Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Jolleee @ 2017 03 10, 19:09)
Nieko gero verysad.gif 

Oi. Jei yra scenos pupytės, tai čia tikrų tikriausias žirniukas biggrin.gif Apie "Body language" iš viso patyliu ninja.gif
Atsakyti
„Eurovizijos“ atrankos finale dalyvius vertins net 12 narių komisija, o žiūrovai iš savo mobiliųjų galės balsuoti po 10 kartų. Tačiau tai – dar ne visi balsavimo pokyčiai. „Komisijos narių bus daugiau nei kiekvienoje atrankoje. Žinoma, kiekvienas balsuos pagal savo skonį, todėl kuo daugiau narių, tuo geriau, o jų atvyksta ir iš užsienio“, – sako atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas. Konkurso finale dalyvių vertinimų lentelę sudarys kiekvienas komisijos narys, tačiau tik pačių dalyvių ranka lems, kurių 7 komisijos narių balsai jiems bus skaičiuojami. T. y., dalyviai trauks burtus ir taip pasirinks juos vertinančius komisijos narius

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/...s.d?id=74008436

cirkai, žaidimai kažkokie su atlikėjais. Tai su žiūrovais, tai su atlikėjais. Metai iš metų tas pats bandymas "suintriguoti". Bandytų leisti gerai sudainuoti.
Papildyta:


tai metam burtus, kas laimės.

Noriu, kad laimėtų Zaza, o laimės Fusedmarc
Atsakyti
Na dar viena nesamone su tais butru traukimais. Tai taip iseina kad cia laimes dalykas. Ir visai nepriklauso ar atlikejas gerai pasirodys ar ne. Jei istrauks komisijos narius kurie palankiai ivertino tai turi didesni sansa laimeti, jei ne mazesni. Pernai turejau normalia atranka, o siemet vel cirkai. verysad.gif
Atsakyti
https://www.facebook...9...3641&type=3 Slavko eurovizine apranga biggrin.gif
Atsakyti
"– Ką manote apie šių metų „Eurovizijos“ atranką? – lrytas.lt skaitytojai teiravosi D.Montvydo. – Mano akimis, trūksta žiūrovų pagarbos atlikėjams. Per daug pykčio ir neapykantos jų reiškiamose nuomonėse. Tai mane užknisa. Visi atlikėjai stengiasi, verkia, kai jiems nesiseka. Bet pasakysiu štai ką – dėl Lolitos Zero pasirodymo. Negaliu suprasti, kodėl kai kurios Lietuvos žvaigždės giria tą pasirodymą. Tas besąlygiškas draugų palaikymas – tai absurdas. Kalbu ne apie aktorių Gytį Ivanauską, kuris atlieka tą vaidmenį, jis – talentas. Tik apie patį pasirodymą. Švedijoje rodžiau jį ne vienam su muzika dirbančiam žmogui. Jie visi sakė – jei išsiųsime šį personažą į „Euroviziją“, nustumsime Lietuvą 10 metų atgal. Juk šis pokštas iš esmės senamadiškas. Juoktis čia, Lietuvoje, viena, o išrinkti ir išsiųsti į „Euroviziją“ – kas kita. Mes lygiuojamės į Vakarus, o žmonės ten to nesupras. Net kalbos negali būti.

Skaitykite daugiau: http://zmones.lrytas...utm_medium=Copy
"
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2017 03 10, 19:09)
Nieko gero verysad.gif  cray.gif  help.gif
Juodkalnijos daina

O taip tikėjausi ko nors panašaus į tai, kas girdisi paspaudus ant mano parašo...

Galiu perimt 4u.gif biggrin.gif
Visai gera daina, tikrai ne sumuštinių ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 11, 15:38)
Na dar viena nesamone su tais butru traukimais. Tai taip iseina kad cia laimes dalykas. Ir visai nepriklauso ar atlikejas gerai pasirodys ar ne. Jei istrauks komisijos narius kurie palankiai ivertino tai turi didesni sansa laimeti, jei ne mazesni. Pernai turejau normalia atranka, o siemet vel cirkai. verysad.gif

Pilvelytį tikrai išsitrauks tą Dalką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 11, 19:16)
" Juoktis čia, Lietuvoje, viena, o išrinkti ir išsiųsti į „Euroviziją“ – kas kita. Mes lygiuojamės į Vakarus, o žmonės ten to nesupras. Net kalbos negali būti."

Būtent! drinks_cheers.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 03 11, 19:46)
Visai gera daina, tikrai ne sumuštinių ax.gif

Man ši daina net viena iš geriausių, sakyčiau bigsmile.gif . Ir vyrukas gan įdomus. Imčiau ir aš tokį meilutį. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 11 kovo 2017 - 20:13
Su tuo vertinimu finale - "iš didelio rašto išeina iš krašto". Nejau nemato, kad persūdo?

Man patinka Greta Zazza daina, bet geriau būtų, kad ją dainuotų Paula, kuri žymiai geriau jaučia savo kūną ir juda, todėl tikriausiai būčiau už "revoliuciją", nes Aistės daina apie vilkus jau praeitas etapas. doh.gif

Kažkodėl labiau įdomu, ką išrinks švedai nei LT.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 11, 19:16)
"– Ką manote apie šių metų „Eurovizijos“ atranką? – lrytas.lt skaitytojai teiravosi D.Montvydo. – Mano akimis, trūksta žiūrovų pagarbos atlikėjams. Per daug pykčio ir neapykantos jų reiškiamose nuomonėse. Tai mane užknisa. Visi atlikėjai stengiasi, verkia, kai jiems nesiseka. Bet pasakysiu štai ką – dėl Lolitos Zero pasirodymo. Negaliu suprasti, kodėl kai kurios Lietuvos žvaigždės giria tą pasirodymą. Tas besąlygiškas draugų palaikymas – tai absurdas. Kalbu ne apie aktorių Gytį Ivanauską, kuris atlieka tą vaidmenį, jis – talentas. Tik apie patį pasirodymą. Švedijoje rodžiau jį ne vienam su muzika dirbančiam žmogui. Jie visi sakė – jei išsiųsime šį personažą į „Euroviziją“, nustumsime Lietuvą 10 metų atgal. Juk šis pokštas iš esmės senamadiškas. Juoktis čia, Lietuvoje, viena, o išrinkti ir išsiųsti į „Euroviziją“ – kas kita. Mes lygiuojamės į Vakarus, o žmonės ten to nesupras. Net kalbos negali būti.

Skaitykite daugiau: http://zmones.lrytas...utm_medium=Copy
"

Na nors vieną kartą su Donatu nesutinku! Aš už linksmą ir pašaipią Lolitą šiais metais, nes na būkim biedni, bet teisingi, nė viena daina iš mūsiškių šiais metais nepraeitų net į finalą.
Atsakyti
na, paskutinis bandymas vartotojo įkelta nuotrauka
Zazai-nė puha nė pira,
vartotojo įkelta nuotrauka

daugiau dėl manęs bet kas gali laimėti, išskyrus Aistę.
Atsakyti
As tai prie Lole, Aiste ir Vikute. Fek.
Atsakyti
Ta Zasimauskaitė kai nori, gali ir įdomiau ką padainuoti smile.gif
Nors tas kažkoks Bliur Blier biggrin.gif tai šlykščiai skamba kiek girdžiu viena ausim (jei gerai girdžiu) biggrin.gif
Papildyta:
Ar jau pasportavot? Nu kažkokia sporto treniruotė biggrin.gif
Atsakyti