Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Gerai, kad nors Eurovizijos scenoje švedai nesugalvojo pastatyti į vedėjas iškrypėlius kaip buvo sekmadienį. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2024 05 11, 22:11)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73147989" data-time="1715454545">
<div>
<p>aš norvegus tada dar paimu, o tai smutno man vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Geriau šveicarą, jo didelės perspektyvos į aukštą vietą. </p>

daug gerų šiemet, tik belgo labai gaila
Papildyta:
norvegai cypailos, nekažką visgi
Atsakyti

Švedija - muzika gera, balsai tinkantys muzikai, vaizdas geras, nors galėjo ką nors įdomiau sugalvoti. Nepykčiau, jeigu  patektų į aukščiausias vietas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 gegužės 2024 - 21:23

Ukraina - gražus scenos vaizdas, gražūs garsai, tos dainuojančios storulės galėtų nebūti, su savo kudakavimu sugadina visą dainos skambesį. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2024 05 11, 22:26)
<p>Ukraina - gražus scenos vaizdas, gražūs garsai, tos dainuojančios storulės galėtų nebūti, su savo kudakavimu sugadina visą dainos skambesį. </p>

mano vokietukui pripiršt biggrin.gif
Atsakyti

Vokietija - vaizdas geras, muzika standartinė, nieko įdomaus, angliakalbis, nuobodus pastūgavimas. 

Atsakyti
liuksemb man vaikiški kažkokie
Atsakyti

Liuksemburgas - pradžia kaip ir žadanti, jau galvojau gal kažkas tobuliau, bet paskui pasirodė, kad tralialiuška. Vaizdas gražus.

Atsakyti

Izraelis - muzika ne kažin kokia išskirtinė, bet artistė sugeba savo atlikimu, scenine plastika, savo balsu prikaustyti. Tik žiūrovų triukšmas trukdė klausyti.

Atsakyti
prigęsę ir išvargę visi, pusfinalis geriau buvo
Atsakyti

prigęsę ir išvargę visi, pusfinalis geriau buvo

Perskaičiau: prigėrę :)

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2024 05 11, 22:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73148006" data-time="1715456582"><div><p>prigęsę ir išvargę visi, pusfinalis geriau buvo</p></div></blockquote><p>Perskaičiau: prigėrę smile.gif</p>

geriu tai aš, vėl alų, omg negera, ryt iš sporto turėsiu neišeit biggrin.gif
Atsakyti