Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Ką tik prabalsavau LRT svetainėje. Prie rezultatų skelbia, kad jau balsavo daugiau kaip 6 tūkst. žmonių. Pirmauja Lolita (beveik 43 proc.). Lietuva, kur tu eini?

P.S. Antras Songas su 27 proc.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 06, 11:34)

Bet bliamba, kokia nesamone. Kodel grazina tiesiai i finala? sazinigiau butu buve jei butu grazine i pusfinali ir tada tegul kovoja del patekimo i finala. Esu garantuoja kad griz Lolita. Tikiuosi komisijai uzteks proto, kad neisliestu jo i Kijeva.


atrodo, ketina dirbtinį skandaliuką sukelt, plius pasipinigaut. Kažkokie suvaikėję giržado bajeriukai. Norim konkurse rimtai pasirodyti, o iš viso to čia klounadą daro.
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 06, 11:48)
Ką tik prabalsavau LRT svetainėje. Prie rezultatų skelbia, kad jau balsavo daugiau kaip 6 tūkst. žmonių. Pirmauja Lolita (beveik 43 proc.). Lietuva, kur tu eini?

P.S. Antras Songas su 27 proc.


prastūmė vyrų bučinius, šiemet stumia kažkokį "ONO", ir kas jau begali paneigti, kad čia ne eurovizijos sąmoklas.

vartotojo įkelta nuotrauka


Juolab, kad komentaruose pasikaičius matyti, kad dauguma tikrai prieš tą Lolitą.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 03 06, 10:57)
atrodo, ketina dirbtinį skandaliuką sukelt, plius pasipinigaut. Kažkokie suvaikėję giržado bajeriukai. Norim konkurse rimtai pasirodyti, o iš viso to čia klounadą daro.
Papildyta:
prastūmė vyrų bučinius, šiemet stumia kažkokį "ONO", ir kas jau begali paneigti, kad čia ne eurovizijos sąmoklas.

vartotojo įkelta nuotrauka
Juolab, kad komentaruose pasikaičius matyti, kad dauguma tikrai prieš tą Lolitą.

tai gal nusigando, kad neišvažiuotų raudonai rengta, rusų mergaitė su revoliucine daina biggrin.gif

Nors ne, netikiu, kad jie taip giliai mąsto. Juk čia Lietuva, čia tik pažintys ir pinigai viską sprendžia. Ir kas nors dar drįs po to piktintis, kad nepalaikomas savas atstovas Eurovizijoje, kai jis išrenkamas tokiu purvinu keliu? Tai tegu tada tą savo pyktį susikiša sau į vieną vietą smile.gif
Atsakyti
Tai ir taip aisku kad nori intriga padaryt ir kad zmones kuo daugiau subalsuotu. Mano nuojauta kazkodel snibzda kad vistiek isvaziuos Aiste. As buciau nieko pries. Atsimenu pernai irgi Donatas pirmavo pirmavo visose laidose. Pusfinalyje komisija geriau ivertino Erika ir skyre jai pirma vieta, tai finale Donatas labai dideliu balsu skritumu apnese Erika. Tikiuosi , kad ir siemet taip bus. smile.gif Nemanau, kad uzsienio komisija labai gerai Lolita ivertins. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 06, 12:01)
Tai ir taip aisku kad nori intriga padaryt ir kad zmones kuo daugiau subalsuotu. Mano nuojauta kazkodel snibzda kad vistiek isvaziuos Aiste. As buciau nieko pries. Atsimenu pernai irgi Donatas pirmavo pirmavo visose laidose. Pusfinalyje komisija geriau ivertino Erika ir skyre jai pirma vieta, tai finale Donatas labai dideliu balsu skritumu apnese Erika. Tikiuosi , kad ir siemet taip bus. smile.gif Nemanau, kad uzsienio komisija labai gerai Lolita ivertins. smile.gif


