Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 23:41)
Jau panašu, kad į Euroviziją bus išsiųsta ne Pilvelytė.

labai puiku smile.gif
Atsakyti
O man Aistė vakar visai patiko https://www.youtube....h?v=_bkQQlKI9vE
Graži moteris, geras balsas ir daina gan kieta, ne kokia nors desertinė talaluška.
Atsakyti
Įdomiausia, kad Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija į Youtube neįdeda "Fusedmarc", juk nugalėtoja. Bet įdėjo vienintelę Zazzą. Ar tik tai nerodo, kad vis tik, kaip pačių atrankų pradžioje sakiau, numatyta siųsti to pačio švedo muziką. Bet tada įdomu, kaip jie padarys, kad žmonės už ją balsuotų g.gif Dėl komisijos problemos neturėtų būti, jeigu reikės, tai pabalsuos už Zazzą.
Atsakyti
Lietuva iš vakar 29 vietos nukrito į 32.
Estija viena vieta pakilo ir suprantu kodėl, vis tik jų gražūs balsai, o ta muzikos kopija galbūt kai kam sukelia gerus prisiminimus, nors man tokia muzika nepatinka.
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 05, 23:08)
Estija viena vieta pakilo ir suprantu kodėl, vis tik jų gražūs balsai, o ta muzikos kopija galbūt kai kam sukelia gerus prisiminimus,

Sukelia, sukelia ir dar į nerūpestingą paauglystę nukelia su visokiom ten C.C. Catch, Modern Talking ir pan. wub.gif Ech, sugrįžki, jaunyste, su estais paskubėk, tsakant... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 03 05, 22:17)
Sukelia, sukelia ir dar į nerūpestingą paauglystę nukelia su visokiom ten C.C. Catch, Modern Talking ir pan.  wub.gif Ech, sugrįžki, jaunyste, su estais paskubėk, tsakant... ax.gif

Na, jeigu estišku tempu, tai nesitikėkit, kad labai pasiskubins sugrįžti biggrin.gif Bet iki gegužės mėn. gal priartės?
Aš ją irgi paklausau, o šiandien išsitraukiau Thomas Anders įrašus. Reiškia veikia nostalgija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 05, 23:44)
Na, jeigu estišku tempu, tai nesitikėkit, kad labai pasiskubins sugrįžti  biggrin.gif Bet iki gegužės mėn. gal priartės?

Kad tik sugrįžtų, sutinku laukti ir ilgiau. biggrin.gif


Tai ką, didžioji naujiena ta, kad šiandien iki Panoramos LRT tinklaraštyje balsuojam už 1 iškritusįjį, kuris grįš į finalą. Panašu, kad išties finale bus balioninis raguotis ir arbūzai. unsure.gif , bent jau taip galima spręsti tiek iš delfio:
http://m.delfi.lt/ve...969437131_22978

Tiek ir iš LRT BALSAVIMO: http://www.lrt.lt/pr...a/apklausa#skip

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 06 kovo 2017 - 08:22
JEEEE, LRT paskelbė, kad bus galima grąžinti vieną iš iškritusių smile.gif Balsavimas šiandien iki 20 val. Jau balsavau už Lolitą smile.gif
Atsakyti
O Lubio gi kokia daina buvo, tik dabar išgirdau blink.gif Visai jau žmogus nusidainavo unsure.gif šiaip ir su Saškos panaši, kaip usžkikirtusios plokštelės abu biggrin.gif

Tai kad nėra ką grąžinti daugiau be Lolitos, nebent dar tas Roses
Papildyta:
LRT man neduoda balsuoti, jokio mygtuko nerodo per dvi naršykles blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 06 kovo 2017 - 08:57
vemsiu nuo tos Lolitos blink.gif absoliuč neįdomus personažas ir numeris, dainos visai nėra. Songo 10 kart smagiau klausyt.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 06, 09:59)
O Lubio gi kokia daina buvo, tik dabar išgirdau blink.gif Visai jau žmogus nusidainavo unsure.gif šiaip ir su Saškos panaši, kaip usžkikirtusios plokštelės abu biggrin.gif

Tai kad nėra ką grąžinti daugiau be Lolitos, nebent dar tas Roses
Papildyta:
LRT man neduoda balsuoti, jokio mygtuko nerodo per dvi naršykles blink.gif

Kaip raso straipsnyje . matyt is jusu IP jau kazkas pabalsavo. smile.gif
Papildyta:
Bet bliamba, kokia nesamone. Kodel grazina tiesiai i finala? sazinigiau butu buve jei butu grazine i pusfinali ir tada tegul kovoja del patekimo i finala. Esu garantuoja kad griz Lolita. Tikiuosi komisijai uzteks proto, kad neisliestu jo i Kijeva.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 06, 10:34)
Kaip raso straipsnyje . matyt is jusu IP jau kazkas pabalsavo.  smile.gif

Tikiuosi komisijai uzteks proto, kad neisliestu jo i Kijeva.

nu nesąmonė šiaip unsure.gif aš labiau juos apkaltinčiau nesąžiningumu tuomet ir kažkokiomis aferomis blink.gif

tai gal rimtai viskas nupirkta iš anksto, kaip ir dažniausiai Lietuvoje, kad būna rolleyes.gif
Atsakyti