsakyti
Na, jei taip per užsienio spaudos konferenciją pasirodys, tai vaje vaje... huh.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 03 11, 20:59)
Na nors vieną kartą su Donatu nesutinku! Aš už linksmą ir pašaipią Lolitą šiais metais, nes na būkim biedni, bet teisingi, nė viena daina iš mūsiškių šiais metais nepraeitų net į finalą.

Siemet finalas tikrai stiprus, isskyrus Lolita, ne vienos dainos negeda siusti.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 12, 00:00)
Siemet finalas tikrai stiprus, isskyrus Lolita, ne vienos dainos negeda siusti.


Baisios to LT dainos, net siurpas sueme, kai perjungem kad ir nuo Norvegijos finalo.
Gera zinia ta, kad lyg Norvegai isrinko kazkokia bloga is tu keliu neblogu kurios ten buvo
Atsakyti
Na ką gi, suvedame Lietuvos atrankos rezultatus, laimėjo mano "Fusedmarc", su tuo galite mane pasveikinti smile.gif
Bet kadangi toliau Lietuvos ribų "Fusedmarc" perspektyvų nematau, ypač po ukrainiečių forumo pasiskaitymo ir jų vertinimų smile.gif, tai perleidžiu tą rusų grupę kitoms, gal mjforever ar kita perims ją globoti?
Papildyta:
Mano švedas nelaimėjo, laimėjo kažkurios kitos paimtas vyras.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 12, 03:50)
Na ką gi, suvedame Lietuvos atrankos rezultatus, laimėjo mano "Fusedmarc", su tuo galite mane pasveikinti smile.gif
Bet kadangi toliau Lietuvos ribų "Fusedmarc" perspektyvų nematau,


jie jau už Lietuvos ribų, jau abiejomis kojomis ukrainoje, tarptautinėje arenoje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 12, 08:16)
jie jau už Lietuvos ribų, jau abiejomis kojomis ukrainoje, tarptautinėje arenoje.

Aš taip supratau, kad jūs ją imate, aš su džiaugsmu ją perleidžiu jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 12, 10:14)
Aš taip supratau, kad jūs ją imate, aš su džiaugsmu ją perleidžiu jums smile.gif


čia ne aš, čia ji mane ima biggrin.gif
Atsakyti
ar kas nors pastebėjo tas paturbintas filmavimo technologijas Eurovizijos konkurso finalo metu? Aš nelabai. Gal kažkiek greitenis kadrų keitimasis, kaip video klipas.
Atsakyti
Daug už tuos Fuzdzsd'us balsavo. O man jie nepatinka verysad.gif
Atsakyti
Švedai siunčia savo seksiuką berniuką su "F* beautyful" daina bigsmile.gif Bet jau toks gey matčo, kad oi. Bet pasirodymas iš esmės vizualiai gražus.

https://www.youtube....h?v=1jSrBdN4b5c
Atsakyti