Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Man ir Aistė su tomis akimis tai atrodo psichiškai nesveika, tokia tarp to ir "noriu kakų, bet užkietėjo viduriai". Nors daina iš esmės nėra bloga ir kažkaip buvau už ją, bet ta vaidyba tai man nepatinka (nors ji sako, kad čia nėra vaidybos, ji natūraliai tokia, tokiu atveju ir nekažką). Būtų gėda, jei ji taip didžiojoje scenoje pasirodytų. Apskritai Aistutei nereikėjo kiekvienais metais į Euroviziją bėgti, reikėjo pasitaupyti, ji man Eurovizijai yra tiesiog pernelyg nuvalkiota jau.

O ta revoliucionierė tai ir iš didelio rašto išėjo iš krašto. Tas nedažytos mikasės įvaizdis tai visiškai nesužavėjo, pati sau faina. Dainuodama ir gerokai perspaudžia su judesiukais, tik pas šitą daugiau nuoširdumo. Tikrai ne mano atlikėja ir ne mano daina. Šįmet už nieką nesergu, visos finalinės dainos klausomos. Gali būti, kad vyks revoliucionierė, tik nemanau, ar tai sukels Lietuvai revoliuciją Eurovizijoje, daina tikra vidutinybė.

Mes draugių kompanijoje labiausiai žiūrėjom į Vagelį, na patinka mums jis ir jo daina patinka normaliai. Pats vaikinas tai grožis ir atgaiva akims, toks išlaikytas, teisingas jaunuolis. Draugė net nepastebėjo , kad be jo scenoje pritariantys atlikėjai buvo, tiek į jį užsižiūrėjo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(florete @ 2017 03 06, 14:07)
Sashos Song daina niekuo neypatinga, kad ir kiek esu girdėjus iki šiol net melodijos neatsimenu. O su Lolita tikrai nepastebėti neliktume. Tikiu, daina aukštumų tikrai nepasieks, bet pats Gyčio personažas, jo charizma ir artistiškumas...na tikrai pritraukia dėmesį biggrin.gif Su rimtomis dainomis, pripažinkim, mums nesiseka, tai bent jau pasilinksminkim šį kartą tongue.gif


bet teatro ten ir nereikia unsure.gif tokių tik pamavaikiškumu dėmesį traukiančių kaip tik nevertina. Kur ten jau jo charizma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2017 03 06, 14:07)
Sashos Song daina niekuo neypatinga, kad ir kiek esu girdėjus iki šiol net melodijos neatsimenu. O su Lolita tikrai nepastebėti neliktume. Tikiu, daina aukštumų tikrai nepasieks, bet pats Gyčio personažas, jo charizma ir artistiškumas...na tikrai pritraukia dėmesį biggrin.gif Su rimtomis dainomis, pripažinkim, mums nesiseka, tai bent jau pasilinksminkim šį kartą tongue.gif

Visiškai pritariu smile.gif Jau matau kiek peržiūrų Youtube sulauktų jos laimėjimas Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 06, 13:47)
bet teatro ten ir nereikia  unsure.gif  tokių tik pamavaikiškumu dėmesį traukiančių kaip tik nevertina. Kur ten jau jo charizma  unsure.gif

O jis ne gėjus? tada tai viską paaiškintų
Atsakyti
Gal nereikia elgtis ir mąstyti, kaip mažiems vaikams: jei nesulaukiam dėmėsio gerais darbais, tai atkreipsim į save siautėjimu? O kokia "garbė" bus atsidurti visų laikų blogiausių EV pasirodymų ir beskonybės sąraše. Tikrai būsime "pastebėti" tomato.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2017 03 06, 13:48)
Visiškai pritariu smile.gif Jau matau kiek peržiūrų Youtube sulauktų jos laimėjimas Lietuvoje smile.gif

ir dabar lyginant Gyčio pasirodymą ir Aistės, matyt akivaizdus peržiūrų skaičiaus skirtumas. Geras tas dėmesys ar blogas, bet Lolita Zero jį tikrai turi.
Atsakyti
Po vakarykščio kritimo šiandien Lietuvos vieta viena vieta pakilo atgal.
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2017 03 06, 08:36)
JEEEE, LRT paskelbė, kad bus galima grąžinti vieną iš iškritusių smile.gif

O taisyklės tai leidžia?
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 06, 10:34)
Tikiuosi komisijai uzteks proto, kad neisliestu jo i Kijeva.

Tegul leidžia, bus linksma smile.gif Be to, velnias ten labai tinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 06, 10:48)
Ką tik prabalsavau LRT svetainėje. Prie rezultatų skelbia, kad jau balsavo daugiau kaip 6 tūkst. žmonių. Pirmauja Lolita (beveik 43 proc.). Lietuva, kur tu eini?