netikiu, kad Aistė. Na, priklausys ir nuo to, kas komisijoje dalyvaus. Ibelhauptaitė labai jai muša balus, ir užsienio komisija. Netgi žiūrovai šį kart revoliuciją labiau palaikė. Aistės galiu tik klausyti, o žiūrisi ji baisiai, Ibelhauptaitė teisi buvo, kam ji tas dramas vaidina, ji į savo įvaizdį, o ne į dainą įsijaučia, ir aš tai jaučiu, niekaip iki manęs ta daina nedaeina. Tik išsprogusios Aistės akys.
Atsakyti
Aš tai mąstau, kaip reikia jaustis Sashai Song. Anas gi ir dainą neblogą turėjo, o jau kiek dirbo prie spec. efektų, net ranką susižalojo, o žmonės balsuoja už sarkazmą scenoj ir laužyk sau galvelę, stenkis parklupdamas kiek tik nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 06 kovo 2017 - 12:30
QUOTE(Selga @ 2017 03 06, 12:29)
Aš tai mąstau, kaip reikia jaustis Sashai Song. Anas gi ir dainą neblogą turėjo, o jau kiek dirbo prie spec. efektų, net ranką susižalojo, o žmonės balsuoja už sarkazmą scenoj ir laužyk sau galvelę, stenkis parklupdamas kiek tik nori.

Vadinasi per mažai stengiasi, jei nepaisant visų pastangų, pirmauja sarkazmas.
Balsą LRT atidaviau už Lolitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2017 03 06, 13:53)
Vadinasi per mažai stengiasi, jei nepaisant visų pastangų, pirmauja sarkazmas.
Balsą LRT atidaviau už Lolitą ax.gif

Gal galėtumėte įvardinti jos privalomus ir pastangas?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 03 05, 20:12)
O man Aistė vakar visai patiko https://www.youtube....h?v=_bkQQlKI9vE
Graži moteris, geras balsas ir daina gan kieta, ne kokia nors desertinė talaluška.

Man Aistė kuo toliau tuo labiau nepatinka. Pradžioj už ją būčiau balsavus, dabar net nebežinau kam savo balsą atiduoti, gal Gretai. Ir iš iškritusių nežinau ką norėčiau grąžinti ax.gif . Nebalsuosiu, bet jei reikėtų, Lolitą ko gero pasirinkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 03 06, 12:58)
Gal galėtumėte įvardinti jos privalomus ir pastangas?

Sashos Song daina niekuo neypatinga, kad ir kiek esu girdėjus iki šiol net melodijos neatsimenu. O su Lolita tikrai nepastebėti neliktume. Tikiu, daina aukštumų tikrai nepasieks, bet pats Gyčio personažas, jo charizma ir artistiškumas...na tikrai pritraukia dėmesį biggrin.gif Su rimtomis dainomis, pripažinkim, mums nesiseka, tai bent jau pasilinksminkim šį kartą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2017 03 06, 14:07)
Sashos Song daina niekuo neypatinga, kad ir kiek esu girdėjus iki šiol net melodijos neatsimenu. O su Lolita tikrai nepastebėti neliktume. Tikiu, daina aukštumų tikrai nepasieks, bet pats Gyčio personažas, jo charizma ir artistiškumas...na tikrai pritraukia dėmesį biggrin.gif Su rimtomis dainomis, pripažinkim, mums nesiseka, tai bent jau pasilinksminkim šį kartą tongue.gif

Pritariu
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 03 06, 13:07)
Man Aistė kuo toliau tuo labiau nepatinka. Pradžioj už ją būčiau balsavus, dabar net nebežinau kam savo balsą atiduoti, gal Gretai. Ir iš iškritusių nežinau ką norėčiau grąžinti ax.gif . Nebalsuosiu, bet jei reikėtų, Lolitą ko gero pasirinkčiau.

Aistėje šį kartą per daug Aminatos. Per daug vilkės, ir per mažai moters. Perspausta, persistengta...
Atsakyti