Aš balsavau už Mią, nes žinau, kad ji mažai balsų surinks, tai, kad daugiau turėtų, nors turėčiau balsuoti už Ivanauską smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 06, 10:59)

Nors ne, netikiu, kad jie taip giliai mąsto. Juk čia Lietuva, čia tik pažintys ir pinigai viską sprendžia. Ir kas nors dar drįs po to piktintis, kad nepalaikomas savas atstovas Eurovizijoje, kai jis išrenkamas tokiu purvinu keliu? Tai tegu tada tą savo pyktį susikiša sau į vieną vietą smile.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(florete @ 2017 03 06, 13:07)
Sashos Song daina niekuo neypatinga, kad ir kiek esu girdėjus iki šiol net melodijos neatsimenu. O su Lolita tikrai nepastebėti neliktume. Tikiu, daina aukštumų tikrai nepasieks, bet pats Gyčio personažas, jo charizma ir artistiškumas...na tikrai pritraukia dėmesį biggrin.gif Su rimtomis dainomis, pripažinkim, mums nesiseka, tai bent jau pasilinksminkim šį kartą tongue.gif

Nors man jis labai patinka, bet manau, kad jis net į finalą nepatektų, o gali būti, kad būtų nušvilptas, kaip Silvia Night, nes Eurovizijoje nemėgstama, kai šaipomasi.
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 06, 14:40)
Gal nereikia elgtis ir mąstyti, kaip mažiems vaikams: jei nesulaukiam dėmėsio gerais darbais, tai atkreipsim į save siautėjimu? O kokia "garbė" bus atsidurti visų laikų blogiausių EV pasirodymų ir beskonybės sąraše. Tikrai būsime "pastebėti"  tomato.gif

Tai, kad kitaip nesugebama: tai blizgantys triusikai, tai gėjiški bučiniai, tai velnias su ragais smile.gif Nes nemažos dalies suvokimas apie Euroviziją pasibaigia ties Gėjavizija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 kovo 2017 - 15:37
Suprantu, kad Lolita parodija, bet kieno - pačios EV? Ivanausko? Seksualinių mažumų?
Jei tai žinutė - ji turi būti skoninga. Lolita ne Končita (ta bent dainavo ir to neatimsi iš jos). Ir nėr ką lygintis su Verka Serdiučka.
Šiandien pirmą kartą pažiūrėjau į tą Lolitą ir jokio įspūdžio man nepadarė smile.gif Prabalsavau už Ievą, nes man ji šiaip miela ir balsas gražus.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 06, 15:58)
Suprantu, kad Lolita parodija, bet kieno - pačios EV? Ivanausko? Seksualinių mažumų?
Jei tai žinutė - ji turi būti skoninga. Lolita ne Končita (ta bent dainavo ir to neatimsi iš jos). Ir nėr ką lygintis su Verka Serdiučka.

Končita ne tik gerai dainavo, bet iš jo sklido jausmingumas, energetika, jis buvo natūralus.
Papildyta:
Palyginsiu Lolitą ir Končitą, kaip mano akimis jos atrodo: Končita -jausminga, išsilavinusi, aukštuomenės dama, Lolita - iš prastuomenės, Gariūnų turgaus prekeivė.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 06, 16:21)
Palyginsiu Lolitą ir Končitą, kaip mano akimis jos atrodo: Končita -jausminga, išsilavinusi, aukštuomenės dama, Lolita - iš prastuomenės, Gariūnų turgaus prekeivė.

Sakyčiau labai taiklu. Aš Lolitą palaikiau tik pačioje pradžioje, kai negirdėjau kitų eurovizinių LT dainų, išskyrus Sašos. O kai išgirdau visus, supratau, kad šiaip metais mes labai normaliai turime ką parodyti, bent kokios 3 ar 4 dainos gali laisvai varžytis dėl pirmos vietos, tai išties tokios visokios lolitos labai nublanksta ir kreivą šypsenėlę teisšspaudžia. Tegu eina jis lauk atgal į savo teatrus ir juos rodo kultūrkėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 06, 17:21)
Končita ne tik gerai dainavo, bet iš jo sklido jausmingumas, energetika, jis buvo natūralus.
Papildyta:
Palyginsiu Lolitą ir Končitą, kaip mano akimis jos atrodo: Končita -jausminga, išsilavinusi, aukštuomenės dama, Lolita - iš prastuomenės, Gariūnų turgaus prekeivė.

Tai net nėra ko lyginti, Končita iš karto buvo- VAU, nė vaizdo nereikėjo... Lolita, tai tik vaidinimas, vargu ar į finalą patektų. Kaip ir kiti šiemetiniai dalyviai.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 03 06, 16:59)
Tai net nėra ko lyginti, Končita iš karto buvo- VAU, nė vaizdo nereikėjo... Lolita, tai tik vaidinimas, vargu ar į finalą patektų. Kaip ir kiti šiemetiniai dalyviai.

Sutinku, kad nė vienas atlikėjas neturi šimtaprocentinės garantijos patekti į finalą (kaip ir kiekvienais metais), tik yra viena daina, kurios kompozitorė turi nemažą gerbėjų ratą, ji žinoma, jos dainos laukiama, ir yra dar švedas, gal švedai vėl prisidėtų, kaip praėjusiais metais, juk jie nori, kad jų pasenusi muzika neprarastų paklausos, nors čia klaustukas, kai renginys vyks ne jų šalyje.
Atsakyti